• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EXXXEquantel - znate? pracujete s nim? pada vam? rady, triky, novinky
    EXXXE
    EXXXE --- ---
    a ceho tim chces docilit?
    ja jsem s nima kvuli jednomu budu i telefonoval. vsechno si pozdnamenali a uz se nikdy neozvali, dokonce dostali i base... k nicemu
    ALI
    ALI --- ---
    zvazuju resit s quantelem bugy a pripominky k pablu, uz me to nebavi

    sepisuju list, pak ho sem hodim. a vyzyvam ostatni, aby se pripojili, pak to dam dohromady. asi by bylo dobry k tomu pripojit i prioritu (1=major bug, 3=minor bug).
    ALI
    ALI --- ---
    mame lepsi ,)

    EXXXE
    EXXXE --- ---
    kolegyne je puvodni?
    ALI
    ALI --- ---
    mame ted v praci novej quantel

    ALI
    ALI --- ---
    Joo, ruzny rozliseni a aspekty v jedny timeline, to je nejvetsi peklo. Praktikuju to tak, ze udelam start x oken, na zacatek dam jedno cerny okno v rozliseni a aspektu, ktery chci, a pak zbytek klipu resizuju pres dve... Peklo. A v MLT prakticky neresitelna vec. Jsou to hovada, mit zmaknutou tak esencialni vec naprosto dementnim stylem, to uz se dneska jen tak nevidi .)
    FOUR
    FOUR --- ---
    Stejne je to s nim sranda to jinde nezazijes:)
    EXXXE
    EXXXE --- ---
    jj sou to holt kuci sikovny
    ja vcera zase skladal nejakou timelinu z nekolika strihu v kterejch jsem menil videa, PAL 16*9, z nejakyho neznamyho duvodu z toho udelal 720*576 s aspektem 1,25:1 skoro ctverec... vubec netusim jak to dokazal, takovejhle bug jsem videl poprve...
    ALI
    ALI --- ---
    jj, to kupodivu funguje...

    ja tu mam i s tim ten neo panel a to je teda zase neuveritelny, co udelali s ukladanim/nacitanim stillframe storyboardu. jedna z nejpouzivanejsich funkci je ted uplne zmrvena.
    EXXXE
    EXXXE --- ---
    mimochodem, mame tady 5.0
    a co jsem zatim obevil je, ze po dvaceti letech vyvoje se programatorum podarilo implementovat drag and drop. zkuste si pretahnout video ze slozky na plochu -- neuveritelne
    FOUR
    FOUR --- ---
    :)))
    EXXXE
    EXXXE --- ---
    instruktorovi to nespadne ani jednou, tobe mockrat. nez dostanes certifikat samozrejme :)
    ALI
    ALI --- ---
    by me zajimalo, jak to skoleni probiha a kolikrat to behem toho spadne ,)
    EXXXE
    EXXXE --- ---
    Tak se ZLoudy zeptej...
    MUCKER
    MUCKER --- ---
    jeden nejmenovany sef GC to zminoval, tak mne to zarazilo, nepotrebuju to, ale zajimalo me to... nemyslel nahodou tohle? http://www.quantel.com/list.php?a=Support&as=Compass%20Training
    EXXXE
    EXXXE --- ---
    he, k cemu to potrebujes?
    pokud to nekdo vystavuje, tak asi jedine quantel a to si priprav par set tisic imho
    MUCKER
    MUCKER --- ---
    víte o nějakých certifikátech na quantel?
    hledám to a nemůžu nic najít - certifikace na quantelí operátora .)
    EXXXE
    EXXXE --- ---
    no to je prave ono, je tam super mlt fx modul, ale spolehnout se na to nemuzes...
    chjo
    ALI
    ALI --- ---
    jsou to uplny hovada... byla to prace tak na den.

    ja jsem radsi odesel a onjevil se tam, az to bylo hotovy .)

    jinak ta mlt - je to hezky, ze je to konecne realtime (teda do 2k), ale co jsem ted neco delal, tak jsem stejne skoncil v efektech.
    EXXXE
    EXXXE --- ---
    tak za 4 dny z nich mohli vypadnout i nejaky moudra a tipy a triky, ne? :)
    +nejak se porad banim pouzivat mlt fx, tak nevim, jestli ty novy ficury pouziju ...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam