• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WENDA23LPG Sound eXperiment ((oo.!!.oo))
    SHAMMANIC
    SHAMMANIC --- ---
    HEERO: jo to je ono no... to sem mohla tusit, ze kdyz to nahodim tady, ze to bude presne a tooo a tooooo... a tamdle todle... to me nebavi a nedivim se absolutne kadikovi, ze ho todle taky unavuje, jednat s temahle lidma o necem...

    vysledek je spise o nicem... a muze mi paril 100x rikat ze vim pycu jak to je... vidim co vidim, samy lenochy, ktery maj akorat plnou hubu kecu a velky ramena, ale kdyz prijde na vec, tak hovno hovno...
    BE_NETWORK_23
    BE_NETWORK_23 --- ---
    SHAMMANIC: dofrasa, zjednej si poradek, zenska! :)
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    konecne normalni kalba :) ....uz se tesim .-)

    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    No to je presne cely LPG :DDDD ...dneska jim zavolam a reknu jim to znova :)))
    AUTIST
    AUTIST --- ---
    copak káďa uz neni elpegecko?
    LOSTINSPACE
    LOSTINSPACE --- ---
    SHAMMANIC: muhaha:D no nemas to jednoduchy holka..
    KATCHENKA
    KATCHENKA --- ---
    SHAMMANIC: no tak to je fakt domluva...ach jooo..
    HEERO
    HEERO --- ---
    každý dává ruce pryč:)
    PETROFF
    PETROFF --- ---
    hehe...
    "po me nikdo nic nechtejte, ja si jenom odehraju svejch par placek, a vic nic neresim :-)))"
    SHAMMANIC
    SHAMMANIC --- ---
    TAK TO SE STYDTE PANOVE... VIME KOMU TO SMERUJU...

    shammanic (15:15:42 24/11/2008)
    cus vendo hele... mam pro tebe nabidku... ted sem delala letak na bazinu pro jednoho typecka a ten typecek se me ptal, jesti nevim o nekom, kdo by mohl hrat v pekelnejch dolech a ja rekla ze jo, ze vim.. ze taky hrajem bylo by to 6.2. pokud reknes jo tak pak si vezmu od toho typecka cislo nebo mu dam tvoje a budete se dal domlouvat vy spolu osobne... tak mi dej vedet..

    venda (15:39:05 24/11/2008)
    hele rad bych ale radsi ne neco mi do toho vleze znas me a nerad bych to rusil

    shammanic (15:39:33 24/11/2008)
    a co by ti jako do toho melo vlizt to si delas prdel ne??

    venda (15:40:22 24/11/2008)
    no ne zas usnu nebo neco znas me

    venda (15:40:48 24/11/2008)
    a u koho by to bylo?

    shammanic (15:41:07 24/11/2008)
    myslela sem ze jo no.. co to meles prosim te??? mas moznost hrat v pekelnejch dolech a nevyuzijes ji jo??

    shammanic (15:41:24 24/11/2008)
    amadeus a cybersheep..

    venda (15:45:23 24/11/2008)
    radsi ne vis ze sem brzda voptej se kadika

    shammanic (15:45:45 24/11/2008)
    kadik uz to neresi, nevzpominas si?? trochu ste ho vystrejchli... tak to je fakt husty... to se styd..
    SHAMMANIC
    SHAMMANIC --- ---
    ... to snad neni mozny, jestli se k tomu venda este vyjadri, tak ja to vokopiruju a prisaham, ze to sem dam, protoze to je pristup na vyliz prdel...
    HEERO
    HEERO --- ---
    pekelný doly=ozvěna,echo a zkurvenej nečistej zvuk:)
    SHAMMANIC
    SHAMMANIC --- ---
    PARILOSSS: uz sem to rikala vendovi, tak cekam... .)
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    SHAMMANIC: no sem zvedavej teda...do kdy to potrebujou vedet ty soferi ..?...a na tom nyxu nejsou jo ..?
    SHAMMANIC
    SHAMMANIC --- ---
    PARILOSSS: oke.. tomanovi napisu... a ty az zavolas M a V a reknes co rikali, tak pak si vezmu od toho typka cislo a dal uz se s nim budete domlouvat sami.. .) bry ne?
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    jo a prosimte jsou tyhle lidi nekde na nyxu...?
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    SHAMMANIC: a to je jako zadarmo prsostor jo...? kazdopadne dej vedet i Tomanovi at sme 2 ktery o tom vedi ju .. po praci zavolam M a V a uvidime .-)
    SHAMMANIC
    SHAMMANIC --- ---
    PARILOSSS: hele, jestli chcete, mate proste moznost tam hrat... kdyz reknete jo, budem nak dal resit co a jak... jak se zvukem, jakej tam bude, jestli si mate vzit svuj vlastni a tak...
    proste rekni, ze sem zacla delat letaky a typek kterej porada tu akci se me ptal, jestli bych vedela o nekom, kdo by tam mohl prijet zahrat a ja sem rekla vas...
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    SHAMMANIC: jako ja jim to reknu .......ale co to obnasi tohle vsechno..? ...
    SHAMMANIC
    SHAMMANIC --- ---
    PARILOSSS: doufam, ze zavolat jim pro tebe zase tak velkej problem nebude...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam