• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WENDA23LPG Sound eXperiment ((oo.!!.oo))
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    508 !!
    1000eur

    zde

    508!!
    1200eur

    zde

    Akorat by je to chtelo dat trosku do late kdyz stojej takhle malo ! ...vybrousit ..udelat atd .
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    WENDA23: to je herka :))
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    WENDA23: sem ted koukal na ty 508 a jsou docela pekny...zajimavej tvar i rocniky čéče
    WENDA23
    WENDA23 --- ---

    fiiha 4000 ecek to je dost ale vypada hezky
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    koukni na tohodle .) ...trosku veteran :)



    Odkaz je zde
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    WENDA23: no jako peknej...prodej karu a shup do nej .) ...co je to za rocnik ..?
    WENDA23
    WENDA23 --- ---
    tenhle by se mi libil
    WENDA23
    WENDA23 --- ---
    MASOX
    MASOX --- ---
    PARILOSSS: stan luxus, vid.)
    ani sme ho moc nepoblili.)
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    MASOX: no hele fuckt super nemuzu si stezovat.... zhruba + -15 aparatur z toho 2 lepsi na kterejch sem travil svuj cas .) ..no a ty fizlove : co na to rict trapaci jako vzdy ...lol na ne !! ... proste kalba se vsim vsudy .) ...co ten vas skautstan byl radne zneuzit ..?
    MASOX
    MASOX --- ---
    kadika sem potkal v meziricku, ktery se ukazalo jako dobra volba. co vy? sem slysel o nejakym tunovym baletu na dalnici a zabavovani aparatur:)
    JINDRISKA
    JINDRISKA --- ---
    mno esi jede nekdo v sobo domu,tak bych se pridala, ale uvidime....
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    No tak nas jede ve finale docela dost parada ...jede : Ja..Lada..(Koil)..Zaha a jeho mlada...Prerov a mlada ty uz jedou snad dneska....Katcha...Jindrishka...Kadik mi ted volal ze asi pojede ...Toman s mladou ty prijedou prey v sobotu ... ::: to bude sranda uz se tesim jak malej klucina !! ....doufam ze se srazime a udelame nejakou Ghetto osadu :)
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    JINDRISKA: jasny :)
    JINDRISKA
    JINDRISKA --- ---
    nak az pozdejs na vecir...michal je este v tabore, jede tam pro auto, tak az se vrati, naji, trosek prospi...znas to....nepospichame
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    JINDRISKA: OK ...soferko !! ...v kolik tam razite..?
    JINDRISKA
    JINDRISKA --- ---
    mno...bohuzel makaaa... a navic ma naky rozharaseny kary, tak bude asi opravovat...no proberem to vecir na pulce...
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    JINDRISKA: no vidis to budete tezka kalici dvojka :D ...parada...cim vic lidi tim lip ....kazdopadne dneska se uvidime na pul cesty tak pokecame o Sokolovsku .-) ..tak se tady rovnou zaskrtni Ochozarko [ czáry 2009 / party / 30.4.2009 / CR - Karlovarsky kraj - Loc: 50°12'22.396"N, 12°31'19.921"E ] ...a Melcik nejede ?
    JINDRISKA
    JINDRISKA --- ---
    jj, na pulku se pudem asi podiavt taky a jinak sem potkala kacu a prej jade tamtez...no a ze prej ma freeflek v aute...takze zrejme pojedu taky...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam