• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIMONIDESCUDA - supercomputer in every family
    MIKEE
    MIKEE --- ---
    MAIMONIDES: jo, zadna prdel to neni .... ja nakonec vzal Cell, protoze na G80tkach ti ten kod musi branchovat (to je slovo ;]) stejne, jinak to jede seriove, zejo .. a to se mi nejak nelibilo :]
    MAIMONIDES
    MAIMONIDES --- ---
    Aha, toho jsem si nevšiml. Koukám, podle internetů je to taky dost složitý programování:)
    MIKEE
    MIKEE --- ---
    MAIMONIDES: na Cell nemam, ve skole jsou dve PS3 na ktery se pripojuju z dalky ;] .. a ted to snad i rozchodim doma, protoze novej spoludbylici PS3 vlastni
    MAIMONIDES
    MAIMONIDES --- ---
    SUCZKER: Jo, tak to říkám v hospodě:)

    MIKEE: Koukám, to je něco podobnýho. Jestli máš na cell, tak si pořiď rovnou tu poslední Teslu:)

    http://forums.nvidia.com/lofiversion/index.php?t58846.html ikdyž pořádný srovnání tam neni..
    MIKEE
    MIKEE --- ---
    MAIMONIDES: to si uzivej, ja na tom mohl delat diplomku taky, ale nakonec ji delam na IBM Cell :] taky je to prilis pomaly, a taky to pomalu prepisuju :]

    Doufam, ze ke CUDA se brzo taky dostanu .. jen co upgradnu na nejakou slusivou nVidia kartu (ponejlepe asi 260GTX)
    SUCZKER
    SUCZKER --- ---
    MAIMONIDES: Resitel sudoku ;) Jsem zvedavej, jak se ti to podari zrychlit...
    MAIMONIDES
    MAIMONIDES --- ---
    NECROMAN: Řada 7xxx to ještě neumí, viz odkaz kurzivou. Nicméně pokud tě láká to programovací prostředí, tak je tam k dispozici "emu_mode", kterej to zkompiluje pro cpu. Používá se například pro ladění.

    LITTLELI: Diplomku, hledám zvláštní vlastnost dvojic latinských čtverců 8x8. Mám to jako obyč kód, ale to je příliš pomalý a tak to pomalu přepisuju... až bude hotovo, tak ti dám vědět:)


    SATAI
    SATAI --- ---
    LITTLELI: Funguje i na 8400. Ale na te se uz vubec neda hrat :(
    LITTLELI
    LITTLELI --- ---
    NECROMAN: imho to potrebuje unifikovany jednotky... ja si koupil uplne obycejnou 8600GT normalne s vetrackem, je to uz docela za par korun a staci mi to.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    jen tak pro uplnost, grafiky rady GeForce 7xxx to asi podporovat nebude, coz? Laka me to si to vyzkouset, ale nemam na to momentalne zelezo.
    LITTLELI
    LITTLELI --- ---
    MAIMONIDES: co na tom vlastne pocitas? me by totiz zajimalo, jestli bych tu domaci nvidii mohl do neceho zapojit, at to nezere proud jen tak...
    MAIMONIDES
    MAIMONIDES --- ---
    Pár malých detailů k programovacímu prostředí a prvnímu výkopu.
    Kód určený k běhu v GPU(jako CPU, ale Graphic) se kompiluje pomocí nvcc a ostatní kód pomocí vašeho oblíbeného kompilátoru. V SDK balíčku naleznete předpřipravený projekt pro visual c++ 8.0, což je vpodstatě visual studio 2005. U MS je volně ke stažení express verse, která pro uvedená naprosto stačí, pokud se neradi hrabete v makefilech a podobně.
    MAIMONIDES
    MAIMONIDES --- ---
    Nuže, vítejte.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam