• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    GLOBALISTA: Mně ten vtip taky zrovna vtipný nepřijde, ale nemůžeme mít všichni stejný (ne)smysl pro humor. A taky jsem trochu tápala, jestli je to fakt tak, jak to vypadá.. takže jsem ráda, že ses zeptala :)
    GLOBALISTA
    GLOBALISTA --- ---
    VEENA: Na tenhle vtip jsem si taky vzpomněla, ale to měřítka se hodně liší... u toho parkování je to (a vždycky bylo) pro mě představitelné, u těch map jsem teda dost mimo a pokud to teda chápu, tak mi ten vtip vůbec vtipný nepříjde.
    Ale děkuji za osvětlení. Na tomhle klubu se mi líbí, že nám ne zrovna důvtipným pomáháte milým (fajn-aspoň neutrálním) slovem a ne minuskama:)
    VEENA
    VEENA --- ---
    NELLAS: Jo, protože je jim neustále tvrzeno, že tohle je 20cm :))
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    VEENA: To jako máš na mysli ten důvod, proč ženy neumějí parkovat? :)
    VEENA
    VEENA --- ---
    GLOBALISTA: Řekněme, že muži dokážou popsat své mužství jinak dlouhé, než je v realitě. Stejně jako mapy jsou v určitém měřítku ku skutečnosti. Už? :)
    GLOBALISTA
    GLOBALISTA --- ---
    Prosím o vysvětlení:
    Muži jsou lepší ve čtení map. Jen mužská mysl chápe, že centimetr a 5 km může být totéž.
    YNOR
    YNOR --- ---
    UNDERWORLD: že by to byl on? :)
    ZUZAK
    ZUZAK --- ---
    UNDERWORLD: hádám že nám reklamní chlapeček z obalu kinderčokolády trošičku vyrostl :-))
    RAGUN
    RAGUN --- ---
    PATISLAV: jsem muzikant a prijde mi to dost trefny....

    ALCATOR: takhle negativisticky to mysleno neni, protoze jsou muzikanti a pak nekdo, kdo se pretvaruje... a pokud poslouchas sracky, tak tvuj postoj chapu....
    HERAK
    HERAK --- ---
    hlavně muzikant by měl zůstat dítětem jelikož dospěláci stojej za hovno:)
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    ALCATOR: jo voni myslej tyhlety muzikanty... no tak to možná.
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    PATISLAV:
    Málokterá umělecká profese v poslední době předvádí takovou absenci vyspělosti jako jsou muzikanti. "Imma let you finish, but ..." atd.
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    Chápu, v čem má být vtip, ale nechápu, proč to lidem připadá vtipné. Něco mi uniká nebo by se tohle dalo udělat na jakoukoliv uměleckou profesi, stejně málo vtipně?

    [ MYYSHA @ Textove ftipy - taky ste na modemu a vecne se opakujici obrazky vam kazi pozitek? /pouze cj, pripadne slovencina/ ]
    - Maminko, až budu dospělý, chtěl bych být muzikant!
    - Jó, Petříčku, to si budeš muset vybrat. Jedno nebo druhý.
    THE_BALROG
    THE_BALROG --- ---
    CZUPA: pravěký lovec, nemaje zrcadla, mohl zjistit, že mu kamaári namalovali na čelo čůráka až na jaře, když roztály ledy.
    CZUPA
    CZUPA --- ---
    tohle prosim?
    ZUZAK
    ZUZAK --- ---
    UNDERWORLD: Pokud si dobře vzpomínám, tak Pipi po ránu cvičila například tím způsobem, že kolem baráku nosila nad hlavou živého koně. Není to vyloženě typ dítěte, které pedofilovi s pláčem podrží.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    UNDERWORLD: No jo, ale asi se jen tak nedá.
    UNDERWORLD
    UNDERWORLD --- ---
    MILKOV:
    proc ne, vzdyt pipi je mlada.
    HERR_FLICK
    HERR_FLICK --- ---
    REFALLENONE: THE MOST INTERESTIG COMMENT:

    This video wins on several levels:

    1) Interesting Footage

    2) Actually helped the animal

    3) Wasn't stupid by trying to pet a wild raccoon

    4) No douchey commentary
    REFALLENONE
    REFALLENONE --- ---
    ‪Raccoon w/ chef boyardee can on it's head‬‏ - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=cSxL7o8-awI


    V čem je vtip? Že zvířata chycená do smrtelné pasti lidskýho odpadu běhají srandovně?
    (docela dobře si u nás pamatuju rachotící ježky s kelímkama McDonalds na hlavě)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam