• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WENDA23LPG Sound eXperiment ((oo.!!.oo))
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    SHERPA: No jako jo...akorat u nas je to vzdycky hrozne slozity s tim dohadovanim...kdyby to bylo na me tak klidne hned..... .-) !!! to se chce nejdriv otukat nekde v Hospe....JZD no tak trochu je znam ....v pohode lidi....jsou to vsechno hrozny skurky :-)
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    SHAMMANIC: Toman je nejvetsi jesterr...mu to snad zustalo jako jedinumu :))) .... ja bych rek ze je jeste horsi...!! ..mu predevcirem skolabovala slecna v Dyni....njn....on takovej kalic a ted ma slecnu ktera konci kolem 11 h... :-))
    SHERPA
    SHERPA --- ---
    PARILOSSS: JJ jezedecka jsou novy kamosi. Jinak po nehode uz jsem skoro v klidu. MAm sice zelezo v noze, ale to mi prej vyndaj. Chtelo by to uz poresit nejakou tu kalbu ne?? :))
    SHAMMANIC
    SHAMMANIC --- ---
    PARILOSSS: toman je vobcas takovej trosku jester i ted :D ale uz je to lepsi nez to bejvalo... kdyby schodili uz taky ty bombry a ty kapsace, by to taky bylo vo necem jinym vid, ale v ghettu to de trosku pomalejs vsechno! :D
    HEERO: tak ja si to stahnu teda no :D beda ti jak to bude smucka, dostanes na prdel!!!
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    SHERPA: Nazdar si pis.....Zdravim PROSEX :-)) !!! ...sem tenkrat slysel ze si mel nejakou bouracku...mam pocit ze to bylo najak jak si mel hrat u nas na LPG....co uz dobry ...? ...hele ty znas JZD ?
    SHERPA
    SHERPA --- ---
    Jooo fakt? UZ mate taky svuj ,,web,, :))
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    KADAS: hele tak si ho zkus pujcit od Fityho a neco nahraj by bylo féér... proc ne vid !! .-)

    SHAMMANIC:jj.. Ja sem treba v tom Stratove05 nebyl ale kazdopadne kdyz jsem koukal na ty fotky ...tak tam ste fuckt smradi :-)) ...vsichni do jednoho ... !! Toman je tam jeste takovej malej jesterRRr !! :)) Lol
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    HEERO: Ty vole to jsou kecy :)) - (minutový setík vás překvapí extrémě čistým zvukem....have fun ) :: ..... Fity ty si LOLEK :-))
    HEERO
    HEERO --- ---
    Acidová ochutnávka opět v mém podání, krátký 17 minutový setík vás překvapí extrémě čistým zvukem....have fun;)
    Fky- LookOut
    Gelstat 005 Label - Justgame
    B1 - Heretik [Gelstat] - Fantazy Land
    9mm - 13EN - euphorie
    Gelstat 005 Label - Spottime
    Suburbass - As hitherto
    Suburbass - Intric acid
    http://www.edisk.cz/stahni/89742/Fitty__s_Acid.mp3_16.48MB.html
    HEERO
    HEERO --- ---
    ok tak tedy nejaké starší záležitosti,snad 1. nahraný techno sett
    Suburbass- As hitherto
    Suburbass- Pump in the wind
    01-baba-il_est_de_marseille
    Narkotek- Final fight
    Narkotek- Anal station
    Narkotek- Hoop (Sonik Boom)
    Narkotek- weaser-Hardtek Hardcore
    Narkotek- weaser-Hood Mind
    Narkotek- 01-a_weser-untitled
    Narkotek- Kefran-RUDBOY
    Narkotek- 02-b1_seno-untitled
    Mr Freeze 001-A1-I´m sorry Freezland
    Suburbass - Dirty deedz
    Prodigy- Out of space (drumm remix)
    Vinka- Block one
    SpiralHeadz - Your mom sucks
    Teknambul - Last stop Q
    Network23 -Family_affair
    http://www.edisk.cz/stahni/35684/Fity-sett.mp3_48.59MB.html
    HEERO
    HEERO --- ---
    KADAS: já mam mp3...;)
    SHAMMANIC
    SHAMMANIC --- ---
    ty vole ja kdyz koukam na ty fotky, to sme tam vsichni jeste dobry decka jako!!! :D ty kraaaaso :D to je fakt vtipny...
    KADAS
    KADAS --- ---
    PARILOSSS: nenam to na co nahrat..nikdo nema mp3 na nahravani...

    SHAMMANIC: ouanagaine 6...zajimava, dobra... :))
    HEERO
    HEERO --- ---
    PARILOSSS: Nebudu sem hazet nic starýho,možná někdy jindy,mam na stole upe horkej hodinovej setík...:)
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    HEERO: delej nahod neco ...dame do zahlavi ...shup sem s tim..ale jenom neco dobryho ...treba ti to tu nekdo ocennní .-)...stejne je to jedno..budes prvni
    HEERO
    HEERO --- ---
    jj já mam sety,ale pouze vlastní domácí tvorba...;)
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    PETROFF: no jako je to tak...ale i tak to byla silenost...dobra kalba !! ...hlavne kdyz se kouknes na ty fotky tak tam jsou nemaly jesteri...fuj(hruza a des) !!
    PETROFF
    PETROFF --- ---
    PARILOSSS: protoze to nebyli lidi, co sli na LPG, ale proste na "Harfu" ...
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    hele ale ta HaRFA tenkrat to byla hrozna ŠÍLENOST ..dobra kalba..to bylo snad nejvic lidi co jsem kdy kde na LPG videl !!!
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    SHAMMANIC: hele nvm ale az se tu ukaze KADIK tak ti to rad rekne...ale jediny co vim je to ze je dobra :-))) !!!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam