• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WENDA23LPG Sound eXperiment ((oo.!!.oo))
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    KADAS: muzes to zkusit ...estli z toho neco vyctes :)) tak klidne ...co ty a veekend..? ... ::::... : : .: . ... .: :...
    KADAS
    KADAS --- ---
    to delam,mozna bych mel cist bud jen ty tecky a carky..nebo maximalne 3 slova!!!
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    KADAS: bohuzel nad tim premejslim .-)..akorat to chce cist od zacatku az do konce ...
    KADAS
    KADAS --- ---
    prides mi tady v tech diskuzi trapnej, netahej do toho furt nejaky vyhazovy nebo melcika,to s tim nema nic spolecnyho..obcas premejslej co napises!! nebo to vale nakonec dostanes taky!!
    BE_NETWORK_23
    BE_NETWORK_23 --- ---
    psychiska porucha?! nadmerny vyskyt tecek a vykricniku znaci v mnoha pripadech jistou mozkovou disfunkci (pozor, neplest s dis-beatem:D) ci chemickou nerovnovahu v mozku :)
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    KADAS: TAK TOHLE JSEM NEPOCHOPIL ALE TO JE JEDNO....!!!! ...!! ...ty si umis vzdycky nekde neco najit to je fakt smutny...!!....nechapu te !! ...me je nejaky LPG u prdele :))) ..asi takhle pac to nehraje :DDD ...a i kdyby :DDD ..sry .-) ...Lol...rekni o co ti zase de ? ...to ze mas u LPG END neni moje chyba to mas ty s Melcikem tak me do toho netahej ja uz sem ti k tomu rek kolikrat svoje..je to mezi vama jalikoz my s tim nic nezmuzem... !!..ver never je to takkk...tvuj boj.. !!... :( ...ted se ti fakt smeju ...!! ..nikdo tady nehlasa ze bych nekam povysil a nebo toho tolikk zaridil...mozna klucí z protejsiho kopce .-)...ja sem furt tam kde jsem byl TY GOLD METALEEEE....parada .-) ...a nebo se fakt ta doba KURVA meni :(((( ...!!!!§!!!!
    HEERO
    HEERO --- ---
    :)
    KADAS
    KADAS --- ---
    LOSTINSPACE:
    BE_NETWORK_23:
    pro oba!!! dobre vy dva!! on mu to casem nekdo snad vysvetli..on uz toho tolik udelal a dokazal ze by si zaslouzil lpg metal kterej jsme vymysleli my!! to je vtipny..a taky panove je mi jasny ze z toho dvodla stastnej nebude ani neni!! ale jak rika paja casy se menej !! :))))) parada
    SHAMMANIC
    SHAMMANIC --- ---
    HEERO: la pardona meeeeeeen
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    ELESDY: :DDD neasi .....hele no nic letim na jedno ukrutne rychle :) ....tak se maj krasne ELESDÝNEČKOOoooo ...pa
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    ELESDY: treba jo :)....no ja ale jeste nvm estli tam pujdu :) ...se uvidi podle nalady prece jenom je to den po patku a to se kolikrat necejtim dobre na dalsi kaleni nekde....... !!! ja ti dam coca coly :D ...no tak aspon z Morganem ne :) ? ...to uz budes urcite v poho .-)
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    ELESDY: to jako skryta na nyxu :-) ...jojo tohle nezni spatne... mozna se treba i potkame :)
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    ELESDY ::: ty si zase v utajeni :DDD
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    To ja jeste uvidim...nerad neco slibuju...ale aXe dobra takze mozna i jo !!! ...jenom buh vi co bude :D
    HEERO
    HEERO --- ---
    že bych taky přišel: )
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    Tsunami x Defekt estli se nepletu.....? ...no ja jeste uvidim ale mozna se tam mrknu .-)
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    ELESDY: no to mas spatny ...ty drogy bych vynechal ...nj tak snad se nejak uzdravis..!!! ...stejne to vsechno dozenes :))
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    ELESDY: Ahoj ..co je..? nemocna rikas ? ...no ja se prave chystam vid...zejtra i pozejtri volno v praci tak musim dotahnout to co jsem nezacal :))
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    HEERO ::: jdes na pivo ....?
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    ehm :DDDD....ja mam hodne svaluuuu :)))) ...a holky nebalim ...kecam :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam