• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WENDA23LPG Sound eXperiment ((oo.!!.oo))
    = MAKE SOME FUCKING NOISE =
    PARTYLIST
    -----
    -----
    ---
    23.03.2012 KTL & LPG Bunkr Parukářka
    -----
    rozbalit záhlaví
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    SHAMMANIC: http://em303.rajce.idnes.cz/foto_milada_16.11_-urna_d%B4n_%B4b_friendz/
    SHAMMANIC: to se radsi zdrz protoze dneska uz o tom vis uplny nic !!! ...jenom remcas !!!
    SHAMMANIC
    SHAMMANIC --- ---
    PARILOSSS: zdrzim se asi komentare, pac si mysim, ze bysme se chytli .) kazdopadne stepanka dobra...
    SHAMMANIC
    SHAMMANIC --- ---
    hlavne kdyz nebude vadit, ze se tam neco znici, to si mysim, ze je nejdulezitejsi .) a uka ne jak to tam vypada..
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    jj ...ted jsem nasel par fotecek .-) ...to by docela slo...ale je to proste byt :DDD ..na LPG akorat !!!!
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    SHAMMANIC: nic jsem nenasel !!!
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    SHAMMANIC: no radsi to resit nebudem jelikoz ono neni co .-) ...pac si nikdo na nic nehraje.....kdyz to nezaridim ja tak nikdo...ber to takhle....jeste ma bejt Rychta na Stepance tam jsem psal a volal a tenhle tejden mi ma zavolat !!!
    SHAMMANIC
    SHAMMANIC --- ---
    ok
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    SHAMMANIC: ted to sjizdim .-)
    SHAMMANIC
    SHAMMANIC --- ---
    PARILOSSS: ani na tom myspace jo?
    SHAMMANIC
    SHAMMANIC --- ---
    PARILOSSS: nebudem to resit jo...
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    SHAMMANIC: tam nejsou...uz jsem koukal !
    SHAMMANIC
    SHAMMANIC --- ---
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    SHAMMANIC: co to zase meles za hovna !!!! ...vubec nevis... muzes mi rict na co si hraju a jeste mi rekni na co si tady hrajes ty ...?
    SHAMMANIC: no tohle si prave nedokazu predstavit :) ..leda tak jako byt 1+1 he :))
    SHAMMANIC
    SHAMMANIC --- ---
    PARILOSSS: se podivej tady, treba tam maj naky fota http://milada.org/
    SHAMMANIC
    SHAMMANIC --- ---
    PARILOSSS: tak jestli nejses dement, tak si to snad prestavis ne paneboze...
    SHAMMANIC
    SHAMMANIC --- ---
    PARILOSSS: ja si spis myslim, ze ty si spolknul zase chytrost sveta... nak moc machrujes kote, mel bys to zklidnit... neber to jako utok na sebe, mam te rada, ale nevim vazne na co si hrajes, promin...
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    SHAMMANIC: ja bych to chtel spis videt ze vnitr...chapes...prej to ma kapacitu 150 lidi .-) ...tohle jsem taky nasel :)
    SHAMMANIC
    SHAMMANIC --- ---






    vevnitr to uz si snad dokazes predstavit sam... .)
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    SHAMMANIC: no jasne ze ja !!!!
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    SHAMMANIC: me spis prijde ze v tom mas trosicku bordel .-) ...ale to je jedno :)) ...Venda hraje tekkno a prevazne hardtekkk od ty doby co ho znam :D...to mas z toho ze nejezdis kalit na LPG
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    bych chtel jeste zaridit squat Milada a bunkr Parukarka...akorat vubec nemuzu najith nejhaky fhotky squatu Milada !!!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam