• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PRK2D Bojovky - Street Fighter, King of Fighters, Guilty Gear, Capcom vs SNK a jiné
    ALFABET
    ALFABET --- ---
    hallo everybody.jako priznivec 2d arcade a sf predevsim davam tip na tuhle verzi hry.pokud ji neznate tak stoji za parbu.sf-the movie game.grafika jako mk,dohrano zatim jen za guileho.zatial.check it....http://www.youtube.com/watch?v=PV6TfJ3rvRI
    PRK
    PRK --- ---
    SIRLOON: lidi na 3dcko jsou taky, ale nevim o nikom z czecharcade kdo by hral napr. tekken online.
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    PRK: ja mam ssf4 na ps3, ale spis sem na SC nez na SF a spol :)
    PRK
    PRK --- ---
    SIRLOON: jinak jestli muzes hrat online ssf4 na pc, tak v komunite mame jednoho kluka co hraje ssf4 na pc, kdyztak se mu muzes ozvat na irc (kanal #czecharcade@irc.quakenet.org). zbytek z nas hraje online sf4+ na konzolich, pokud ho vubec hraje nekdy online.
    PRK
    PRK --- ---
    SIRLOON: na prvnim modelu TEcka, ted uz takovej vintage model, pac TEcko vypada ted jinak pomalu pul rok co pul rok diky vsem moznejm marvelum a sf x tekkenum.
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    PRK: hmm a na padu nebo na sticku? porad premyslim ze si nejakej koupim, ale kvuli SC5 se mi do nej investovat fakt nechce
    PRK
    PRK --- ---
    SIRLOON: na ps3 novy bojovky, na pc hraju starsi bojovky na ggpo (sf3, kof98, sf2)
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    PRK: na cem ho hrajes? PS3 nebo PC?
    PRK
    PRK --- ---
    Jinak, pokud mate konzoli a nevite co si koupit za novou bojovku, vrele doporucuju King of Fighters XIII. Z myho pohledu jednoznacne nejlepsi kompetitivni bojovka za poslednich ~10 let.
    PRK
    PRK --- ---
    Zkratku bych zas tak nedoporucoval, fakt je sice ten, ze v sf4+ vetsinou funguje (note: vetsinou, v pripade zajmu muzu rozebrat jak funguje mechanismus pro zkratky), nicmene je mozny ze se nekdy rozhodnete hrat nejaky starsi sf nebo nejakou jinou bojovku.
    Mimochodem - naturalni zkratka pro SRK v sf4 je d, d/f, d (down, down/forward, down). Na sticku se to dela jednoduse, na gamepadu nevim.
    A fun fact: Fei ma dragon punch motion naopak nez ostatni a muze udelat b, f, b (back, forward, back) a nemusi ani delat d, d/b, d. Sranda na tom je ta, ze kdyz se vam to nepovede jako antiair z duvodu spatnyho casovani, tak velice pravdepodobne budete blokovat.
    STRANGERD
    STRANGERD --- ---
    SIRLOON: diky diky, zkusim znovu :)
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    STRANGERD: hint vzdalenost a kraj obrazovky...
    STRANGERD
    STRANGERD --- ---
    TOOMIX: taky sem ted rozparil SFIV, pac sme si poprvy v zivote poridil slusnejsi gamepad (ano, sem PC hrac :)); tenhle pohyb se da shorcutnout na down-forward, down-forward, spravne je to forward, down, down-forward, jak pise siloon

    jinak je to prvni bojovka co se ucim a je to insanely hard, fakt nedavam nic; ted sem zaseklej na Kenove normal trialu cislo 3, na serce target combo into shoryuken: MP,HP, DF, DF+P, fakt to nejde, naky tipy nebo mam proste levy ruce a mam si maknout s rychlosti palcu? :)
    PRK
    PRK --- ---
    Vysledky z turnaje v Praze ktery navstivil i polsky hrac Crono:
    Výsledky z GameFFestu | Czech Arcade
    http://www.czecharcade.com/vysledky-z-gameffestu/
    HRKY
    HRKY --- ---
    Street Fighter II Champion Edition - Super Power Games
    http://www.superpowergames.com/play/741/street-fighter-ii-champion-edition?gmplay
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    SIRLOON: na krizi nehraju, pouzivam analog ;) Spolubydla hraje na notasu na sipkach a ma stejny problemy ;)
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    TOOMIX: aha, tak to chapu ze neudelas dragona. To co sis koupil je to nejhorsi na bojovky pro zacatecnika :) spojenej kriz je epic fail. Na nauceni zakladu je nejlepsi delenej kriz jako ma PS ovladac. Nebo rovnou hrat na pace :)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    SIRLOON: Logitech F310 takze bych rekl, ze idealni ;) Takze dopredu a hadouken...A jelikoz jsem nechtel hrat Arcade Edition jenom za Sagata, tak jsem chtel i dalsi, a napriklad Adon ma taky par techlech Z ;) Akorat uplne postradam smysl komb, kdy se musi chargovat, nejdou pak udelat v rychlym sledu...
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    TOOMIX: co mas za ovladac? dobre se to uci jako hadouken, ale s tim rozdilem ze das nejdriv dopredu a odbouchnes to v pulce ctvrtobloucku
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    SIRLOON: diky, na MAME jsem uz dlouho nesahnul, tak si to opatrim ;) Od ty doby co mam Street Fightera IV, kvuli kterymu jsem si koupil gamepad jsem na tom nehorazne zaseklej. Navic ted nedavno vysel na PC i Super Street fighter IV Arcade Edition, kterej to povysil jeste o level vys.

    A tak me tak napada...par postav (napr. Sagat) maji komba, kde je nutno udelat analogem pohyb do pismene Z. (u Sagata Tiger Uppercut). Nasel jsem na netu, ze by to melo byt doleva(doprava), dolu a sikmo doleva(doprava), ale zaboha se mi to nedari, vzdycky pri pohybu dolu tam chytnu i ten sikmej smer. Nejakej figl jak na to by nebyl? :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam