• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WENDA23LPG Sound eXperiment ((oo.!!.oo))
    HEERO
    HEERO --- ---
    PARILOSSS: taky by mě zajímalo kdo to je:))
    SHAMMANIC
    SHAMMANIC --- ---
    HEERO: to ses naucil vod koho hele....
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    LOSTINSPACE: jenze je tu jeden problem ..prijde takovej jako ty zacne o me rikat ze pastuju fotky na kterejch jsem nebyl..chlubi se cizim perim atd....tak tohle si vycet kde...? ...bohuzel uz je jina doba a lidi se menej...to s tim Kadikem je mi taky lito akorat bohuzel s tim nikdo z nas nic neudela....ale kazdopadne zkus se zamyslet nad tema fotkama jelikoz tady na nastence neni jedina kalba a fotka na ktery bych nebyl.....a to ze slintam nad deskama jinyho cloveka je snad uplne jedno ne...proste jsem akorat zvedavej na to co bude hrat a na to co si privez...a s klukama na ty kalby jezdim asi 3 - 4 roky.....takze klid a jenom mi rekni kdo ty vubec ses kdyz tady hazes takovyhle plky ?...proste si myslim ze si neco zaspal...je jina doba a lidi se menej a to ze tady do toho kecam je snad uplne jedno ...jeste aby ne kdyz jsem na LPG doma (1 velka rodina) !!
    HEERO
    HEERO --- ---
    hej ale do Boileru se taky půjdu mrknout,už sem tam nebyl od tý doby,co tam vlastně byli naposled lpg;)
    BE_NETWORK_23
    BE_NETWORK_23 --- ---
    SHAMMANIC: dyz me to s detickama v müsch maschi neba, kocko! :/
    PARILOSSS: so, wtf?! .)
    LOSTINSPACE: *roger
    HEERO
    HEERO --- ---
    IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
    IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
    IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
    IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
    IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
    IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
    IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
    IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
    IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
    IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
    IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
    IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
    LOSTINSPACE:
    LOSTINSPACE
    LOSTINSPACE --- ---
    SHAMMANIC: Presne tak mi to taky prijde..Me uz to muze bejt jedno, ale kdyz tu ctu ty plky, tak je mi docela lito, ze odesel Kadik a zustal takovej chytracek, co se chlubi cizim perim. A nenecha me chladnym, ze tu dotycnej profituje z nekolikalety snahy a prace uplne jinejch lidi, pastuje fotky z akci na kterejch ani nebyl a nakonec tu slinta nad sbirkou desek cloveka, kteryho pomalu ani nezna...
    HEERO
    HEERO --- ---
    SHAMMANIC: myslet je....;)
    SHAMMANIC
    SHAMMANIC --- ---
    PARILOSSS: mysim si, ze se ani nevodvazis si k nam sednout....
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    SHAMMANIC: no :))
    SHAMMANIC: ok....ale abych se ji nebal :D ..kdyz je tak pekna !!! ...uz se tesim
    SHAMMANIC
    SHAMMANIC --- ---
    PARILOSSS: ok!!!!
    SHAMMANIC
    SHAMMANIC --- ---
    PARILOSSS: no hlavne ty gumicky co z vas pak dela sou dobry :DDD
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    SHAMMANIC: tak ji vem do Boileru si taky liznu a ne malem :))))
    SHAMMANIC
    SHAMMANIC --- ---
    PARILOSSS: no von mi psal t., pac ted bydlim kousek od crossu, at se zastavim, ze tam budou s vodlou.. ja byla v puntu /expunto/, tak sem se snazila je zlakat tam, ale t. mel strach, ze by byl ten muj nasranej :DD vul... jejich skoda, mela sem tam krasnou kamaradku .) malem sem ji sama volizala :DDDD
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    SHAMMANIC: jako myyslis balonkovac :DDDD...jj ten je dobrej :)))
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    SHAMMANIC: ja sem s nima nejel sem nejak nemel naladu....ale jako Toman mi neco rikal at jedu !!!
    SHAMMANIC
    SHAMMANIC --- ---
    PARILOSSS: no... mlcim uz radsi... rozhodne ale se tesim na boiler... /ale k tomu pristroji proste nepudu!!! a nehodim tam ani jednoho dvaciase!! :D/
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    SHAMMANIC: no jako nemuzu to o sobe rict jelikoz se za nej nepovazuju....ale urcite to tu neni aby tu probihala pruda .-) ...ale tak co vid .....stejne se tu resej sracky v praci...ramena fakt hazet nemusim nemam na co ....ani na sound kterej nehraje .-)
    SHAMMANIC
    SHAMMANIC --- ---
    LOSTINSPACE: kazdopadne je to hnus fialovej..
    SHAMMANIC
    SHAMMANIC --- ---
    PARILOSSS: ja vim ze ste byli u plevu no... pak ste jeli do crossu.. nebo ste to aspon meli v planu...

    a jinak jako kde jinde to chces resit, kdyz ne tady v auditku LPG...?! nechapu na co si to teda zakladal... abys moh hazet ramena a delat, ze mas hustej sound?? :DDD

    /coz mi pripomelo tu tvoji hlasku, ze nejses teknar :DDDDDDDDDDDDDD/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam