• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WENDA23LPG Sound eXperiment ((oo.!!.oo))
    = MAKE SOME FUCKING NOISE =
    PARTYLIST
    -----
    -----
    ---
    23.03.2012 KTL & LPG Bunkr Parukářka
    -----
    rozbalit záhlaví
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    MUCHI: je mi to jasny...starej dobrej Muchi HC :-)...tak nekdy vyrazime az budou mit nejakou rezzzz :-) !! ...bych s nima docela rad pokecall !! ...s nekterejma ...moc jich neznam ...!!! treba Michal ,Zajic a hlavne kemo britva RADEK !! :-)
    MUCHI
    MUCHI --- ---
    PARILOSSS: no mě se právě ta jejich rychlost líbí - to je něco přesně pro mě.... :D
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    MUCHI: no neasi...akorat JZD hrajou hrozne rychlej HARDtekk !! ale tak co kazdej hraje neco !!!...vylozene spatny to neni....ale jednou jsem poslouchal Sherpu od PROSEXU a ten taky nehraje spatne .-)
    MUCHI
    MUCHI --- ---
    PARILOSSS: dix.... před chvilku sem na ně koukal v auditku Prosexu.... budu se muset kurva někdy sebrat a vyrazit se na ně mrknout.... :)))
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    MUCHI: http://sherpa23.rajce.idnes.cz/Waterworks_-_Prosex_JZD_-_Litomerice/#album

    tady se muzes pokochat nad starou bandou JZD z Karlaku.... :))....ale jako maj to pekny !! :)) ...akorat jsem tam nikde nevidel Michala u gramcu !! .-)
    HEERO
    HEERO --- ---
    MUCHI: hezká zpráva:D
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    MUCHI: ja myslim ze budem mocny oba dva :) 25 --- 28 :D...se asi trosku prdnem !!!
    MUCHI
    MUCHI --- ---
    HEERO:
    PARILOSSS: ale nejmocnější budu stejně já.... :D
    HEERO
    HEERO --- ---
    jdu na hrát fotbal tak se tu mějte....jo trenink je trenink;))
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    ELESDY: stejne je to jenom pro deti...taky uz to nejak moc nezeru.... .-) ... !!!
    HEERO
    HEERO --- ---
    ELESDY: : )))) stačej jenom větve ze stromku,symbolicky...
    HEERO
    HEERO --- ---
    ELESDY: v poho,já je taky ted dva roky neslavil,od tý doby co se mamka přestěhovala k přítelovi...
    HEERO
    HEERO --- ---
    ELESDY: hmmmm..ne? vánoce jsou pokud vim 24.12. :D
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    HEERO: ty vole dneska zkusim ten kabel...sem zvedavej estli to pujde...ale Fila mel pravdu to stejny mi rek i Zudla a ostatni !!! kabeL: cinche --> jack...vystup z mixaku --> line in v kompu....no uvidime .-) .... ale ten Fila se v tom vcera trosku decanko ztracel :)) ...ale dal to dohromady .-)...
    HEERO
    HEERO --- ---
    PARILOSSS: mno to já taky ne:) ale psychycky
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    HEERO: no stejne se vymocnim vic..ty vole to asi nepreziju :o
    HEERO
    HEERO --- ---
    PARILOSSS: však já vim,ale kvůli tomu to rozhodně neni:)) ale dá se říct,že to stim trochu souvisí....
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    HEERO: to je den mejch narozenin :))) ...tak schvalne !!! :D
    HEERO
    HEERO --- ---
    PARILOSSS: já víc:D
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    HEERO: proc 21.12 ..? ...to je den kdy se vymocnim ja :D
    HEERO
    HEERO --- ---
    PETROFF: taky si myslim: ))) například mam naplánovaný kdy se vymocnim upe nejvíc...21.12.2008 :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam