• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXCanon EOS xxxD a xxxxD Canon EOS 1000D, 1100D, 400D, 450D, 550D, 600D, 650D, 40D, 50D, 60D)
    Klub všech majitelů a příznivců Canonu 450D (a 1000D, jelikož má podobné parametry a shodné příslušenství). Rady, tipy, triky, zkušenosti.

    Majitelé fotoaparátů hlaste info pro nástěnku

    , do pošty nebo ve formátu *INFO_EOS* a zde informace
    rozbalit záhlaví
    QUIP
    QUIP --- ---
    VASAX: zatim bohuzel zadna galerka na netu neni, ale urcite casem bude, takze link doplnim pozdeji (mam ted cca 2600 fotek z kostariky, jenze je musim probrat a zredukovat tak na 20 pouzitelnych :])
    VASAX
    VASAX --- ---
    Quipe nejaka galerie by byla, k tomu tvemu infu na nastenku?
    VASAX
    VASAX --- ---
    QUIP: nn, myslím že to tímhle není...
    VASAX
    VASAX --- ---
    Tak to bude problem nekde jinde.
    Jestli to mas spravne nastavene tak by se ti hned mela zobrazit prinejmensim windows tabulka po pripojeni.
    s tim kabelem a zadnim USB ji to zkousela?
    QUIP
    QUIP --- ---
    SIEGR: nevim jak je to s tim Canonem, ja ho proste vubec nainstalovany nemam, ale nektera USB zarizeni si pri instalaci ovladacu pamatuji, k jakemu USB portu byla v okamzik instalace pripojena a pri pripojeni do jineho USB portu chteji instalaci ovladacu znovu, tak jestli to neni nahodou i tvuj problem... ale to by se asi chovalo jinak.
    SIEGR
    SIEGR --- ---
    VASAX: protoze uz je tam nainstalovany mam a oni nefachaj... no nic optam se na jinejch mistech....
    VASAX
    VASAX --- ---
    QUIP: Takhel po ranu mam zaludek jeste na vode a ty mi kazis srandu a pridelavas praci s nastenkou? :-))))
    Ale mas stesti ze mam jinak dobrou naladu ze venku pekne sviti slunicko a mozna si pujdu konecne zafotit :-)
    QUIP
    QUIP --- ---
    VASAX: no tak promin, ja to psal jeste nez se tu objevil post od tebe, ale odeslal jsem to pozdeji :)

    jinak teda kdyztak info na nastenku
    *INFO_EOS* 450D Canon EF-S 18-55/3.5-5.6 IS, filtr B+W 58 Circular-Pol MRC, slunecni clona EW-60C, brasna Case Logic CL-SLRC1
    VASAX
    VASAX --- ---
    SIEGR: a co když to prázdný okno necháš... třeba se to ještě nenačetlo...
    a druha vec... proc teda už konečně nenainstaluješ ty utility z CD abychom to nemuseli řešit? :-)
    SIEGR
    SIEGR --- ---
    VASAX: no ja popravde ani nevim co mam... ostuda..ale fotak pripojim a kdyz to chci otevrit tak se mi otevre uplne prazdny okno a musim to tak na petkrat optevrit nez se tam ty fotky ukazou..
    VASAX
    VASAX --- ---
    SIEGR: normalne zapni fotak a pripichni ho do usb. nejlepe do usb co je vzadu - to co je přímo na desce. Některé externí usb nemají potřebné parametry a ono to pak nejede, i když třeba nějaká easy flashka třeba v poho jede...
    VASAX
    VASAX --- ---
    SIEGR: Jestli máš Windows xp alespoň SP1, ideálně sp2, tak se ti foťák musí načíst jako zařízení PnP, protože běhá přes MTP...
    A fotky z něj v pohodě vykopíruješ.. jenže jestli fotíš do rawu (což by jsi měla) tak to stejně musíš pak převést
    SIEGR
    SIEGR --- ---
    VASAX: grr to neni vtipny.. ne proste fotak by mi mel nahodit vlastni nabidku na displeji kdyz ho ke kompu pripojim a on to nedela...
    SIEGR
    SIEGR --- ---
    QUIP: no jde o to ze fotacek si fotky upravuje v sobe a pokud to sosas bez cd tak se ty upravy nenactou ci co... no a ja ho pripojim a on skoro nereaguje a mam problem ty fotky z neho dostat
    VASAX: kua tak presne to jsem slyset nechtela...
    VASAX
    VASAX --- ---
    VASAX: Samozžejmě že si dělám srandu i když mi to teď QUIP pokazil a asi dostane banhammerem :-).
    CO by se tak asi mohlo stát???
    QUIP
    QUIP --- ---
    SIEGR: co by se tim melo nejak nenavratne podelat? Ja Canonacky CD nainstalovany nemam a k pocitaci jsem 450D taky nekolikrat pripojil ;)
    (ted ale vetsinou uz jen SD pripojuju kartu pres ctecku karet)
    VASAX
    VASAX --- ---
    SIEGR: COŽE??? tak to jsi uplně v koncích !!!
    SIEGR
    SIEGR --- ---
    zdravim... jsem novym vlastnikem 450D a mam problem.. jelikoz jsem hr hr do vseho bez navodu pripojila jsem ho do pocitace driv nez sem nainstalovala canonacky cd.. da se to jeste nejak zachranit nebo jsem si to proste podelala?
    VASAX
    VASAX --- ---
    Jako my co máme FX a příslušný plugin...
    VASAX
    VASAX --- ---
    :-)
    ACID
    ACID --- ---
    jj
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam