• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WENDA23LPG Sound eXperiment ((oo.!!.oo))
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    SHAMMANIC: tak tohle je fakt zabavny !!! ...jenom chci videt s kym mam tu cest !!! ....sem preci sef LPG :DDD Lol ....nvm za co me ma LOST ....jediny co ted sefuju jsou mista na hrani na tom nevidim nic spatnyho !!ale bohuzel nekdo inej to vidi jinak !!
    BOREC
    BOREC --- ---
    PARILOSSS: hele co je to za buchtu, chtel bych se o ni pobavit tak nejak hromadnejc :)
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    HEERO: i na NRKT se dostane :)))) vole !!
    SHAMMANIC
    SHAMMANIC --- ---
    PARILOSSS: uz by snad stacilo ne parile... to je presne vono: "....a jeste mi rekni jenom kdo si at se dneska v hospe muzem pobavit hromadneji ...!!! dik :))))" - delas ty taky neco jinyho?
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    BOREC: ty vole Yezus :D ...!!!
    SHAMMANIC
    SHAMMANIC --- ---
    BOREC: aaaaaale tvoje baba by si mela davat na pusinku... :D
    BOREC
    BOREC --- ---
    SHAMMANIC: moje baba už moc nechodi ale ty by sis mela davat pozor na pusinku
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    LOSTINSPACE: Me zase docela prekvapujes ty.....ja se nikam nevyhoup ja jsem na tom furt stejne .-)ani nepotrebuju vsichni me berou takovyho jakej sem....akorat nechapu kam me to dostavas :D...jde o to ze pred rokem 2006 uz jsem davno u LPG hral tak nvm co delas !!!...jedinymu cemu sefuju je tahle mistnost aby sis to furt neplet .-) ....a hlavne o zadny jiny LPG mistnosti skoro nvm...jo je fakt ze nejaka byla....a estli sem tam nekoho urazel tak byla spravna doba pokud vim .-) .....no a ted mi rekni co te opravnuje rikat takovyhle sracky si tomu sefoval a nekdo te vyhodil a nebo tam mas dodnes nejakou bednu ktera uz leta nefunguje ...? ....a jeste mi rekni jenom kdo si at se dneska v hospe muzem pobavit hromadneji ...!!! dik :)))) ....ja bych to videl na to ze si urcite vymyslel tenhle dementni nazev LPG....a nebo se pletu old veterane!!!
    SHAMMANIC
    SHAMMANIC --- ---
    BOREC: aaaaaaale.. tvoje baba chodi do worku...
    BOREC
    BOREC --- ---
    SHAMMANIC: já do worku, jsme tu taková vtipná parta :)
    BE_NETWORK_23
    BE_NETWORK_23 --- ---
    LOSTINSPACE: i nepravdu díš, statný válečníku, kdepak... :P
    SHAMMANIC
    SHAMMANIC --- ---
    LOSTINSPACE:
    BOREC:

    kam vy na ty fory chodite kuci :P
    BOREC
    BOREC --- ---
    dobry je jak si nekdo mysli že ten kdo si na nychu zalozi auditko systemu ve kterym je, tak je to jakoby hned sefoval celej system .)
    LOSTINSPACE
    LOSTINSPACE --- ---
    BE_NETWORK_23: ze ty ses preklik v IDe,...jj, vid ? :]]]
    BE_NETWORK_23
    BE_NETWORK_23 --- ---
    LOSTINSPACE: ukaž kozy! :*
    SHAMMANIC
    SHAMMANIC --- ---
    PETROFF: neska je to napjaty jak guma vod trenyrek :D to vis
    SHAMMANIC
    SHAMMANIC --- ---
    LOSTINSPACE: aaaaaaaaaááááááááááááááááááá, tady nekdo uhodil hrebicek na hlavicku...
    BE_NETWORK_23
    BE_NETWORK_23 --- ---
    PETROFF: to je ta nevyhoda internetu :( vim, ze bylo mysleno v dobrym...
    PETROFF
    PETROFF --- ---
    BE_NETWORK_23: nikoli... bouchlo me to do oci a rikal jsem si, ze male zasmani treba krapet uvolni napeti :-) jak se zda, spis naopak...
    BE_NETWORK_23
    BE_NETWORK_23 --- ---
    pokavad v tom nekdo hleda spojitost s realnou bytosti, jeho boj.. .) to je teprv dmnce!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam