• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXCanon EOS xxxD a xxxxD Canon EOS 1000D, 1100D, 400D, 450D, 550D, 600D, 650D, 40D, 50D, 60D)
    WANTO
    WANTO --- ---
    VASAX: Já to v tom hledáčku nepoznám, jestli je to zaostřený dobře, ale možná jsem jen slepej (fotím s brýlema...). Jako bavilo by mě to ostřit si ručně, ale když jsem to zkoušel, tak to bylo vždycky těsně vedle.
    VASAX
    VASAX --- ---
    WANTO: Tak pořád máme MF ;-)
    WANTO
    WANTO --- ---
    NJAL: Pravda, občas mi ten objektiv dělá problémy... Ale tak pořád lepší než žádnej AF, ne? :-)
    NJAL
    NJAL --- ---
    WANTO: No, teoreticky mas pravdu, ale 50/1.8 na 1000D prilis dobre nezaostris, nebude-li panbuch doma, i kdyz vrcet bude a v hledacku to bude vypadat ostre :-)
    VASAX
    VASAX --- ---
    BURAN: :-D. Ješte v hádéerku :-).
    GHOSTSTALKER: Být v canon klubu tak by se našli jisté osoby od kterých by to dozajista padlo :_D
    BURAN
    BURAN --- ---
    GHOSTSTALKER: takze v PS a tady? :))
    GHOSTSTALKER
    GHOSTSTALKER --- ---
    BURAN: je šéfuju všude, kde nemám RO, woe :-D
    WANTO: No přesně, buďte rádi, že nemusíte řešit, s jakým objektivem vám ten AF vůbec bude fungovat a s jakým ne (čekám poznámku, že Canon AF nefunguje se žádným objektivem:)
    WANTO
    WANTO --- ---
    Hmm, tak snad ale Canon nevyvádí nic ve stylu, že levný tělo nedokáže ostřit se všema objektivama, ne? (aneb Nikon D40 a D60)
    BURAN
    BURAN --- ---
    GHOSTSTALKER: twoe jeste tady zacinej, staci jak to sefujes v PS forku :p
    VASAX
    VASAX --- ---
    GHOSTSTALKER: Až nám Kwanon poskytne něco nového, tak se toho rádi zhostíme. Zatím se musíme držet těchto evergreenů :-)
    GHOSTSTALKER
    GHOSTSTALKER --- ---
    tak zkuste aspon prijit s necim novym a neomilat furt tu samou pisnicku... to je dost nuda :)
    VASAX
    VASAX --- ---
    Ty to bereš zase ze své superkritické pozice, které smajlíci smyslu humoru nepřidají ;-).
    Že ty jsi byl ve škole ten žalovníček, co byl každou chvíli za paní učitelkou že ho někdo pomlouvá nebo že někdo něco říká? :-D
    + ďáblův advokát ;-)

    Tohle mi všechno chápeme, ale na účet Kwanonu se prostě rádi pobavíme, když je dlouhá chvíle před spaním :-)
    GHOSTSTALKER
    GHOSTSTALKER --- ---
    tak jako sorry, ale na DSLR do 20k se asi skudli na vice vecech, nez jen na AF :). Jestli chcete vic, tak je to sice smutny, ale musite si priplatit :)
    NJAL
    NJAL --- ---
    WANTO: Ale kdepak... Zejmena to skudleni s AF na ne-pro radach je domena naseho milovaneho kvakvanonu :-)
    WANTO
    WANTO --- ---
    To se bavíte o Nikonu, co? :-)
    VASAX
    VASAX --- ---
    NJAL: Ubírat a přidávat tlačítka. Navýší baterii o 10mAh, samozřejmě použijí unikátní model nové baterie ;-).
    NJAL
    NJAL --- ---
    VASAX: Ano... Pridavat 3.5 kilopixelu v kazde revizi, a kazdou 1000 revizi pridat jeden ostrici bod s jednoduchou orientaci :-)
    VASAX
    VASAX --- ---
    NJAL: Myslím že Kwanon má na to dotáhnout to až na co tři dny ;-)
    NJAL
    NJAL --- ---
    VASAX: Ano, to umozni vydat novy model kazdy druhy tyden :-)
    LADINEK
    LADINEK --- ---
    TECHNIK: a nebo netrvat na novinkach a proste si koupit nejakej fotak :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam