• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXCanon EOS xxxD a xxxxD Canon EOS 1000D, 1100D, 400D, 450D, 550D, 600D, 650D, 40D, 50D, 60D)
    _AT
    _AT --- ---
    VASAX: ze je tam heslo vim.. ale vypada to spis, jako by to bylo spatne zabaleny..
    VASAX
    VASAX --- ---
    Jak to klucí?
    KAPPI
    KAPPI --- ---
    VASAX: mě to taky nejde... ani s heslem...
    VASAX
    VASAX --- ---
    všechno, testoval jsem to než jsem to tam dal, takový zodpovědný admin jsem :-)
    to že tam je heslo víš, ne?
    _AT
    _AT --- ---
    Prosim vás, podařilo se někomu úspěšně stáhnout a rozbalit něco z home od Seziho? Stáhnu, ale už nerozbalím.. eos450d jsem zkusil.. konkrétně vysoká škola fotografie, starting a advanced photography.. a nic.. :((
    VASAX
    VASAX --- ---
    Jasny, ja věřím že se to ve světě stává... balíček urazí tisíce kilometrů za dobu, co u nás urazí tak kilometrů deset :-)
    ACID
    ACID --- ---
    razitko
    ACID
    ACID --- ---
    VASAX: pri spravne konstelaci hvezd tomu jsem ochoten verit... ja mam rekord 2 nebo 3 dny
    _AT
    _AT --- ---
    ACID: to je hodně fér.. ale za jeden den z HK domů?
    VASAX
    VASAX --- ---
    ACID: To je ale hodne heroicky dopravni kousek...
    ACID
    ACID --- ---
    _AT: na jinem foru pred chvili daval borec info, objednal clonu, vcera odesla z HK, dneska mu ji posta dodala
    _AT
    _AT --- ---
    VASAX: Jak se znám, tak bych tu trochu štestí akorát neměl.. Takže teď budu trnout, jestli mi to přijde včas z Bechyně.. :)
    DXXE
    DXXE --- ---
    VASAX: ...galerie je :)
    www.dxxe.xf.cz
    VASAX
    VASAX --- ---
    KALLA: Se klidně ozvi, vysvětlím, poradím, ať jsem k něčemu :-)
    KALLA
    KALLA --- ---
    VASAX: jojo zatim se protloukam manualem a nejaky veci mi nejsou jasny ale po vikendu snad nejaky fota budou:)
    VASAX
    VASAX --- ---
    KALLA: Teď už jen nějaký fotky a galerii, ať se můžem kouknout, jak ti to jde.
    _AT: S trochou štěstí bys to z HK stihl, teda pokud expedují hned, podle referencí co dostávám.
    _AT
    _AT --- ---
    POMPO: Musím ho mít do přístího čtvrtka, takže z HK to už bohužel nestihnu.. ale už jsem objednal tu Hoyu, tak uvidime.. :)
    KALLA
    KALLA --- ---
    VASAX: kuju brouku:)
    POMPO
    POMPO --- ---
    _AT:
    Kup z HK kenko PRO1 CPL.
    Je to t osamy a levnejsi.
    VASAX
    VASAX --- ---
    máš to tam, bejby...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam