• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WENDA23LPG Sound eXperiment ((oo.!!.oo))
    SHAMMANIC
    SHAMMANIC --- ---
    PARILOSSS: znam to, neboj... parkrat uz sem se rano taky zhrozila :D
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    SHAMMANIC: ja ti dam kazdej tejden jina !!....si myslela Evu....to byl fakt omyl ....grr :-))) ...sem byl moc...to pro me byla krasna kazda ...he :)))
    SHAMMANIC
    SHAMMANIC --- ---
    PARILOSSS: no... akorat tak abys ji tam zavrel a uz nikdy nevotviral, ty felicito
    SHAMMANIC
    SHAMMANIC --- ---
    KOILER: noo, voni to sou tak jako dva ulozni prostory na kufriky vid... sem zapomela, ze to tvoje neni zadny becko ze :D
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    KOILER: me by se tam ta moje Felicie vesla...hec vole !!
    SHAMMANIC
    SHAMMANIC --- ---
    PARILOSSS: tak ja nevim vid, vona je to kazdej tejden jina, tak stracim prehled :P
    KOILER
    KOILER --- ---
    PARILOSSS: uuz je mi jasny na co potrbujes velky ....CAAr
    KOILER
    KOILER --- ---
    SHAMMANIC: to by se nevesloooo ...precii to by chtelo este vetsiiii autiiicko :)))
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    SHAMMANIC: ta posledni byla jina nez si myslis :D !!! ...ale tohle je KOCKA .-) ....
    SHAMMANIC
    SHAMMANIC --- ---
    KOILER: co na dovolenou... do ghetta prece :D a misto toho cervenyho by bylo to tvoje zihadlo :D
    SHAMMANIC
    SHAMMANIC --- ---
    PARILOSSS: prave... du s takovou jednou hustou slecnou... n
    PARILOSSS: ty kravo tak ta je hodne dobra pajo :D skoro jako ta tvoje posledni... pamatujes jak sis ji pritah domu vid? :DDDD
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    KOILER: ty vole tam se muselo namalo KARLOVAT ..he.. fuj :)) .... je sem nekdy nahod...rad se kouknu na Kaztrolackou Karlu :DD
    KOILER
    KOILER --- ---
    PARILOSSS: hm ....sezenu fota nekdy ....jak tam kraluje na vrchu zelezny hromady
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    KOILER: KARLA :D to je jeji jmeno jo :D ? ...skoda no chudak holka :-))
    KOILER
    KOILER --- ---
    PARILOSSS: jojo ....chudaaak KARLA uz je placataaaa ...
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    KOILER: neasi !!!! ...bych byl asi trosku nacachranej mit tohle na zahrade :D)) ...masakr.....hele co se vubec stalo s tou vasi Kaztrolackou Karosou ? ...uz je asi sesrotovana co ..?
    KOILER
    KOILER --- ---
    PARILOSSS: to sem videl uz ....je to masaaaz ..
    ...nevadilo by na dovolenou ..
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    KOILER: na sodovku..css :D :)) ...cekuj tu nehoraznost...to je na hudlana :O no tak tohle bych si predstavoval do budoucna :))
    KOILER
    KOILER --- ---
    musiiim bejt prez den doma paaac mam neschopenku ....
    ....mohli by prijiiit zmrdiii ...tudiiiz budu asi celej vykend doma ... na piiiivo veciiiir neviiim..
    .. no spiiis asi na sodovku :))
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    KOILER: proto jsem si ji vybral :D ...co dneska jdes na pivo ..? a nebo jedes makat na aute ...?!!! .....nechcesh zkusit udelat tu plachtu..? ...cas mas !! teda zatim ..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam