• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WENDA23LPG Sound eXperiment ((oo.!!.oo))
    = MAKE SOME FUCKING NOISE =
    PARTYLIST
    -----
    -----
    ---
    23.03.2012 KTL & LPG Bunkr Parukářka
    -----
    rozbalit záhlaví
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    KADAS: njn...ste HOVADA ...jeden jak druhej...ale ja s tim nic neudelam no((je to skoda))....snad to bude ready......stejne ted kalby nejsou !!!
    KADAS
    KADAS --- ---
    PARILOSSS: to je moc alibistycky pajo, vis sam jak to je a pochybuju ze se to zmni k lepsimu..kdyz jo, budu jedine radci ale melcik me proste uz smazal a konec
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    KADAS: ty si hrozna hereCka...moc se tady nedelej na tech kalbach si byl tak zustanes i na tech fotkach .-)
    KADAS
    KADAS --- ---
    PARILOSSS: no mozna me si tam davat nemusel,aby to nahodou nekomu nevadilo...ale jinak ok, nic hroznyho tam neni..
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    KADAS: chtel si rict nam ne ..? .-) ....dej tomu cas a vsechno bude ready....Melcik taky neni z kamene !! ...
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    KADAS: hele to nevadej ti v tom zahlavi nejaky fotky ktery jsou tu verejne dannny...kdyztak dej vedet a ja je smaznu a to plati pro vsechny.... !!! sem se tak nejak snazil aby tam nebylo moc fotek s nama...takovy ty u gramoFanu a takk jsem nechaval !!!
    KADAS
    KADAS --- ---
    ELESDY: no to je nemile...ale typ tohodle cloveka je tezky najit..jinak uz bych mel taky nekd svoji restauraci nebo v nejhorsim 5tku hospodu nebo bar...
    KADAS
    KADAS --- ---
    PARILOSSS: tak to je dobre, snad vam neco aspon vyjde..
    KADAS
    KADAS --- ---
    ELESDY: no s tim prave bojuje skoro kazdej pracujici...tak jsem myslel ze jsem konecne narazil na nekoho s dobrym podnikatelskym zamerem... :)))..no tak si asi budu taky muset schanet svou peknou salas.....
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    KADAS: no nadherne tam bude ale tak tejden max. mesic a ne rok ....je to BLAZEN...ale tak co vid !!!.......ja bych tam potreboval pole hospu hned u chaty a dum plnej zen a bylo by krasne !!! :)))))
    KADAS
    KADAS --- ---
    ELESDY: a tady v praze jo, pokud o necem vis, tak nahod info
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    KADAS: hele neco resil Koil s Baswoodem.....pak Rychta na Stepance.....pak jakoze nejakej radnej prostor (Merchojedy) s barem a s teplometama...Boiler.....Bazinu delat uz nikdo nechce....no a pak se uvidi .-)


    KATCHENKA: Neasi...stloukat maslo :-)))))
    KADAS
    KADAS --- ---
    KATCHENKA: to nevedel nikdo,minuli pondeli prisel do prace z hotovou veci..tak co mu na to rict...nic at jede ze je za tejden v zpatky a neb kdyz vydrzi vyrazime mi za nim...verim ze tam bude nadherne!!!
    KADAS
    KADAS --- ---
    ELESDY: jak rikas, presne kvuli tomu tam jede,dik aspon si to taky objasnila co pekneho se da delat nasamote v horach!!!
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    ELESDY: s ovcema a proutkem v ruce hledá člověk sám sebe :)))))) ... ten tam mozna tak bude hledat Lysohlavky a az pak se bude snazit pochopit sam sebe :)))))
    KADAS
    KADAS --- ---
    PARILOSSS: no mi ho taky v praci furt hecujem,nemysi si...chysta se toho dost, nic konkretnejsiho nemas, pochybuju ze zrovna ty to neresis,tak se nam pochlub vsichni jsme zvedavi
    KATCHENKA
    KATCHENKA --- ---
    KADAS:
    PARILOSSS:
    Tak to je hustý..tam bude na salaši dojit krávy a stloukat máslo..nádhera:-) To sem ani nevěděla, že má takovýhle plány...stát se poctivým venkovským mužíkem:-D
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    KADAS: Do Beskyd na Salas...to je hlaska :)))...skoda ze se nemuzu smat tak abys to slysel :-)))) ..to je vul !!!
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    KADAS: hele nvm jako chysta se toho dost...nejak moc to neresim !! ....ale jako kazdopdne sem zvedavej jak tam dlouho vydrzi PARCHANT jedna ...na to abych takhle nekam vyrazil bych musel mit nejakou radnou ZENU pac rok je dlouha doba..!!!


    ELESDY:
    KATCHENKA: Hoj ty moje bejvala Kachynko::to je dost :) ...to spis vsichni jentak rikaj....sem to slysel od Cermaka a od Wendy...proste prdel...Strudy bude dychat cerstvej vzduch :))))
    KADAS
    KADAS --- ---
    strudl jede ale az tak za 3 mesice...do beskyd na salas...pro ujasneni!!
    KATCHENKA
    KATCHENKA --- ---
    KADAS:
    PARILOSSS:
    zdravim...štrůdy jde pást ovečky ?? :-D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam