• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXCanon EOS xxxD a xxxxD Canon EOS 1000D, 1100D, 400D, 450D, 550D, 600D, 650D, 40D, 50D, 60D)
    LAPAK
    LAPAK --- ---
    ACID: uvidime, kazdopadne u 450ky byla i iso 1600 v nouzi pouzitelna, kdyz to byla fotka nekde pro web, tak nebylo skoro ani co resit, takze to zvyseni moznosti docela ocenuju...
    VASAX
    VASAX --- ---
    Anketa přesunuta na nástěnku!
    ACID
    ACID --- ---
    hmm, zajimaly by me fotky iso 1600 a vic
    ACID
    ACID --- ---
    VASAX: mozna trosku objektivy... dneska jsem rad ze jsem nesel do Nikonu, "ekvivalent" stoji trochu jine love (jasne, je stabilizovany, proto uvozovky, ale pro moje ucely vyhovuje nonIS ktery je cenove jinde)
    VASAX
    VASAX --- ---
    ALESH: Já jsem neřekl že mi nevyhovuje :-). Mě stačí, já jsem v tomhle ohledu celkem spokojený, ale mnozí nejsou, tak jsem to tam začlenil.. mě spíš sere marketing a servis....
    ALESH
    ALESH --- ---
    VASAX: no spokolil bych se s tim podle vas nevyhovujicim. Ale ani by mi moc nevadilo, kdyby tam zadny nebyl. Stejne bych asi vetsinou ostril manualne.
    VASAX
    VASAX --- ---
    ALESH: Ty vole to je zase postoj...
    Takže chceš video bez autofokusu?
    ALESH
    ALESH --- ---
    VASAX: proc debilni video ? Me je zas ukradenej debilni autofokus .)
    NJAL
    NJAL --- ---
    VASAX: Vse je otazkou mixu patricnych financi, vendor lock-inu a dalsiho vyvoje situace.
    VASAX
    VASAX --- ---
    NJAL: No je naivni doufat že Canon udělá nějakou revoluci, výrazně zlepší svůj marketing, servis, výrobky (AF počínaje, přes rozumné LV a vysráním se na debilní video konče)....
    VASAX
    VASAX --- ---
    POMPO: tkaže žádný pořádný důvod upgradovat...
    NJAL: No...asi tak. Mě od nikonu chrání jen to, že se mi nelíbí design a ergonomie/ovládíbí. I když to asi bude o zvyku
    LAPAK: Tak to je snad jasne, ne? :-)
    LAPAK
    LAPAK --- ---
    VASAX: upresnuju ;-)
    NJAL
    NJAL --- ---
    SHUBIN: Ale ja to neopakuju, ja celou dobu zvazuju nekolik dalsich alternativ vyvoje, vcetne prechodu ke konkurenci.
    SHUBIN
    SHUBIN --- ---
    NJAL: hm, mne by lepsi AF potesil, ale ze by mi stal za priplatek 10k... to asi ne :)
    se vubec divim ze ti to stoji za tolik rozcilovani. to ze af canonu neni idealni vime vsichni, ze se to v nejblizsi dobe nejak radikalne nezlepsi taky. a tim ze to budes neustale opakovat na nyxu tim nic nezmenis, jen si nicis svoje nervy a casem dopadnes jak xmeda :)
    NJAL
    NJAL --- ---
    SHUBIN: Uz jen tim (ma stara bolest), ze D300 ma AF zhruba na urovni Canonske 1D... Ktera stoji kolik?
    SHUBIN
    SHUBIN --- ---
    NJAL: proc? vzdyt je o poznani drazsi... nikon a canon se holt od nejakych 20k vys spis doplnuji, nez aby si primo konkurovali (pomerne rozumne).
    NJAL
    NJAL --- ---
    Nekdy mam pocit, ze Nikon D300 udelal ze vsech xxD zbytecny fotaky. :-/
    SHUBIN
    SHUBIN --- ---
    GHOSTSTALKER: ne pro lidi co slysi na megapixly :DDD
    jinak mas samozrejme pravdu, jedine zajimave vylepseni je lepsi displej
    GHOSTSTALKER
    GHOSTSTALKER --- ---
    SHUBIN: tak 50D je naprosto zbytečnej foťák i ve srovnání se 40D:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam