• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXCanon EOS xxxD a xxxxD Canon EOS 1000D, 1100D, 400D, 450D, 550D, 600D, 650D, 40D, 50D, 60D)
    VASAX
    VASAX --- ---
    A já jsem ti tam reagoval, já jen abych to neřešil na dvou místech zaráz :)
    PEETIK
    PEETIK --- ---
    VASAX: Ptal sem se v objektivech, protože tam párkrát řešili i jiný příslušenství. :)
    VASAX
    VASAX --- ---
    Viz Canon klub, nebo kde jsi se to ptal jinde ;)
    PEETIK
    PEETIK --- ---
    Bratr mi nabízí zadara jeho blesk Speedlite 430 EX II, jen je rozbitej :-D Spadl mu a nefunguje. Nevíte kolik by tak stála oprava a kde v Praze?
    CALCULON
    CALCULON --- ---
    Canon ma ted cashback na 600d a 1100d, kdyby nekdo uvazoval o koupi...
    VASAX
    VASAX --- ---
    LADINEK: Teď už je G15 a podle recenzí zatím nejlepší z G řady (vyjma G1X, nebo jak se ten čert jmenuje, ale to je takovej nevlastní bráška G řady :))

    LADINEK: Já jsem upgradoval na 60D a zjistil jsem že mi tenhle formát naprosto vyhovuje - rozměry, funkcemi, etc...
    Kdybych to věděl, jak budu spokojený, tak koupím novou a ne bazarovou...
    viz. http://ne.poctivci.cz/...zprostredkovane-koupil-fotoaparat-Canon-EOS-60D-s-puvodni-nabidkou-16500-pred-prodejem-zvysena-na-17000-s-tim-ze-je-rok-lehce )
    LADINEK
    LADINEK --- ---
    ROLL: zalezi jestli chces novej fotak nebo ti staci i jetej. Pokud opravdu nechces utracet tak bez klidne do 400d pripadne 450d. Ja mam 400d uz asi 4 roky a v zasede menit nepotrebuju. Ano ma to svoje nedostatky, ale ja se focenim nezivim takze na to kaslu :))
    Ono te to treba vubec nebude bavit, zjistis, ze zrcadlo je velka tezka krava kterou se ti kolikrat vubec nechce tahat s sebou a poridis si nejakej lepsi kompakt, jako G11 atp...
    Me az ta 400d odejde tak si poridim 7d pac je precejen vic odolna.

    Ale imho zalezi za kolik tu 550d muzes poridit, pokud za dobrou cenu tak to asi nema cenu resit...
    ROLL
    ROLL --- ---
    dekuji za informace :)
    ZABICZKA
    ZABICZKA --- ---
    VASAX: bratr ne:D ale samosebou ho vybral:)
    VASAX
    VASAX --- ---
    ZABICZKA: Velký bratr se pochlapil a pořídil ti foťák? :)
    ZABICZKA
    ZABICZKA --- ---
    ROLL: já začínám teďkom na 600D.... a je super...
    VASAX
    VASAX --- ---
    ROLL: Začal bych tím pádem asi u téhle řady a v rámci ní bych se pohyboval dle financí. Ale upřímně tam moc na výběr není, poslední model a jen se rozhodnout jake k tomu nabrat objektivy.
    ROLL
    ROLL --- ---
    Prosim o doporuceni v podstate pro zacatecnika nejake zrdcadlo od Canon napr. Canon 550D ? Nechci zacinat uplne na nejakem shitu, proto vas prosim o doporuceni. Dekuji moc. Rollada
    LIBRARY
    LIBRARY --- ---
    Pls poradi nekdo jak spustit dialogove okno software CD pro Canon EOS na Macu, kdyz jsem ho zkopiroval z CD na flashku protoze v tom kompu nemam CD-ROMku? Chci si nainstalovat hlavne Digital Photo Professional, diky prevelice!
    CALCULON
    CALCULON --- ---
    NJAL:
    VASAX: Díky, asi se přeci jen uchýlím k poslední možnosti - přečíst si návod ;)
    SNELA
    SNELA --- ---
    KROMANON: no u mě to nakonec byla vadná spoušť, takže v pohodě :)
    VASAX
    VASAX --- ---
    BACKORA: Tak ale to točení je o úplně jiným přístupu...
    BACKORA
    BACKORA --- ---
    VASAX: No já hlavně točím, takže často zapomínám, že ty foťáky jsou vlastně hlavně od focení... ((:
    VASAX
    VASAX --- ---
    CALCULON: Alias klasické ostření jako při focení přes hledáček...
    NJAL
    NJAL --- ---
    CALCULON: Hledacek, aka ostreni pomoci rozdilu fazi (phase difference, PD) na dalkomernych senzorech pod mirrorboxem.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam