• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXCanon EOS xxxD a xxxxD Canon EOS 1000D, 1100D, 400D, 450D, 550D, 600D, 650D, 40D, 50D, 60D)
    VASAX
    VASAX --- ---
    EMAET: co je na něm zlo?
    EMAET
    EMAET --- ---
    NJAL: tak to si mě trochu potěšil... no pořád lepší než ten canon 28-80mm co jsem k foťáku dostala původně... to je zlo.
    NJAL
    NJAL --- ---
    EMAET: No, 800 za ne-IS setak je jeste taktak na hrane unosna cena. Stejne by ho levneji nez za 500 nikdo nedal. A 1500 za IS setak je cena pekna, lidi ho prodavaj i za 2000...
    EMAET
    EMAET --- ---
    VASAX: takže když jsem za ten svůj ne-IS dala 800 tak jsem asi idiot co? když jsem mohla mít za 1500 s IS. Inu za blbost se platí, a já z něj měla takovou radost. :-(
    VASAX
    VASAX --- ---
    rozdíl je tudíž v stabilizaci ale i v optice, protože ne-IS seťák je starý model a jeho nástupci jsou opticky mnohem lepší. To jen tak pro pořádek
    GHOSTSTALKER
    GHOSTSTALKER --- ---
    (a je tam tedy rozdil i v obrazove kvalite)
    TWARR
    TWARR --- ---
    EMAET: is je stabilizace
    EMAET
    EMAET --- ---
    Jestli se můžu zeptat, jak jste se tu bavili o těch 18-55mm, jaký je rozdíl mezi IS a nebo když je to bez toho? Děkuju
    TWARR
    TWARR --- ---
    prosim vas koukal ses do menu? :)) pokud to neni nejaka zprasena sedivky ci kyho slaka, tak tam standardne cestina je ... ale nijakej prinos ty cestiny nevidim

    Canon EOS 550D / Rebel T2i Review: 2. Specifications: Digital Photography Review
    http://www.dpreview.com/reviews/canoneos550d/page2.asp
    RUSSIANBLUE
    RUSSIANBLUE --- ---
    TURBO:
    1500,-
    Bazar - PALADIX foto-on-line
    http://paladix.cz/bazar/index.php?uid=21060

    nebo se clonou a cpl + zarukou
    Bazar - PALADIX foto-on-line
    http://paladix.cz/bazar/index.php?uid=15936

    za litr to neni, ale 1500,- je fajn...
    VASAX
    VASAX --- ---
    TURBO: měkčený hliník LOL. Ale vím co myslíš :D
    KUBIS_IN
    KUBIS_IN --- ---
    TURBO: jak rikas, taky mi to spadlo, dokonce v brasne, objektivem dolu... fotak v pohode a objektiv to nedal. Bzucelo to pri ostreni, tak jsem to rozebral a bylo jasno. Tak tohle me presne napadlo, ze koupim pokazenej a bude to mit stejnej problem :D by me asi piclo. Na jiny reseni jsem ale zatim neprisel.
    TURBO
    TURBO --- ---
    KUBIS_IN: ok :)

    Jo, taky jsem pár nefunkčních viděl prodávat, teď jde o to, abys to nekoupil kvůli tomu kolečku, nerozebral a pak zjistil, že je taky v prdeli :D Mě potkalo tipuju něco obdobnýho, a rovněž mi neostří, resp. motorek bzučí, ale jinak nic a když se pokoušim ostřit na manuál, tak jde jakoby po krocích (utrhla se mi doma přetížená polička s tělem i sklama, zajímavý, že tělo i s nasazenym Canonem 55-250 z větší vejšky přežilo bez úhony, ale tahle muší váha z menší vejšky ne).

    Nedaří se mi ho rozdělat, resp. musim koupit pořádný šroubováky a ne od Vietnamců z měkčenýho hliníku :D Dávat pryč se mi ho nechce, věřim v uzdravení ;), no kdybych se rozhodl opačně, dám určitě vědět.
    KUBIS_IN
    KUBIS_IN --- ---
    TURBO: spis jsem byl podrazdenej kuli tomu objektivu... Spatne jsem se vyjadril, ze na aukru se daji sehnat bez IS za tu cenu, ale k veci.
    je to tohle ozubeny kolecko:

    ktery patri sem:
    TURBO
    TURBO --- ---
    KUBIS_IN: eh ...bavili jsme se tu o 18-55 IS, tys na to reagoval "předražený, na Aukru koupíš pod litr" a na můj dotaz "kde koupím 18-55 IS pod litr" pak z tebe vypadne "nebyla řeč o IS verzi"?

    Pointa tvýho trolení je v čem že přesně? :D
    KUBIS_IN
    KUBIS_IN --- ---
    TURBO: pohlavek si dej sam... De vo to, ze se v mym objektivu ulomily zoubky z jednoho kolecka a to asi jen tak nesezenu, takze mi staci nekde sehnat poskozenej objektiv a dam to do kupy.
    TURBO
    TURBO --- ---
    KUBIS_IN: dej si pohlavek viz TWARR - nevím, o co ti jde, ale děláš to blbě :)
    TWARR
    TWARR --- ---
    KUBIS_IN: nepsal, ale si reagoval na post s is, takze ten honimirov je vcelku zbytecnej
    KUBIS_IN
    KUBIS_IN --- ---
    TURBO: o IS jsem nic nepsal... ;]
    TURBO
    TURBO --- ---
    BOSOMT: já ani ne, spíš to bylo myšleno sarkasticky na KUBIS_IN .
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam