• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXCanon EOS xxxD a xxxxD Canon EOS 1000D, 1100D, 400D, 450D, 550D, 600D, 650D, 40D, 50D, 60D)
    Klub všech majitelů a příznivců Canonu 450D (a 1000D, jelikož má podobné parametry a shodné příslušenství). Rady, tipy, triky, zkušenosti.

    Majitelé fotoaparátů hlaste info pro nástěnku

    , do pošty nebo ve formátu *INFO_EOS* a zde informace
    rozbalit záhlaví
    NJAL
    NJAL --- ---
    SIEMENZ: A ten objektiv mas urcite cvaklej na "AF"?
    SIEMENZ
    SIEMENZ --- ---
    NJAL: jinej objektiv bohuzel nemam...
    reset zkusim najit.

    Ale tak nejak tusim, ze jen nekde bude neco spatne precvaklyho a ten, kdo to zna by na to (snad) prisel hned..
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    SIEMENZ: resetni to do tovarniho nastaveni a uvidis jestli se to zlepsi
    NJAL
    NJAL --- ---
    SIEMENZ: Pokud to neni MF mod na objektivu, tak bych to skoro videl na AWH (servis), zejmena pokud to dela i s jinym objektivem.
    SIEMENZ
    SIEMENZ --- ---
    Ahoj,
    neni tu nekdo idealne na Pze4 (Podoli-Povstani-Pankrac-Budejarna), kdo by mi umel poradit s moji 450D...
    Najednou se ji nechce fotit... v hledacku blikaj zeleny cisilka, ale uz to nezaostri... necvakne. Snad to bude jen otazka nejakyho nastaveni, ale bohuzel v tomto ohledu sem uzivatel - laik, a vubec nevim co s tim...
    Predem diky za rady, tipy, reakce.. ,)
    BEATRIXX
    BEATRIXX --- ---
    Ahoj, neprodáváte někdo nějakej (opravdu jakejkoli, ideálně základ) objektiv na Canon EOS 1100D? Za pár šlupů ideálně. Díky moc
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    VASAX: baj vocko podle cislovani souboru jich je 1500... to nebude to vono :)
    VASAX
    VASAX --- ---
    KALIBAN: Nestačí ti to by vočko podle číslování souborů?
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    Prodam canon 7d, ma nafoceno 10000 fotek :)))
    s objektivem canon 24-105/f4

    hm... kazdy samostatne 17k , dohromady 30.

    (me by samotnyho zajimalo kolik ma nastrileno... imh okolem tech 10k doopravdy, ale musim tozjistit, nechci bejt kokot)
    VASAX
    VASAX --- ---
    KALIBAN: Na to ser. Já kupoval takhle 60D z paladix bazaru, s tím že má 10 000, když jsem si to pak doma testnul tak měla 100 000, týpek už se neozýval, tak jsem to napsal na ne-poctivce a on jim tam napsal že to není pravda a oni to zase smazali.
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    Sakra to fakt nejde bez nejakyho pluginu zjistit kolik ma 7d nastrileno?
    uz skoro vubce nefotim tak to chci prodat a tenhle udaj je pomerne klicovej
    NJAL
    NJAL --- ---
    Btw, mozna bych poridil grip. 600D jsem v ruce nedrzel, ale 400D je se Speedlite 430EX na hrane udrzitelnosti a s 580EX se vylamuje z ruky... Kdyz jsem mel 350D a k nemu grip, tak se 430EX se drzel OK.
    FAUTZI
    FAUTZI --- ---
    ZABICZKA: Pokud jdeš nutně po nízké ceně tak za mě tento http://www.megapixel.cz/nissin-blesk-di466-pro-canon
    ZABICZKA
    ZABICZKA --- ---
    FAUTZI: No spis tak vseobecne:)) ale asi portrety
    FAUTZI
    FAUTZI --- ---
    ZABICZKA: Podíval bych se nejdříve asi tady http://www.paladix.cz/bazar/index.php?badt=1&bmid=&btid=11&bloc=&dsw=&q=&wq=&uid=0
    pokud nenapíšeš k čemu jej budeš používat (portréty,makra,akce atd.) je to těžké :)
    ZABICZKA
    ZABICZKA --- ---
    ZABICZKA: Dekujiii
    ZABICZKA
    ZABICZKA --- ---
    Shanim nejaky levny externi blesk pro 600d nejlepe ceske eshopy
    NARVAH
    NARVAH --- ---
    Kde prosím koupím nejlevněji Canon Eos 7D body? Vyjde mě to levněji v Německu, Rakousku či Anglii než u nás? Nějaká zkušenost s kupováním na netu, resp. na těchto stránkách: http://www.mydigitaland.com/canon-eos-7d-body.html?___store=czech&gclid=CJLQnseN57sCFZPItAodWBIA4g (nejlevnější cena co jsem našel)
    NEKROS
    NEKROS --- ---
    Pardon, že se ptám, ale nemáte někdo nabíječku na Canon eos 550D? Koupím pokud je to možné. Tel 723381554
    MASOWN
    MASOWN --- ---
    Sháním pro svojí slečnu k Ježíškovi nějakou kvalitní, použitou (avšak plně funkční), digi zrcadlovku s dobrým objektivem za hodně rozumnou cenu. Cena do 5 000Kč. Nechce se někdo zbavit svého staršího miláčka? Vyzvednu v Praze a okolí a platím hotově.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam