• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXCanon EOS xxxD a xxxxD Canon EOS 1000D, 1100D, 400D, 450D, 550D, 600D, 650D, 40D, 50D, 60D)
    BEAUFORT
    BEAUFORT --- ---
    ahoj. Hledam GPS modul pro svuj starickej Canon 5D. Vsude nachazim jen pro Mark II, nebo III. Ja mam ten prvni co nema zadnej mark:-) Nevim ani jak to napsat do googlu aby mi to nevyhazovalo zas ty jejich Marky. dikes za kazdej link ci radu.
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    ano, to je jak clovek resi nekdo pozde v noci. puvodni fotak byl 350, pardon podruhe :))
    VASAX
    VASAX --- ---
    MRTVY_KENNY: Moje 450D žere i SDHC a SDXC
    NJAL
    NJAL --- ---
    MRTVY_KENNY: A co delaj jiny softwary? Treba raw therapee?
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    NJAL: ja rikal, ze se mi to stavalo i u EOS 450, ktera zere SD karty. toto je z EOS 550, ktera zere SDHC.

    fotky taham cteckou. ale jak rikam, zahadne je, ze export je ok.
    NJAL
    NJAL --- ---
    MRTVY_KENNY: Takze pouzivas jinou kartu? A vlastne, tahas fotky pres usb kabel z fotaku, nebo pres ctecku SD?
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    ok, SD ma, sry. :) kazdopadne je to jiny typ karty uplne.
    NJAL
    NJAL --- ---
    MRTVY_KENNY: 450D rozhodne nema CF, 400D je posledni xxxD s CF.
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    NJAL: je to uplne jina (450 ma CF, 550 ma SDHC)
    NJAL
    NJAL --- ---
    MRTVY_KENNY: Je to tataz karta? Co dela jina karta?
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    pls, netusite co zpusobuje toto? je to raw v capture one. on ten snimek je ok, pri exportu je normalni, jen nahledy to takhle przni. delo se mi to nekdy u 450, tedka i u 550.. ?

    TWARR
    TWARR --- ---
    koukam ze canon auditka se nezaprou :D
    NJAL
    NJAL --- ---
    MJUGEN: Osobne preferuji Sandisk. Klidne pomalejsi, ale at jsou data v bezpeci.
    ADAM
    ADAM --- ---
    s a-data mám dobrou zkušenost.

    class 10 je jimho nejrychlejší, ale beztak to je jedno, rychlou kartu využiješ leda na video (což 450D neumí), takže ti to je fakt jedno.
    MJUGEN
    MJUGEN --- ---
    Tak jsem očnici zatím nepotřeboval, je fakt, že se fotí bez ní stejně...


    Jedu teď na dovču a mám jan 8GB a 2GB kartu, takže si chci koupit 32GB na 450D, ale nevím, zda se vůbec vyplatí vzít nějakou rychlou nebo stačí levná za 700,- ( třeba A-Data Secure Digital (SDHC) (class 10) 32GB ) a zda jí foťák vůbec najde?
    SENDAI
    SENDAI --- ---
    MJUGEN: aukro za 150. Ja ji ztratil prakticky hned jak jsem koupil fotak a i bez ni to foti stejne:)..
    NJAL
    NJAL --- ---
    FYI, na 350D/400D 30D jdou nasadit i nektere ocnice Nikon, treba zvetsovaci DK-21M....
    VASAX
    VASAX --- ---
    MJUGEN: dealextreme.com. teď jsem si jednu kupoval, je jiná, ale je v klidu.
    EDA
    EDA --- ---
    MJUGEN: škoda, megapixel... Hledej ale celkem k čemukoli (tedy v rámci řady), koupil jsem si u škody kdysi dioptrickou korekci na 350D a volně přešla na 550D... Adam má ale taky pravdu :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam