• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXCanon EOS xxxD a xxxxD Canon EOS 1000D, 1100D, 400D, 450D, 550D, 600D, 650D, 40D, 50D, 60D)
    DANCHEZ
    DANCHEZ --- ---
    MLICKO: doporucuju nainstalovat Magic Lantern, ma to supr funkce pro nataceni videa.. nicmene taky pozor, vyradi to totiz nektere standartni systemy ochrany chipu (automaticke zavirani zaverky po nejake dobe, delka nataceni videa atd).. takze doporucuju taky pozorne precist navod.. a obecne, nemirit primo na silne zdroje svetla / slunce

    Magic Lantern | Home
    http://www.magiclantern.fm/
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    SHULDAA: kameru co natáčí jako 600D neseženeš za prachy, za který si sehnal to 600déčko
    SHULDAA
    SHULDAA --- ---
    MLICKO: na to si kup kameru. Jinak to dole se dela najlip v komore a s filmem.
    PAPRIKODLAK
    PAPRIKODLAK --- ---
    MLICKO: EDA: Spíš se víc opotřebovává snímač.
    EDA
    EDA --- ---
    MLICKO: Není. Při natáčení videa je mechanická závěrka jenom otevřená, jako při dlouhé expozici.
    MLICKO
    MLICKO --- ---
    Už mám na stole 600D a mám k tomu menší možná hloupej dotaz. Jak je to se životností závěrky při nátáčení videa? Hodlám teď hodně natáčeta předpokládám, že nátáčením videa se opotřebovává rychleji než samotným focením.. je to tak?
    VASAX
    VASAX --- ---
    MLICKO: Nechceš si koupit raději nějaký kompakt nebo něco takovýho, narvanýho postprocesovýma autokravinkama? ;-)
    VOLEJDA
    VOLEJDA --- ---
    MLICKO:
    EDA: mám 70D a to tím disponuje. Pak by to mělo mít 5Dmk3 a 1DX. u Nikonů to zaváděli dřív, tam to je od 700 vejš co vím.
    Stovkové řady to nemají.
    PAPRIKODLAK
    PAPRIKODLAK --- ---
    WILLIEM: Záleží jak čeho. Každopádně většinou vidím, že lidi dávají na bazoš a paladix.
    EDA
    EDA --- ---
    DANCHEZ: Tyjo, tak tenhle kofr to dělá vážně ve foťáku!
    A šestistovka to nepodporuje, alespoň na 550d jsem to nenašel a i na těch stránkách se píše, že Nikon je jediný, který to umí.
    WILLIEM
    WILLIEM --- ---
    Zdar, máte někdo zkušenost kde nejlépe inzerovat prodej fototechniky? AUKRO / PALADIX / ...? Nerad bych to inzeroval na deseti místech, mám k prodeji celý set s hromadou příslušenství. Díky
    DANCHEZ
    DANCHEZ --- ---
    MLICKO: ja myslim ze je to photoshop
    MLICKO
    MLICKO --- ---
    Zdravim, chtel jsem se zeptat zda-li canon 600d podporuje tzv. dvojitou expozici a dovoluje tak vytvaret podobne snimky. Dekuji za odpoved. http://www.thisiscolossal.com/2012/06/superb-multiple-exposure-portraits-by-christoffer-relander/
    VASAX
    VASAX --- ---
    NJAL: S tím se nedá než souhlasit :-)
    FRANCIMOUR
    FRANCIMOUR --- ---
    Zdravím, mohu se zeptat jestli by někdo neměl na půjčení na tuto sobotu blesk s TTL na Canon? Předem díky
    NJAL
    NJAL --- ---
    ANICCKAA: No, tela jsou si moznostmi hodne podobna, 100D je mensi, k 600D napriklad zase pripojis drzak baterii. K 100D dostanes opticky lepsi objektiv s mensim rozsahem ohnisek, k 600D opticky horsi objektiv s vetsim rozsahem ohnisek.... Zadny vyber neni jednoznacne lepsi nez druhy :-)
    ANICCKAA
    ANICCKAA --- ---
    CERTICE: asi to tak dopadne :)
    CERTICE
    CERTICE --- ---
    ANICCKAA: Me sice nastesti neokradli ,ale resila jsem tu podobne dilema. Ja byt tebou jdu do te 100D znovu ;)
    ANICCKAA
    ANICCKAA --- ---
    Ahoj, chtěla bych vás poprosit o radu. Měla jsem Canon 100D a byla jsem s ním moc spokojená. Jelikož mi ho ale nějakej ... ukradl na cestách, tak řeším koupi nového foťáku. Rozhoduji se mezi 100D a 600D a to v těchto kombinacích -
    http://www.megapixel.cz/canon-eos-600d-18-135-mm-is
    http://www.megapixel.cz/canon-eos-100d-18-55mm-is-stm

    Jaký je váš názor, do čeho jít spíš? Víc peněz do toho, bohužel, investovat nemohu a jelikož mi ukradli celej batoh i s objektivy, tak potřebuju kombinaci s objektivem.

    Předem díky za názory :)
    NJAL
    NJAL --- ---
    MENTONY: 18-55 je zakladni objektiv, na foceni sirokych fotek az portretu, 70-300 je teleobjektiv na foceni vzdalenych scen.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam