• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RAILAJEZEŘÍ-ZÁMEK SNŮ A SPLĚNÝCH PŘÁNÍ
    RAILA
    RAILA --- ---
    LOGREGAR: Záhada vyřešena:)
    LOGREGAR
    LOGREGAR --- ---
    pepo,stejne jsi Troll
    SHOTJON
    SHOTJON --- ---
    MERLE: Bohužel tady na nyxu už jakýsi Lothar byl i dkyž na netu stejně spíš používám shota.


    SELLIGAN: Absolutně netuším proč ale četl jsem nejjřív "přístroj co vyrábí kraby"


    ORIONKA
    ORIONKA --- ---
    Já myslela že bludičky jsou duše zemřelých nepokřtěných dětí nebo čarodějnic. :) A prej se na ně nesmí pískat, ale občas člověku i pomohou najít cestu, ne naopak.
    SAKUHEN
    SAKUHEN --- ---
    jaka bludicka? snad bludicak ne? a budu lakat krasne divky preci tu mame jinou dobu a nechceme nikoho diskriminovat (ani bludicaky ani divky : )
    IVANA_ANAVI
    IVANA_ANAVI --- ---
    ZURG: To snad ne, to by těch poblitých a posraných dětiček bylo víc xD
    ZURG
    ZURG --- ---
    Aha. Ja myslel ze se strasi v noci :-S tak to je pak neco jinyho... oki limit plati ale dost zvazuju normalni najezd v patek....
    RAILA
    RAILA --- ---
    RHIAN: Uvidíme:) stejně si myslím, že to bude do čtyř jako každý rok:)Doufejme, že bude dost lidí:)
    RHIAN
    RHIAN --- ---
    Plakát krásný a úžasný, velmi povedené. Ale překvapilo mě, že se bude strašit jen tak krátce - každý den od 11 do 15.. to se tam bude mnohem víc flámovat než účinkovat :o))) Jo, u příležitosti strašení se na Jezeří sjedou amatérští, poloprofesionální i velmi profesionální fotografové, kteří se virtuálně druží na serveru http://www.photoserver.cz/, takže je velmi pravděpodobné, že se spousta fotek z této akce rozletí po celé republice a objeví na nejrůznějších webech.. taková malinká reklama, kolegyňka z práce je fotografka a nadchlo ji jarní zahájení :o)
    RAILA
    RAILA --- ---
    RAILA
    RAILA --- ---
    SELLIGAN: Rozhodně půjdou:) budu tam tři dny před tím šašit a třídit a třídit..takže bude snad všeho dost:)

    ZURG: Dobrá:) POkud se dostaneš na Jezeří 31.10. do 10 nejhůř půl jedenácté, což je ale už dost šibeniční, tak v pohodě:)
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    Railo, pujdou pouzit i nejake kostymy z Jezeri?
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    moje láska patří Pierotům...

    ZURG
    ZURG --- ---
    já jsem ti psal že se určitě chci účastnit, že jen nevím, kdy přijedu :) pokud celá akce začíná příjezdem 31.10. (což jsem původně myslel podle toho co je v záhlaví) tak cajk. pokud je nájezd už v pátek.. no tak pak by to mohl (ale myslím že by nemusel) být problém
    GRINDAINE
    GRINDAINE --- ---
    IRWIN: Plastu a umělé hmoty můžu dodat opravdu hodně... :-))))
    IRWIN
    IRWIN --- ---
    O výrobě dýmu...... stačí pálit umělou hmotu :-D, když už tu byl nápad s litím kyselin na sebe tak proč nepálit gumu a plasty:-D
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    chtelo by to jeste pristroj co vyrabi mlhu a straseni bude dokonale :)

    jinak muzu nabidnout par soucasti kostymu, kdyby neco
    IRWIN
    IRWIN --- ---
    ORIONKA: Když budeš hodně drsná tak já v pátek jedu přes prahu a mám jedno volné místo.
    ORIONKA
    ORIONKA --- ---
    Chtěla jsem se zeptat, jestli někdo nejedete autem z Prahy (nebo přes Prahu) a nemáte volné místo v autě.... Mně cesta z Olomouce až na Jezeří hromadnou dopravu trvá aspoň osm hodin, takže by mi to opravdu dost pomohlo. :) Příspěvek na benzin je samozřejmost.
    KATHY_
    KATHY_ --- ---
    RAILA: Já myslím, že určitě:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam