• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WENDA23LPG Sound eXperiment ((oo.!!.oo))
    ELIZZ
    ELIZZ --- ---
    KADAS: tak ja privezu tu desku , jo?:) konecne...
    KADAS
    KADAS --- ---
    neni..vrbova lhota!! psal jsem si z pepinou rikala ze mozna dorazite..!
    PSYBER
    PSYBER --- ---
    zdarek.. kde to budete mit??? jestli to tedy neni prisne utajeny...)
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---


    25.7.2009 - Birthday Privat (Toman 25)
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    To bude sranda ....uz se tesim :) LOW POWER GENERATOR !!!
    SHAMMANIC
    SHAMMANIC --- ---
    KADAS: kote nevim, ale asi to nevyjde.. nechci hlidat nevycvicenyho psa proste, michal by mi to ani nedovolil si ho tam vzit, resp. nedovolil mi to.. a doma ho nechavat s nim v obdobi, kdy si na nas zvyka, nechci.. musi poslouchat oba dva..

    mozna ti to zni jako vymluva, ale vymluva to neni, na kozlikovi narozky sem sla.. taky me to mrzi, ale ten pes je pro me zkratka prednejsi.. dyk se snad uvidime.. nejsme sice schopny se domluvit na naky normalni pivo nekdy nekde, ale urcite se to povede.. a na tu pristi party uz pojedu!
    KADAS
    KADAS --- ---
    je videt ze si dlouho nikde nebyla s nama..jsme hodny normalni lidi..tak se blbe nevymlouvej a doraz!! psa vem sebou,mi te vemem autem
    SHAMMANIC
    SHAMMANIC --- ---
    KADAS: to bylo jako obrazne receno .) hele nebudu ho brat sebou, vim co je LPG za squadru, este by dostal nakej sok, je z utulku, takze to chce klid... kaleb a narozek este bude.. navic nevim, kdo by me chtel brat v aute este se psem mimo jine :)
    KADAS
    KADAS --- ---
    SHAMMANIC: tak vem psa sebou..bude jich tam vic..a na fet ser!! bez toho se obejdes :))
    SHAMMANIC
    SHAMMANIC --- ---
    kdyby to slo treba jenom na ten den tak jo, ale prijela bych v nedeli buhvi kdy a to fakt nechci..
    SHAMMANIC
    SHAMMANIC --- ---
    KADAS: ty voe... ja bych fakt rada, ale mam doma maly stene novy.. myslela sem, ze prijedu, dokonce si me napadnul ty, ze me vodvezes :)) ale tohle nebylo v planu no.. a jako nechci ho nechavat doma, abych se mohla vozrat a zfetovat..
    KADAS
    KADAS --- ---
    SHAMMANIC: to jooo!! ja te taky dlouho nevidel!! koukej dorazit aspon v tu sobotu!!
    SHAMMANIC
    SHAMMANIC --- ---
    PARILOSSS: ja vim no, taky me to mrzi, ale mam doma maly skvrne :) neee dite boze!!!
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    SHAMMANIC: skoda sem te dlouho nevidel .)
    DAWEIS
    DAWEIS --- ---
    snad popijem tento víkend, ještě uvidim jak to budu mít s časem
    SHAMMANIC
    SHAMMANIC --- ---
    PARILOSSS: uz sem psala tomikovi, ze nejedu.. zmena planu .)
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    SHAMMANIC : 25.7.2009 :)) ...to je kdyztak sobota .)
    MOTYLEK_K
    MOTYLEK_K --- ---
    DAWEIS: Baf :))
    DAWEIS
    DAWEIS --- ---
    baf!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    SHAMMANIC
    SHAMMANIC --- ---
    KOZLIKK: kdyz si dam galerii, tak ten typek nebo co na ty 1. fotce uplne v pravo je hoodne dobrej :]
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam