• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HONZIKo.s. Ramus sdružení pro mladé lidi s postižením i bez něj
    MOMENT
    MOMENT --- ---
    (aukce)
    MOMENT
    MOMENT --- ---
    no tak ja se necham prekvapit, vid))
    HYNEK
    HYNEK --- ---
    30. listopadu / neděle / 19:00

    - galavecer v Café na půl cesty, prodej fotek z tabora, promitani videa, zradlo piti a spousta prekvapeni :)
    MOMENT
    MOMENT --- ---
    ))
    BAUNA
    BAUNA --- ---
    tak co, kolik nás asi tak dneska dorazí na Hůrku???
    BAUNA
    BAUNA --- ---
    Honzik je totiz nejlepsi..
    MOMENT:
    MOMENT
    MOMENT --- ---
    (honzik ma spoustu zkusenosti, je sef a dobry organizator a regulator)
    HONZIK
    HONZIK --- ---
    IJACZEK: ÍJÁKU, mohl bys tam vlastně někam do hlavičky, že to je pod o.s. Proutek, more info www.proutek.cz
    HONZIK
    HONZIK --- ---
    BEDUAN: No tak mě napadlo jestli by si nechtěl udělat s kémošema benefiční rychtu. Ale muselo by to být tak jako z freezefestem vypadalo by to zezačátku male ale nakonec by přišlo tisíc lidí. Ne ale tak co sem vás dvakrát slyšel hrát na rádiu tak hrajete dobře a kdyby ste to spojili s ÍJÁKEM a s dalšími tak by to mohlo být zajímavé. Problém je, že by se to muselo domluvit s vedením o.s. Proutek, pod jehož záštitou se dělá tenhle tábor, aby to bylo průhledný a peníze pak mohli jít na táborovej účet a ne někomu do ruky. Ale to tady jenom tak teoretizuju. Nechtělo by se vám?
    HONZIK
    HONZIK --- ---
    HYNEK: určitě bych tam zmínil ty děti protože se shánějí určitě hůř než asistenti. Já bych sháněl děti s mentálním a/nebo tělesným postižením, které nejsou inkontinentní. To jsou podle mě jediný kritéria, který si tábor dal. Možná bych dal ještě do 15 let, protože je to takovej dlouhodobej cíl - omladit děťoklienty. Sociální znevýhodněnost bych tam nedával, tábor nikdy nebyl integračním táborem, to by se musel dělat vcelku jinak. (Třeba 10 dospělejch, 15 zdravých dětí, 15 hendikepovaných, že by děti částečně nahrazovaly dospělý, jinak by se musel tábor podstatně rozšířit třeba na 60 lidí), ale v zásadě jde jenom o domluvu já jsem o tom dřív docela přemýšlel, že mi přišlo, že by to lépe vychovávalo. Nicméně teď nemá psát něco takovýho dyž to neni vymyšlený Hýňáku.
    HYNEK
    HYNEK --- ---
    ÍJÁK: mozna hod jeste na houm ze krome asistentu se shanej i "deti", at uz postizeny ci socialne znevyhodneny... nebo se pletu, pane Honzik??
    HYNEK
    HYNEK --- ---
    MOMENT: vam nechodej mejly bo jak? .)

    Zdravím vás,

    včera proběhla první letošní Hůrka - vám, co jste se dostavili, děkujeme za účast, na ostatní se budeme těšit někdy příště! Setkání to bylo kolektiv utužuhící spíše než plánovací, nicméně něco jsme přeci jen domluvili:

    -Podzimní puťáček se bude konat v termínu 28.-30. listopadu, pojede se opět k mé matce na Hvozdnici

    -vyvrcholením puťáčku bude promo-akce v neděli večer. Na programu bude raut, na který snad část pochutin připravíme s dětmi na puťáčku, výstava fotek za všechny uplynulé ročníky táborů, patrně nějaké slovní ohlédnutí bývalých účastníků, možná nějaké to hudební vystoupení.. přesnější program bude domluven na příští hůrce, stejně jako místo konání. Na kandidátní listině je zatím Kino Aero, Kavárna Na půl cesty a tradiční Saloši

    -Na termín příští Hůrky nakonec vůbec nedošlo. Navrhuji termín 23.10., opět ve čtvrtek od 7. Má-li kdo námitek, nechť je vysloví nyní nebo nechť mlčí navždy!

    Těším se na vás,
    M.
    BEDUAN
    BEDUAN --- ---
    ahoy kucka a holcata muzu podporit?
    IJACZEK
    IJACZEK --- ---
    a někdo fotky z letoška má?
    MOMENT
    MOMENT --- ---
    cha!))
    xxxxxx
    xxx

    xxxxxxxxxx

    x
    x
    xxx
    MOMENT
    MOMENT --- ---
    HYNEK: jo! blizsi info?
    IJACZEK
    IJACZEK --- ---
    bližší info?
    HYNEK
    HYNEK --- ---
    prvni akce 27-29 listoadu prosim na houm .)
    HYNEK
    HYNEK --- ---
    ja vas zeru kucí .)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam