• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXCanon EOS xxxD a xxxxD Canon EOS 1000D, 1100D, 400D, 450D, 550D, 600D, 650D, 40D, 50D, 60D)
    ANASTAZIA
    ANASTAZIA --- ---
    PRAASHEK: tak to urcite potrebujes https://code.google.com/p/400plus/ je to velmi povedeny...sam jsem to na 400 mel...treba iso 3200 se docela hodi...

    VASAX: sorry, jsem ted zjistil ze eos utility umi vic veci nez shutter count coz je to jedine na co jsem ho kdy pouzil...na ostatni tu je Lightroom:)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    no právě - mám 400d :)
    VASAX
    VASAX --- ---
    ANASTAZIA: Předtím jsem si nebyl jistý, ale teď jsem opravdu na vážkách, jak magic latern má řešit jeho problém? A co když má třeba 450D?
    TWARR
    TWARR --- ---
    nepouzivej ten soft, je uplne dementni
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    (jsem tu první den!)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    što eto ML?
    ANASTAZIA
    ANASTAZIA --- ---
    PRAASHEK: Na co to potrebujes? na vetsinu veci staci ML
    VASAX
    VASAX --- ---
    Vítej, no. Už od doby co jsem měl svůj první canonský kompakt tak Canon zastával že kdo nemá původní instalační CD, si nezaslouží update. Nevím co tím chtěli přesně dosáhnout,... ono třeba když si vyhledáš EOS Utility podel modelu, a máš starý model, tak ti to nevyhodí poslední update, ale poslední update kdy ještě ten kousek tak nějak podporovali. Samozřejmě s nejnovější verzí vše funguje...
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    omg vývojáři canonu jsou vážně imbecilové

    Canon EOS software
    http://freeweb.siol.net/hrastni3/foto/eos/eos_software.htm
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    můžete mi prosím někdo vysvětlit, jak nainstalovat EOS Utility? stáhl jsem EU290EN.exe a po spuštění píše tohle



    nikde jsem nenašel plnou verzi, pro kterou by tohle mohl být update. to snad nemyslí vážně
    SIEMENZ
    SIEMENZ --- ---
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    NJAL: diky, presne takovouhle odpoved jsem hledal :*
    NJAL
    NJAL --- ---
    LA_PIOVRA: FF Canon co toci video? Nejstarsi a nejlevnejsi je 5D2.
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    Potrebuju si koupit fullframe DSLR (z druhy ruky, samozrejme a samozrejme Canon:).
    Nepotrebuju rychlost sekvencniho foceni, nepotrebuju nejaky rafinovanosti, ocenil bych moznost tocit video.
    Vubec nevim, jak v soucasnosti vypada trh za poslednich Xlet, mam starickou 10D a jinak fotim analogem.

    Muzete doporucit na co s pro mne nejlepsim pomerem vykon/cena se zamerit? Diky.
    VASAX
    VASAX --- ---
    A já jsem ti tam reagoval, já jen abych to neřešil na dvou místech zaráz :)
    PEETIK
    PEETIK --- ---
    VASAX: Ptal sem se v objektivech, protože tam párkrát řešili i jiný příslušenství. :)
    VASAX
    VASAX --- ---
    Viz Canon klub, nebo kde jsi se to ptal jinde ;)
    PEETIK
    PEETIK --- ---
    Bratr mi nabízí zadara jeho blesk Speedlite 430 EX II, jen je rozbitej :-D Spadl mu a nefunguje. Nevíte kolik by tak stála oprava a kde v Praze?
    CALCULON
    CALCULON --- ---
    Canon ma ted cashback na 600d a 1100d, kdyby nekdo uvazoval o koupi...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam