• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXCanon EOS xxxD a xxxxD Canon EOS 1000D, 1100D, 400D, 450D, 550D, 600D, 650D, 40D, 50D, 60D)
    Klub všech majitelů a příznivců Canonu 450D (a 1000D, jelikož má podobné parametry a shodné příslušenství). Rady, tipy, triky, zkušenosti.

    Majitelé fotoaparátů hlaste info pro nástěnku

    , do pošty nebo ve formátu *INFO_EOS* a zde informace
    rozbalit záhlaví
    BERNA
    BERNA --- ---
    ZUSKA: http://vodahory.cz/vodotesna-pouzdra/aquapac-vodotesne-pouzdro-compact-camera-case.html co treba tohle?mel jsem to na kompakt k oceanu a fotit se s tim i pres mirne nepohodli da.
    ZUSKA
    ZUSKA --- ---
    som myslela nějaké pouzdro či tak
    BURAN
    BURAN --- ---
    ZUSKA: myslim ze nejlepsi je rovnou pocitat s tim ze ti do ty vody spadne a pripravit se podle toho. ;)
    ZUSKA
    ZUSKA --- ---
    Ahoj,jedu na vodu a chci si vzít fotáček sebou. Máte někdo nějaký tip jak ho chránit před vodou a přitom být stále ve střehu :)
    WWWNICK
    WWWNICK --- ---
    VECTOR: pri posledni ceste do chorvatska mi to pokryvalo klasicke cestovni pojisteni ale byt tam cenovy limit...
    VASAX
    VASAX --- ---
    Eh.. top bych moc rád... :-/
    LSDMASACRE
    LSDMASACRE --- ---
    doporučte prosím levné ale zase kvalitní servis kde mi pročistí sklo a tělo...
    fotil jsem dost v prašném prostředí a nechci nic zanedbat.
    JULESKAH
    JULESKAH --- ---
    diky :)
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    Snad teda klasicka otazka, ale:
    jedete s fototechnikou za hodne penez do zahranici, existuje nejaky pojisteni proti kradezi atd.?
    NJAL
    NJAL --- ---
    Tak, 430EX (II) je asi nejlepsi pomer cena/vykon. 2x0EX jsou poddimenzovane a s malo zajimavymi vlastnostmi, a 580EX ma smysl kupovat az kvuli ovladani dalsich blesku, nebo vykonu, event. pro pokryti vsech 45 ostricich bodu na 1D.
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    430 EX II
    JULESKAH
    JULESKAH --- ---
    http://www.alza.cz/foto-video/prislusenstvi/blesky/18851947.htm
    Muzete mi nekdo prosim poradit ktery tady z tech blesku pro Canon? Krome toho skorem za desitku )
    ALLIUQET
    ALLIUQET --- ---
    Ahoj, prosim o radu ci kontakt. Stalo se mi cosi nemileho s objektivem, Canon 18-200.. podle chlapka v servisu AWH jde o pretrhany rozvody, vevnitr se uvolnil sroubek a je zasekly lock.. Fotak nespadl, proste z niceho nic se objektiv zasekl. Oprava by pry stala 5000,-. Nejsem si jista jestli jeste neni v zaruce, kazdopadne.. je vubec mozne takovy druh poskozeni reklamovat?.. jestli ne, tak jestli nevite o levnejsi opravne v Praze? Moc diky
    VASAX
    VASAX --- ---
    Difuzak staci, zafunguje jako vizitka...
    MURHAAYA: Velice odborný a sofistikovaný názor na problematiku...
    TWARR
    TWARR --- ---
    tak ja to zase zkusim :) [ OFFERINGNABÍZÍM: Tamron AF 60mm f/2 Di II LD [IF] SP macro - CANON / Praha / 7000 CZK ]
    kuci zbavte mne toho, posledni vzpominka na canon co mi lezi v baglu:))
    TWARR
    TWARR --- ---
    GHOSTSTALKER: jojo klasickej kelimek na hlavu:))
    GHOSTSTALKER
    GHOSTSTALKER --- ---
    MURHAAYA: myslel jsem, za tam ma vytazenou odraznou desticku, z toho videa uz jde lepe poznat, ze je to difuzak.
    GHOSTSTALKER
    GHOSTSTALKER --- ---
    MURHAAYA: viz TWARR + se staci kouknout na oblicej te nevesty... proste klasika catchlight
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    TWARR: to jo, ale nebouncuje to o nic :) nicmene mu to patri :)
    TWARR
    TWARR --- ---
    MURHAAYA: ono to de kupodivu i do stran, kdo by to byl rekl:)

    http://hah.lv/2010/07/08/kazu-fotografa-fail/
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    GHOSTSTALKER: bounce o strop kostelni lodi? :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam