• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXCanon EOS xxxD a xxxxD Canon EOS 1000D, 1100D, 400D, 450D, 550D, 600D, 650D, 40D, 50D, 60D)
    VASAX
    VASAX --- ---
    No asi takhle - podle mě je to blullshit, stejně jako celý to hodnocení na stránce, který si spíš cucají z prstu.
    1) jsem v recenzích a popisech 600D četl že by měli takovouhle funkci
    2) EF mount je tu od roku '87 a je to EF od slovního spojení electro-focus, tzn. autofokus motorek je v objektivu a vše se řeší přes kontakty.
    3) dle svých znalostí soudím že je to bullshit a ty jsi jim to jako správný consumer sežral i s navijákem :-)
    DANCHEZ
    DANCHEZ --- ---
    VASAX: rekl bych ze asi zadne uz.. je to kvuli zpetne kompatibility.. ale fakt nejsem znalec, jenom co jsem zbezne prohlidl net, treba kecam blbosti:)
    VASAX
    VASAX --- ---
    DANCHEZ: Který EF objektivy, běžně dostupné, používají AF motor z těla?
    DANCHEZ
    DANCHEZ --- ---
    VASAX: je to tak, ale nevidel bych to jako zasadni faktor protoze motor ma uz vetsina objektivu
    VASAX
    VASAX --- ---
    DANCHEZ: ten build in focus motor se mi trochu nezdá...
    DANCHEZ
    DANCHEZ --- ---
    pekne srovnani..
    Canon 600D vs 700D - Our Analysis
    http://snapsort.com/compare/Canon-600d-vs-Canon-EOS-700D
    VASAX
    VASAX --- ---
    PIDIZUB: hele ty seťáky nejsou do začátku zlé, zejména cena/výkon je fajn, ale jak tě limitují světelné podmínky, časem p.ůjdeš do něčeho světlejšího. myslkím že alespoň ten základní zoom (cca 18-55) by bylo lepší koupit světelnější.
    NJAL
    NJAL --- ---
    ADAM: Ne? Uz jen AF ve skoro 7D stylu je docela dost... nema jit o sport?

    PIDIZUB
    PIDIZUB --- ---
    Co toto?
    Canon EOS 600D + objektiv EF-S 18-55mm IS + objektiv EF-S 55-250mm IS
    Canon EOS 700D + objektiv EF-S 18-55mm IS STM + 55-250mm II
    PIDIZUB
    PIDIZUB --- ---
    Díky za tip VASAX a ADAM. Nejraději fotím krajinu ve všech podobách. Pak samo rodinu a cestování. A potřebuji fotit sport ve všech možných světelných podmínkách.
    Díky i za typ na blesk. Máte dobrý tip i na sklo? Díky.
    ADAM
    ADAM --- ---
    imho 70D nepřináší nic šíleně důležitýho oproti 700D.

    vzal bych 600D nebo 650D nebo 700D
    VASAX
    VASAX --- ---
    Hele vem si 70D+ něajký lepší základní zoom, světelný, ady bude dobrý kouknout třeba u 3rd party výrobců, takže např Tamron nebo tokina. Mrkni na zvýhodněný sety, ten objektiv je stěžejní - co fotíš?
    A k tomu přihoď 430II nebo lépe 580II blesk a jsi all inclusive.
    Ale se vším se musí umět pracovat. Včera jsem takových gearfaggotů viděl při dnech kulturního dědictví spoustu a když sje vidím, vždy se ve mě probouzí pedagogický cit a mám chuť jím dát alespoň několik základních pouček. Ale pak si řeknu jejich výbava - jejich boj :-)
    PIDIZUB
    PIDIZUB --- ---
    Ahoj všem. Dopředu se omlouvám za milionkrát omílaný dotaz. Včera jsem rozbil svůj Oly-E510. Takže mě čeká koupě nového stroje. Koukám po Canonu, ale trochu tápu v označení (Olympus nemíval tak širokou nabídku).
    Fotím tak poloprofi. Potřebují fotit sport a často i za jízdy z auta. Můžete mi tu poradit, kterým směrem jít?
    Koukal jsem na 70D nebo 700D. Ale jak píšu. V té jejich nabídce se trochu ztrácim.
    Za celek - tělo, skla, blesk, nějaký filtry bych nejvíc mohl dát 35000 Kč.

    Díky. T
    HAVRAN_PIRKO
    HAVRAN_PIRKO --- ---
    Prodavam objektiv canon 85mm f/1.8. Minimalne pouzivany.
    Cena 7000kc.
    Pripadne prosim do posty.
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    MODRAPUSINKA: ideálně předem přepnout kartu do režimu READ-ONLY (tím malým přepínačem na boku).
    a soubory obnovit na disk v počítači.
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    NJAL: zkusime, dekuju :-)
    NJAL
    NJAL --- ---
    MODRAPUSINKA: Pokud na ne nebylo nahrany nic jineho, tak ve ctecce, se softwarem na obnovu smazanych souboru...
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    Predem se omlouvam jestli jsem hodne OT, ale potrebuju radu. Jak dostanu z karty smazany fotky? Mam eos 450D. Jo, a na tu kartu ted nemuzu fotit, co? Doufam, ze to nejak jde, mela jsem tam nafoceny 1.narozeniny naseho ditete :-(
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    DANCHEZ: jasně. prozatím mi tohle bude stačit :-) díky za radu.
    DANCHEZ
    DANCHEZ --- ---
    CUCHULAIN: zkusenosti ne ale cim vyssi model tim lip, a obecne je yongnuo z tech neznacek prej nejlepsi, samozrejme je to ale krehky, origo (canon) blesky vydrzi i nejaky ten pad
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam