• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXCanon EOS xxxD a xxxxD Canon EOS 1000D, 1100D, 400D, 450D, 550D, 600D, 650D, 40D, 50D, 60D)
    DAVVID
    DAVVID --- ---
    BOSOMT: tos před 4 měsícema porovnával cenu 500D bez dph s 550D s dph?
    BOSOMT
    BOSOMT --- ---
    KROMANON: tak ja som kupoval 500d pred 4 mesiacmi a priepastny rozdiel medzi 500 a 550 teda bol , 11tisCK za 500 a skoro 17tisCK za 550, tak sa to snad zmenilo (pozrel som na web alzy a skutocne sa to zmenilo, rozdiel uz len zo 2tisicky)
    VASAX
    VASAX --- ---
    Když už tak ne 500D ale rovnou 550D. Na dpreview se celkem rozplývali, označují ho za malého 7D :-)
    MACABRE
    MACABRE --- ---
    KROMANON: jasne. digic 4 a moznost tocit video.. coz je fakt prima vec, jelikoz kde splasis videokameru s tak peknym objektivem? :-)
    KROMANON
    KROMANON --- ---
    Hoj, je nějaký propastný rozdíl mezi EOS 450D, 500D, 550D? Fotil jsem 450D byl jsem spokojen, v kvalitě fotek jsem neviděl oprodi 350D rozdíl, proto mne zajímá zda má smysl připlácet za 550D?
    NJAL
    NJAL --- ---
    POMPO: Jo, a limited L edition v cervene barve s cernym prouzkem... ;-)
    POMPO
    POMPO --- ---
    GHOSTSTALKER:
    Prave sem to chtel rict. Jedinej pokrok. Cervena barva.
    Moje segra by to cerny asi nechtela.
    Ale je potreba v cervene barve vydat i setak a zakladni objektivy, takhle by to neslo tohle...:P
    YORKI
    YORKI --- ---
    NJAL
    NJAL --- ---
    GHOSTSTALKER: Ve foru na CR byla k tomu dobra hlaska:

    canon better calls this EOS 555D.
    if that´s really all.
    GHOSTSTALKER
    GHOSTSTALKER --- ---
    "CP+ Rebels for February
    Received and email and also reported on 1K1 that says Canon will be announcing the following 2 Rebel’s at CP+. We posted about this previously and it looks pretty similar.

    T3i/600D
    18mp sensor
    3.7fps
    Vari-Angle 3″ LCD
    DiGiC IV.
    Redesign of the model nameplate as well.

    T3/1100D
    12mp sensor
    DiGiC IV
    Will be available in Red and Black.

    Rebel stock is extremely low at the moment, even for being after Christmas."

    Nejzejimavejsi informace imho, ze 1100D bude v cervene barve :)
    LUBOSO
    LUBOSO --- ---
    LSDMASACRE: fotil som s 550kou pred mesiacom v rusku pri -15 až -20°C a nerobilo to žiadny problém. Len sa radšej nepokúšaj objektív alebo displej čistiť dýchnutím a pretretím handričkou :)) Tá zima robila väčší problém rukám :)
    NJAL
    NJAL --- ---
    LSDMASACRE: Muj zaklad je - cestou tam nest bez baterie, na delsi dobu nefoceni vracet baterii do tepla kapsy :-) Ale pravda, ja resil jen prazsky zimicky do -3 az -8 :-)
    VASAX
    VASAX --- ---
    Mráz - křehnutí materiálu, tepelná roztažnost, přimrzání, kondenzace vody, vodivost.
    Toť kritické body týkající se -20°C
    LSDMASACRE
    LSDMASACRE --- ---
    obeznámil jsem se s focením v teplotách pod bodem mrazu. četl jsem že zrcadlovka má zvládnout teploty v klidu do -10°C ale... na přelom roku letim do Norska a momentální teploty se v místech kam se chystám pohybují až na -20°C tak nechci si podělat foťák... vim jak je to s tím přechodem do tepla, ale trápí mě samotnej pohyb s fo'tákem třeba tři, čtyři hodiny v brašně s častým vyndaváním a focením ze stativu... nějaký rady?
    LADINEK
    LADINEK --- ---
    TURF: Tak to vyres tejpou :) takovy multifunkcni reseni :D
    TURF
    TURF --- ---
    ACID: platit 50$ za postovny u destniku co stoji 78$ se mi fakt nevyplati..
    ACID
    ACID --- ---
    Úhlový držák blesku (i deštníku) na stativ [F177] - 399,- kč : HUDLA.CZ, foto - elektro
    http://hudla.cz/obchod/index.php?main_page=product_info&products_id=242
    TURF
    TURF --- ---
    nevite kde bych sehnal destnicek na stativ?
    POMPO
    POMPO --- ---
    JIRAS111:
    dyt ja ti taky nenadavam.:P
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam