• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    SULTHAN
    SULTHAN --- ---
    ARAON: Ono to hlavně lidem splývá kvůli tomu, že až v půlce padesátých let se začal výrazně prosazovat barevný film, takže černobílé filmy pořád dominovaly - zatímco šedesátá léta známe už jen barevně.
    ARAON
    ARAON --- ---
    GANDHI: No, já víceméně souhlasím. Proto jsem hned na začátku psal “hlavně díky filmům a tak”.
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    ARAON: imho tenhle kontrast funguje dobre v pripade, pokud jsi tu predchozi dobu nezazil a jen si ji domejslis podle kusejch informaci a tudiz si v hlave vytvaris nejakej svuj archetyp - proto na nas fungoval kontrast z prvnich back to the future, zatimco treba pomerne nedavna vlna filmu vyzivajicich se v retro osumdesatkach (suoer 8, summer of 84, Stranger things) me treba nechava relativne chladnym, zatimco mlady to bere
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    ARAON: hmm, tak asi jsem ovlivnenej tim, ze se mi americky auta z padesatejch let libej a imho ty, co jsou na obrazku uz bys v padesatkach nejspis vubec nepotkal - ale toje hnidopiseni:) ono pujde asi o ten celkovej feel - pochmurny padesatky vs sex drogy n rocknroll:)
    ARAON
    ARAON --- ---
    GANDHI: V souvislosti s tim jsem si tuhle vzpomnel na Back to the Future. Ten vizualni rozdil mezi rokem 85 a 55 je drasticky. Kdyby to natocili dneska, byl by dost problem poznat, ze je v minulosti. Rozdil mezi 2021 a 1991 je spis v tom, ze ne kazdy mel v ruce mobil. Viz Captain Marvel, kde se museli uchylovat k berlickam typu Blockbuster a AOL. :P
    ARAON
    ARAON --- ---
    GANDHI: Ani ne. Prave naopak. Ja bych rekl, ze pro spoustu lidi to bude hodne splyvat. Nemluve o tom, ze v padesatych letech asi jeste hodne podobnych aut jezdilo.
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    ARAON: trosku to kazi fakt, ze ten prvni snimek vypada spis na nejaky 30.leta
    ARAON
    ARAON --- ---
    DREWDARK: Já to vidím jako takový ten přechod mezi tím, jak si člověk představuje padesátá léta, versus šedesátá léta. Hlavně díky filmům a tak.
    DARKSUN
    DARKSUN --- ---
    REFALLENONE: imho je tam dulezita veta co to uvadi... kdyz prijdes rano z party... zfrcenej jak dobytek s zornickama od ucha k uchu...
    REFALLENONE
    REFALLENONE --- ---
    [ELLISDEE @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE]

    Nechytám se. Co jsem přehlídl? Jakože to dítě je vykulený?
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    MLUKS: Popkultura - Džinové ti vždycky splní přání, ale ne takovým způsobem jak chceš, často jsou doslovní až přímo zlomyslní. Když si budeš přát horu zlata, spadne ti na hlavu. Nebo příklad z povídky: ""I wish there was a woman in my companies building who could finally cook some decent coffee. The stuff my secretaries brew is abysmal." A stane se z něj ženská. Atd.
    SULTHAN
    SULTHAN --- ---
    MLUKS: Neřekl, že chce aby mu narostl velký penis. Řekl, že ho chce. Tak ho bude mít v sobě.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    SKAFF: uvnitř tanku je Hitler, je to vidět v posledním políčku filmu
    STARE_CASY
    STARE_CASY --- ---
    SKAFF: zapni si zvuk
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    Hitler to taky oceňuje, i když na Skorzenyho si čas vždy rád udělá.
    AMANT
    AMANT --- ---
    me ne:))
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    teda jestli nevadí, že to je místo Adolfa Amant
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam