• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXCanon EOS xxxD a xxxxD Canon EOS 1000D, 1100D, 400D, 450D, 550D, 600D, 650D, 40D, 50D, 60D)
    ACID
    ACID --- ---
    LAPAK: mas to koupeny nebo upirateny?
    mohl bys nahodit srovnani vyrezu pred/po v 1:1?
    LAPAK
    LAPAK --- ---
    ACID: ty profily neni tak tezky si udelat sam doma, ale pokud ti muzu neco doporucit, hlavne pokud vyvolavas z rawu a tim padem kazda fotka vypada uplne jinak, tak spis sosni noise ninju a pouzivej auto profile, neat image ho sice ma taky, ale zrovna moc mu nefunguje, a u NN podava opravdu dobre vysledky a prizpusobi se ti vlastne kazde fotce zvlast... pokud pouzijes profily, tak vicemene neni rozdil mezi NN a NI :)
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    VASAX: ok
    ACID
    ACID --- ---
    pouzivate nekdo neat image? pokud ano, jaky profil? stazeny z netu (jaky), nebo vlastnosrucne vyrobeny?
    VASAX
    VASAX --- ---
    POMPO: no ja nevim jestli brat 350D za 5-600 kdyz sezenes za desitku 30D ;-). A i ten 1000D je lepsi jak 350D...
    _AMBRA_: knizku? jakou? jak to neni Bryan tak bych ji nebral ;-)
    karta stoji par supu a je lpsi si koupit kvalitnejsi... brasnu je taky dobry si vybrat podle preferenci...
    POMPO
    POMPO --- ---
    Oehlng tu akci porad este ma.
    11500 1000d v setu a este vam daj poukaz 1500. to uz je fakt drahy jak kompakt...
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    VASAX: určitě něco nahodím. kupoval jsem ho dnes, tak ještě není pořádně otestovaný, ale spokojený jsem :-)
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    POMPO: respektive, tu slevu uz na tech strankach napsanou nemaji, takze sem to nejspis prosvihla :/
    POMPO
    POMPO --- ---
    _AMBRA_:
    projed paladix.cz maj tam bazar a porad tam nekdo prodava 350D za 5-6000....
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    POMPO: nic moc extra akci sem nenasla, ale i tak dik za tip..

    jinak jeste jednu radu bych potrebovala (vim, jsem otrava otravna, ale chci znat i vas nazor:)
    na alze maji "v akci" EOS 350D + zdarma kartu + zdarma knizku o fotografii+ brasnu viz.: http://www.alza.cz/canon-eos-350d-zrcadlovka-8-mil-bodu-kit-s-objektivem-ef-s-18-55-d52169.htm

    myslite ze se mam nechat uchlacholit a jit do 350D nebo je o hodne lepsi EOS 1000D...viz:http://www.nakupuj.com/canon-eos-1000d-+-18-55-is/56284/

    cenove to vyjde cca na stejno (jenze ta karta a brasna s knizkou me fakt lakaj)...

    diky za rady
    VASAX
    VASAX --- ---
    CUCHULAIN: Máš to tam...
    Spokojenost? nějaký review od tebe, pls :-)
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    *INFO_EOS*
    + Canon EF 70-300 mm f/4-5,6 IS USM
    POMPO
    POMPO --- ---
    Kopni me tam galerii a nemel.:P
    VASAX
    VASAX --- ---
    hlaste se na nastenku nedochudcata!!§ :-)
    POMPO
    POMPO --- ---
    _AMBRA_: oehling ma tusim nejakou akci...
    JULESKAH
    JULESKAH --- ---
    jeee, muj fotacek ;)
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    nemate nahodou tucha, kde sehnat novy canon EOS 1000D za nejpriznivejsi cenu?
    diky
    POMPO
    POMPO --- ---
    KALLA: weird...
    KALLA
    KALLA --- ---
    POMPO: nevim proc ale ta tvoje galerie mi nejede:(
    VASAX
    VASAX --- ---
    POMPO: Zoneru v tomhle moc neverim, ale netestoval jsem.. mam noiseware a noiseninju a ti to zvladnou excelentně, obzvlášť s profily pro můj foťák.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam