• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXCanon EOS xxxD a xxxxD Canon EOS 1000D, 1100D, 400D, 450D, 550D, 600D, 650D, 40D, 50D, 60D)
    GHOSTSTALKER
    GHOSTSTALKER --- ---
    facebook je pro fotky dobry peklo :)
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    VASAX: ja to hazim na facebook vsechno, ale brzy todam i k sobe na web, dam pak link :)
    TWARR
    TWARR --- ---
    ACID: to me to na 50d ujizdi docela casto, takze ... VASAX :))
    VASAX
    VASAX --- ---
    ACID: Tak to pak leda 1D verze ;-)
    ACID
    ACID --- ---
    VASAX: nerekl bych ze 70-200/2,8 L USM je tou pricinou ;) Proste je pro me potreby AF na 450D pomaly a nepresny
    VASAX
    VASAX --- ---
    ACID: Mě AF nepřijde pomalý. To spíš ty objektivy na kterých ostříš ;-). A co se týče přesnosti 450/500D je na tom o dost lépe jak jejich předchůdci.
    ACID
    ACID --- ---
    vadi mi pomaly a malo presny AF, trochu maly hledacek, jinak spokojenost... ocekavam s cim prijde 60D, pokud bude mit 7D AF, min Mpix a nic moc zasadniho na ni nepok*rvi, tak je to jasny kandidat
    VASAX
    VASAX --- ---
    Jak jste spokojeni s XXXD/XXXXDčky? Já jsem měl nedávno v pracce 5D markII a musím říct, že na jednu stranu krásný AF v hledáčku, který je velký jak vrata od stodoly a pekelně světlý. Zvuk zrcátka takový krásně medový cvak, ne to hnusné zazučení co se nám z těch našich krabiček ozývá :-). Na druhou stranu to už bylo ksakru hamatný. Což mi celkem hodně vadilo. Tak jsem si říkal že jestli bude někdy upgrade, tak pokud to půjde tak na XXD, třeba 70D ;-).
    VASAX
    VASAX --- ---
    Kluci, nějaký galerie jsou? :-)
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    a ja tez:

    *INFO_EOS*
    450D
    Canon EF 50mm / 1.8 II
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    tak ja bych teda taky s dovolenim:

    *INFO_EOS*
    500D
    Canon EF-S 18-55mm F3.5 - 5.6 IS

    :-) asi jsem se zamiloval
    MRAKOPLASH
    MRAKOPLASH --- ---
    super, diky moc, necekal sem takovy jednoduchy reseni.)
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    NJAL: Tohle město pro nás dva neni dost velký, cizinče :)
    NJAL
    NJAL --- ---
    MURHAAYA: Sakra, mas rychlejsi kolty :-D
    NJAL
    NJAL --- ---
    MRAKOPLASH: To bude tzv. "dark frame extraction", metoda redukce sumu tim, ze pri dlouhe expozici se jeste "vyfoti" stejne dlouha fotka, ale pri zavrene zaverce a to se "odecte" od toho, cos aktualne zachytil. Da se to vypnout v custom functions. Je to aktivni jen pri dlouhych expozicich.
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    MRAKOPLASH: vypni si High ISO noise reduction. Fotak pak stejnou dobu exponuje se zavrenou zaverkou a odstranuje podle toho sum.
    MRAKOPLASH
    MRAKOPLASH --- ---
    zdravim. chtel sem se zeptat jestli nema nekdo zkusenost s jednou veci.
    mam canon eos 450D, 8giga kinsgton. deje se mi to ze kdyz fotim na cas treba 20sekund tak ta fotka se zapisuje na kartu (je to busy a kontrolka karty blika), taky 20sekund. coz je nesmysl aby to takhle delalo. zkusil sem vymazat nastaveni fotaku, a chvilku to jelo normalne a ted to dela zase. tak nevim co je spatne, jestli je to kartou, nejakym nastavenim nebo fotakem ? diky)
    PAFKA
    PAFKA --- ---
    GHOSTSTALKER: já vim :-)) ...nějak jsem to musela napsat - nedovedla jsem si to zakázat
    GHOSTSTALKER
    GHOSTSTALKER --- ---
    PAFKA: zensky oko
    PAFKA
    PAFKA --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam