• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WENDA23LPG Sound eXperiment ((oo.!!.oo))
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    Nevite nahodou nekdo o nejakym prostoru na kalbu LPG.....?? .. ...klub...bunkr...kulturak...hospa...prostor..sal...telocvicna...sokol... no proste cokoliv kde se da udelat AXE ...kdyztak posta ..dekuji
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    tak jsem tak koukal vsude mozne po netu a nasel jsem nejaky OLD fotky z kalby MHD + COLLAPSE + support LPG + live Bosozoku, PTX, Reprodoctor

    tak tady jsou :::20-22.05 2005 Hobšovice




















    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    FRAKTAL24: ne vzdyt v pohode :o)...naopak .-)
    FRAKTAL24
    FRAKTAL24 --- ---
    PARILOSSS: jasny ale tak kazdej jinej by se na to treba vysral:o)
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    FRAKTAL24: Nemas zac zas tolik jsem toho pro tebe neudelal !!! :))) :D
    FRAKTAL24
    FRAKTAL24 --- ---
    PARILOSSS: ok okdik
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    FRAKTAL24: No hele ja a Heero hrajem na traktora skrz miXak...kazdopadne jak se to chyta jo ?...no jako rek bych ze se to chyta uplne stejne jako na gramofonech...teda pokavad hraje clovek tak nejak jak se ma !! :)...kdyz bude hrat mrdky tak to ve finale bude pro cloveka sracka a to plati i u gramcu nic nenormalniho (proste se musi hrat dobre....rek bych ze kdyz to hrani clovek nevidi tak to ani nepozna) asi tak !! .-) ...!!! ale jinak se hraje na gramo...o tom zadna..vetsinou to bejvalo 2 na 2...a ted jakoze 1 clovek komp a druhej gramo ..vic nas ted neni... + kamaradi !!! ...!! .-) !!
    HEERO
    HEERO --- ---
    FRAKTAL24: já sem spíš takovej host než aktivní člen....
    FRAKTAL24
    FRAKTAL24 --- ---
    no vim ze ty:o))ale jen tak s eptam jak se to drzi driv sem to zkouzsel dost casto i ted ale nejak me to omrzelo tak me to jen tak zajima jak se to chyta na axich
    HEERO
    HEERO --- ---
    FRAKTAL24: záleží co je pro tebe hodně:)
    FRAKTAL24
    FRAKTAL24 --- ---
    hraje u vas lid hodne na traktora??
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    SHAMMANIC: klasik :)) .....sem ti normalne na konec v patek vyjel na tu kalbu na tom Smichove.....no a kdyz jsem tam dorazil tak jsem fuckt litoval toho ze jsem tam...hruza ...des a bida...uz nikdy vic....... !!!! nebejt tam ghetto tak me to ani nenapadlo....fuckt hruza...sem si zase jednou vyrazil :))
    SHAMMANIC
    SHAMMANIC --- ---
    PARILOSSS: spis uz je to klasickej struda :D
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    KOILERR : co ty teda dneska ...? budes v Praze a nebo jedes na tu chatu makat na aute ..?
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    ELESDY: Nazdar ....no hele jeden týpek od nas z LPG .-)...ten co chce jet past ovecky :D
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    konecne poradna dobra kalba :-))) !!!

    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    KOILER... :: jj..daj se tam najit dobry veci i za docela zajimavy penize !!
    MUCHI
    MUCHI --- ---
    PARILOSSS: Aktivní výhybka slouží k rozdělení signálu na jednotlivá pásma ještě před výkonovým zesilovačem na nevýkonové úrovni. Každý reproduktor má samostatný koncový zesilovač. Při správném návrhu a provedení umožňuje dosáhnout optimálních podmínek pro práci jednotlivých reproduktorů a dosažení nekompromisní kvality reprodukce
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    KOILER :: co je ACTIVNI VYHYBKA ???
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    SuPeRmAn Strudak po druhe .....tady uz mu to slusi vic :))))))) !!!!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam