• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WENDA23LPG Sound eXperiment ((oo.!!.oo))
    HEERO
    HEERO --- ---
    KADAS: ja sem k tomu zadnej nedostal....ale nekoho se zeptam a dam vedet no...;)
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    KADAS: no prave ze vzdycky kdyz mas tyhle kecy tak si to myslim ..to je presne ono !!!
    KADAS
    KADAS --- ---
    HEERO: jo ale musi to mit line in...to si precti v manualu!!!
    KADAS
    KADAS --- ---
    a to ze jsem namyslenej hlaska neni nebo co?!
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    to jsou zase kecy...kurvaaaaaa :: nastupuje nova generace tvurcu :( ..ze si tyhle hlasky neodpustis..css ...
    HEERO
    HEERO --- ---
    KADAS: tu mp3 ti půjčim se všema kabelama co mam,uvidíš sám,jestli stim něco dokážeš nahrát,já se vtom fakt moc nevyznám,každopádně to má výstup na jakca (toho většího jak se dá dát do pc)....ok?
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    KADAS: vzdyt v pohode kazdej ma nejakej nazor..ty tez...estli si to cet tak vis...hrdosti stranou !!!
    KADAS
    KADAS --- ---
    zdravej nazor devcata, ale casy se menej a nastupuje nova generace tvurcu lpg..a pokud nekomu prislo prehnany domlouvat kalby,tak sory ale zatim jste pane paril porad jen u netu a nic se koukam nedeje!!to neni narazka ale holej fakt pac nevim co chces domouvat na kalbe s 10ti lidma,na to staci jeden, slo o to ze sme se nedokazali dohodnout na tom dalsim okolo toho,ne na tom kde a kdy se bude hrat...a to s tim namyslenim, to jsi me opravdu moc pobavil!!! opravdu moc...! tot nazor muj..
    HEERO
    HEERO --- ---
    KATCHENKA: fakt?a kdy naposled si mohla hodnotit můj názor s tvojim...seš kecka upovídana....
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    taky nechci aby to na LPG vypadalo takhle !!!!

    ...si nemyslete bando !!
    KATCHENKA
    KATCHENKA --- ---
    HEERO: to vypovídá o tom, že ne moc často mám stejný názor jako ty, ale tentokrá....ááno:-D
    HEERO
    HEERO --- ---
    PARILOSSS: hh cool:D
    HEERO
    HEERO --- ---
    KATCHENKA: nerada jo?hm tak to asi o něčem vypovídá......
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    KATCHENKA:njn... no asi to chce cas...tak snad to bude ready .-) ...v tomle jsou fakt ubohy....kazdej nasranej na kazdyho...nechapu ze je to uz davno nepustilo !!!
    KATCHENKA
    KATCHENKA --- ---
    HEERO: i když nerada:-) tak souhlasím...fakt nechápu, že se pár "skoro" dospělejch týpků nedokáže nějak srovnat a domluvit se..
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    HEERO: ja uz bych to neresil ..je to skoda !! ...cekuj ten obrazek

    si dej jako obal na tvuj novej set :D !! :))
    HEERO
    HEERO --- ---
    když nemaj úctu jeden k druhýmu a neuměj se navzájem tolerovat,tak z toho bude tak banda na pitchu a vživotě se na ničem nedohodnou....můj názor, že to tak je
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    KATCHENKA: :)) to teda .-)
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    KATCHENKA: jako mate pravdu obe !!! ...taky jsem nesouhlasil ...dobre hraje o tom zadna .-) ...Venda taky hraje dobre .-)...no jak vidis tak asi domlouval vsechno az moc nebo nvm....... !!!! no je to v prdeli no..taky me to sere takvyhle hroty.....si myslim ze diktovat by nemel jeden clovek ale cela ta banda..jeste kdyz se na to skladaj od mala..zadnej SEF...a ne ze se najednou najde jeden kterej to sefuje to umi kazdej....je to vec nazoru...kazdopadne ja osobne bych ho tam bral .-) !! ale bohuzel to neni na me ja jsem jen clovek stranou !!
    KATCHENKA
    KATCHENKA --- ---
    sem teda tam dole chtěla napsat prapodivnej spor...sem se z toho nějak rozčílila:-D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam