• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CAMARO_85US cars
    O amerikach :-)
    rozbalit záhlaví
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    CHORBON: Hustý! To bych se přijel aspoň kouknout! Díky!
    CHORBON
    CHORBON --- ---
    A druhej ma chevyvan ale ten bude jezdit az sleze snih
    CHORBON
    CHORBON --- ---
    IKSIK: kamos ma lincolna navigatora jsme v liberci jestli se chces svezt. Je to docela fajn a 3 rady sedacek.
    CUSTOM1
    CUSTOM1 --- ---
    IKSIK: Záleží na tom, co tě láká víc, jestli velké SUV nebo Van. Každopádně oba weby ti mohou být nápomocny při výběru.
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    To vypadá taky slušně. Ty vany jsou taky pěkný. Ale úplně nejvíc se mi líbí Suburban, Excursion, Escalade, Navigator a podobný obludy na benzín a ve čtyřkolce. Hlavně aby to mělo tři řady sedadel a zbyl ještě nějakej kufr. Je mi úplně jedno, kolik to žere. Jsem zvyklej z našeho starýho Subaru. Jenže jsme si nadělali moc dětí a když chceme někam jet celá rodina, tak musíme dvěma autama a tím pádem je jedno, jestli pojedeme při celkový spotřebě 20l/100km spolu nebo zvlášť.
    Sám mám Nissan Micra a úplně mi to stačí. Naopak vím, co takový auto dělá s ostatníma řidičema. Každej mě chce nutně předjet. Nejlíp před začátkem vesnice, aby mě předjel v kile a u cedule mi zabrzdil před čumákem na 50. Předpokládám, že amerikám to chce taky každej nandavat a ještě je za kreténskýho zbohatlíka. Manželka bude taky asi ocejchovaná kdovíjak. Přitom je až překvapivý, jak levný tyhle auta jsou. Zřejmě je každej podělanej ze spotřeby a americkejch součástek.

    Teď mi jde hlavně o to, abych se spojil s někým, kdo takovou příšeru má doma a byl by ochotnej mi jí trochu předvést.
    CUSTOM1
    CUSTOM1 --- ---
    BANKMACK: Nebo usavans.cz, případně jejich stránku na fejsíčku.
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    BANKMACK
    BANKMACK --- ---
    IKSIK: moc ne, bohužel. Zkus spíše usmotors.cz
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    Tady to moc nežije, co? Potřebuju velikánský auto pro 7 lidí a nechci žádnýho Folcvágn Tranďáka. Je tady o tom s kým diskutovat?
    BANKMACK
    BANKMACK --- ---
    KINGFISHER: neskutečný auto :)
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    Mercury Marauder - Borla Stingers
    http://www.youtube.com/watch?v=qAkK22LfEbc
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    Brand New 1985 IROC Z28 Discovered In Truck Trailer: Where Is It Now?
    http://www.youtube.com/watch?v=sy8lSv35iEQ
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam