• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXCanon EOS xxxD a xxxxD Canon EOS 1000D, 1100D, 400D, 450D, 550D, 600D, 650D, 40D, 50D, 60D)
    VASAX
    VASAX --- ---
    POMPO: Zkoušel jsem na chatě z nudy ten můj DIY remote :)
    POMPO
    POMPO --- ---
    VASAX:
    Bomba.:D
    VASAX
    VASAX --- ---
    BURAN
    BURAN --- ---
    VASAX: nj covece nakej rozdil tam je :)
    VASAX
    VASAX --- ---
    BURAN: protože to v originálu, než jsem do toho investoval 5 minut PS se vším všudy, vypadalo takhle?
    IMG_7064
    BURAN
    BURAN --- ---
    VASAX: mno to je pekny no :) jaktoze to takle neumim?
    VASAX
    VASAX --- ---
    POsílám pozdrav z EOSova 450Dčkova :-)

    IMG_7064lomo
    POMPO
    POMPO --- ---
    Tak s 40d sem skoncil jak sedlaci u chlumce.
    Anglani si myslej, ze dobra cena je 480 GBP. Cili s postovnym 15k na nase...
    Seru na to. To uz si radsi koupim novej za 18 u nas...
    LAPAK
    LAPAK --- ---
    ACID: no ja si chvili hral s 40D a opravdu me to drzeni docela zaujalo, asi mam velky pracky no :) a nemel jsem na mysli jenom drzeni, ale i to ovladani, tj. velky kolecko a vsechny dulezity parametry prepinatelny pomoci stisku jednoho tlacitka a natoceni potrebnyho parametru, ne zadny klikani sipkama :) jako ne ze by mi to nejak extra vadilo, rozhodne zatim budu radsi vrazet do skel apod. ale chtel jsem tim rict, ze jestli budu uvazovat nad novym telem, tak nema cenu upgradovat na xxxD, protoze neprinasi nic moc uzitecnyho novyho, ani xxD nema nejaky zazracny lepsi funkce ci kvalitu fotek, ale jde spis o to, co jsem psal...
    ACID
    ACID --- ---
    LAPAK: je videt jak je tohle subjektivni, uvazoval jsem kam pripadne dal bych se chtel pohnout a na moje foceni jsou pozadavky jasne - rychlejsi a presnejsi AF, vetsi hledacek. Vsechno ostatni muze zustat jako u 450D, ikdyz musim priznat ze o vikendu pujcena 50D s gripem mi pripada jako lepsi protivaha 70-200, ale ne o tolik, aby to byl duvod ke zmene
    VASAX
    VASAX --- ---
    LAPAK: Co to je velikost foťáku? :)
    LAPAK
    LAPAK --- ---
    VASAX: podle me treba z 450 na 500 nema moc cenu, po technicke strance, vzhledem k tomu co na tom fotaku clovek pouziva tak nema vubec cenu, ja jestli pujdu vis, tak do nejake XXD rady, ale to ne protoze by umela o neco vic, ale hlavne kvuli drzeni a ovladani, prece jen XXD uz maj konecne velikost fotaku a dostatek cudliku :)
    VASAX
    VASAX --- ---
    LAPAK: No můj další krok bude až budu muset tělo vyměnit, a to půjdu do nějakého XXD nebo XXXD, uvidím podle situace :-)
    LAPAK
    LAPAK --- ---
    VASAX: jojo, vypada to ze to bude lehka evoluce se zase trosku detajlnejsim cipem, digic 4 a videem, telo je prej uplne stejny, teda az na kolecko :)
    NJAL
    NJAL --- ---
    SHUBIN: Spis jde o to, ze clovek si uvedomi, ze hrat s vyrobcem digitalu hru na "pridam MP, nekolik homeopatickych zlepseni a par vedlejsich vlastnosti a nazvu to novym modelem" neni ekonomicky vyhodne pro clovekovu kapsu...
    SHUBIN
    SHUBIN --- ---
    POMPO: nehodou mne tim udelali celkem radost - aspon nemusim davat penize za upgrade, protoze 40D je timto pro mne stale idealni fotak, co se APS-C tyce :D
    NJAL
    NJAL --- ---
    POMPO: Jisteze. Mam uplne jina kriteria na vylepseni fotaku...
    POMPO
    POMPO --- ---
    SHUBIN:
    NJAL:

    Za to vylepseni si clovek pomerne dost priplati.
    Stejne je ten displej porad naprd...
    SHUBIN
    SHUBIN --- ---
    POMPO: clovek si ani nemuze zavtipkovat... :)


    NJAL: jop, jedine pouzitelne vylepseni oproti 40D ;)
    POMPO
    POMPO --- ---
    VASAX:
    Davam kolem 10k na nase.
    Ale sance je mala.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam