• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CHAOS_RK301.cz
    CHAOS_RK
    CHAOS_RK --- ---
    SHADY
    SHADY --- ---
    CHAOS_RK: ha aha... no alespon to neni odemne moc daleko:)
    CHAOS_RK
    CHAOS_RK --- ---
    SHADY: no spis to bude tim, ze v praze neni jina moznost...
    SHADY
    SHADY --- ---
    CHAOS_RK: koukam ze ste se navzajem sobe zalibili ci co:)
    INSANE_FX
    INSANE_FX --- ---
    CHAOS_RK: ze by?
    CHAOS_RK
    CHAOS_RK --- ---
    dalsi public akce ve tvrzi Kunratice u Prahy bude 6.5.
    SHADY
    SHADY --- ---
    CHAOS_RK: hh:) vy smejdi me fakt stvete pac ja nemuzu chlastat... taky sem si chtel aspon pripit k memu svatku ale bojim se uz alkoholu jak cetr krize... mam pocit ze me normalne verca krmi antabusem, nemam jiny vysvetleni proc i po male davce alkoholu zvracim. Ikdyz znam jednoho clovaka co antabus prechlastal xD
    CHAOS_RK
    CHAOS_RK --- ---
    SHADY: okok ;)
    SHADY: pac chci lehce popijet (ve stredu mam svatek) a nechci tam 301 nechat jen tak...
    SHADY
    SHADY --- ---
    jakto ze budes spat ve vleku dyt kousek tamocad mas rodice ne? chapal bych to kdyby jsi byl v situaci jako ja. Ale i ja si vetsinou najdu nocleh treba u bekyho.)
    SHADY
    SHADY --- ---
    tam mozna dotahnu s verci rodinkou.)
    SHADY
    SHADY --- ---
    CHAOS_RK: psssst napasujete nesmis psat:) to by pak verca zjistila ze planuju mega party v diskaci xD
    CHAOS_RK
    CHAOS_RK --- ---
    SHADY: jj, do peti (spis sesti) cekat nemuzu, utekly by mi ksefty... okej, kdyz se tam nejak napasujes (napasujete ;)) i s prislusenstvim k 301, tak klido :)
    SHADY
    SHADY --- ---
    CHAOS_RK: aj skoda... ja jen ze bysme vyrazili taky ve ctvrtek ale predpokladam ze na brzdy co delaj do 5 cekat nebudes:) tak jo ja si zabiram teda diskace:) pac jaksi v moste moje bydliste uz existuje jen uz v papirech policie co jsem zjistil xD
    CHAOS_RK
    CHAOS_RK --- ---
    SHULDAA: no nejak si na zivobyti vydelavat musim... a jestli svatek nebo ne - pro me den jako kazdej jinej...

    SHADY: no spim spis ve vleku, jelikoz je v nem mnohem vic mista... ale tak jako tak bych se rozhodne nebranil >;) a jedu ve ct rano z brna... z phy pak nekdy kratce po poledni...
    SHADY
    SHADY --- ---
    CHAOS_RK: v diskaci? je na 7 miste v prvni desitce pro nejlepsi auto na sex xD treba ti tam nejaka vleze:) ty uz jedes asi dopoledne co?
    SHULDAA
    SHULDAA --- ---
    SHADY: je to statni svatek ty makas?? ja teda taky ale ja jsem zivnostnik ja musim
    CHAOS_RK
    CHAOS_RK --- ---
    SHULDAA: jj, stacilo krapet ubrat pritlak vzadu a zmekcit predni napravu a razem se jim to vic zamlouvalo ;) no jestli se potkame se uvidi, pac jsem ted fakt kolotocar na plnej uvazek (momentalne v brne na okruhu) a rozhodne nekdy vyrazim smerem na zapad :)

    SHADY: tak uvidis ;) ja tam budu spat...
    SHADY
    SHADY --- ---
    CHAOS_RK: jo aha čtvrtek. Tak to asi nestihnu bych tam dorazil az nekdy navecir pac musim jeste do prace... sem si neuvedomil ze carodky jsou ve cvrtek a neprecetl jsem si to poradne xD
    SHULDAA
    SHULDAA --- ---
    CHAOS_RK: jo to nastavovani :D a byli pak spokojenejsi?
    skoda ze to videjko neuvidim ale treba se nekde zase potkama
    CHAOS_RK
    CHAOS_RK --- ---
    SHADY: :) kez by takovych lidi bylo vice...
    SHULDAA: fotek mam bohuzel jen par, navic mobilem, tak nevim jestli ma smysl je nekam davat... a z jezdcu byl nejlepsi nejakej polak, kterej nemel problem jet s manualni spojkou a strihal tam i meziplyny... z ceskych nevim, pac je podle obliceju moc neznam... a jo, obcas si nekdo stezoval, ze je to auto moc nedotacivy, tak jsem jim rek, ze je to nastavenim auta "pro lidi", tak hned co ze se to da nastavovat a uz se to resilo :)

    jinak na 301 taky probehla cvicna akce zachrannyho systemu z brnenskyho okruhu - moc hezky ;) panove totiz byli v pohotovosti a v momente, kdy se jejich kolega vysekal, tak najeli i se sirenou, nabehli s hasicakem a hydraulickejma nuzkama a jali se ho vyprostovat! Proste profi zasah u nehody na okruhu jak ma byt akorat jsem panum slibil, ze video nikam nedam, takze zustane pouze pro offline shlednuti, kdyz me nekde s 301 potkate a reknete si o nej ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam