• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXCanon EOS xxxD a xxxxD Canon EOS 1000D, 1100D, 400D, 450D, 550D, 600D, 650D, 40D, 50D, 60D)
    Klub všech majitelů a příznivců Canonu 450D (a 1000D, jelikož má podobné parametry a shodné příslušenství). Rady, tipy, triky, zkušenosti.

    Majitelé fotoaparátů hlaste info pro nástěnku

    , do pošty nebo ve formátu *INFO_EOS* a zde informace
    rozbalit záhlaví
    VASAX
    VASAX --- ---
    EKRAMUS: To co někde vystavují mě nezajímá... zajímá mě spíš jaké další foto vyvolávače jsi zkoušel, naučil se s nimi a porovnal. Všechno tohle co jsi zmiňoval se dá jednoduše ovlivňovat parametry nastavení...
    EKRAMUS
    EKRAMUS --- ---
    VASAX: Ak myslis tu vysledkoch, ktore stoja za to, tak napr. http://www.raw-photo-processor.com/RPP/Examples.html

    Ale inac fotky vyzeraju viac ako vyvolane z negativu. Maju plynulejsi prechod v jasoch, farby mi subjektivne pridu tiez krajsie. Lepsie sa na to pozera..
    VASAX
    VASAX --- ---
    Tu poslední větu prosím rozveď
    EKRAMUS
    EKRAMUS --- ---
    raw photo processor.. je free, ale bohuzial len na mac.. :/ ale vysledky stoja za to
    SHUBIN
    SHUBIN --- ---
    KUBLAJ: bibble / dxo
    co se free tyce, zkus raw therapee
    GHOSTSTALKER
    GHOSTSTALKER --- ---
    KUBLAJ: lightroom/adobe camera raw/dxo
    KUBLAJ
    KUBLAJ --- ---
    V jakym softwaru upravujete vaše rawy? Dělám teď v DPP od canonu a nějak zjišťuju, že mi to moc nevyhovuje. Je mi o celkem základní editaci fotek, žádný velký kouzla (ty až možná časem až pochopim a naučim se základy).
    Free soft výhodou :)
    VASAX
    VASAX --- ---
    Tak vole dpreview...
    MJUGEN
    MJUGEN --- ---
    GHOSTSTALKER: konečně pořádná recenze :-)
    GHOSTSTALKER
    GHOSTSTALKER --- ---
    Canon EOS 500D / Digital Rebel T1i Review: 1. Introduction: Digital Photography Review
    http://www.dpreview.com/reviews/canoneos500d/
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    jsem přidal událost na příští týden. třeba se tam s někým z místních setkám :-)
    [ Canon ZOOM / workshop / 16.6.2009 / CR - Praha - ZOO Praha ]
    POMPO
    POMPO --- ---
    MJUGEN
    MJUGEN --- ---
    může mi někdo hodit do pošty odkaz na nějaké fotky z 500D na to max ISO 12000 bez filtrace? Díky
    KUBIS_
    KUBIS_ --- ---
    VASAX: ok muzes mi tam pripsat: Lowepro Nova Mini AW :)

    thnx
    DXXE
    DXXE --- ---
    M4Y4: aaaa pán je lucker :o)
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    DXXE: jsem ho chtěl koupit spíš než 430EX II, ale nakonec se mi povedlo sehnat 550EX za pěkných 4900 a moc nalítáno nemá
    DXXE
    DXXE --- ---
    S Metzem jsem uz neco nafotil a shrnul bych to asi takhle: Pokud clovek prekousne malinko tezkopadne menu a nastavovani, tak je to naprosto vyborny blesk. Vykonove zcela vyhovujici, rychle se nabiji...zkratka naprosta spokojenost :o)
    VASAX
    VASAX --- ---
    je to tam... hele řekneš pak nějaké reference na ten metz?
    DXXE
    DXXE --- ---
    *INFO_EOS*

    METZ MB 48 AF-1
    Kenko PRO1 Digital C-PL (W) DMC
    Lowepro Cirrus TLZ 25

    Diky :o)
    VASAX
    VASAX --- ---
    KUBIS_: máš to tam
    VASAX
    VASAX --- ---
    KUBIS_: Tu brašnu nechceš specifikovat?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam