• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RAILAJEZEŘÍ-ZÁMEK SNŮ A SPLĚNÝCH PŘÁNÍ
    RAILA
    RAILA --- ---
    KADOUS: Bude to tam:)i se scénářem nejhůř do konce příštího týdne:)
    KADOUS
    KADOUS --- ---
    Já ci taky mail. Nějak se mi nedostává informací ohledně tématu, kostýmů, mého zařazení a vlastně vůbec ničeho. Prosim, prosim, šlo by mi to poslat na kadous@email.cz?
    RAILA
    RAILA --- ---
    SELLIGAN: Hlavně ať se ozve včas:))
    RAILA
    RAILA --- ---
    MIHAI: Budeš jí mít:)
    MIHAI
    MIHAI --- ---
    Raili, našla by se pro mě někde bílá maska (nemusí být zákonitě benátská). Vím že jsi je onehdá kupovala ve velkém v Praze. Byla by to asi jediná věc kterou bych potřeboval ke kostýmu.
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    nebo jinou roli, ale ona by byla skvela i pruvodky\ne (ma pruvodcovsky kurz krom jineho. jen vekem uz je ke 30ti :)
    RAILA
    RAILA --- ---
    SELLIGAN: To je moc hezké, ale já úplně nevím, jestli ježibabu tématicky letos potřebuju..snad jedině do sklepa, pokud to Kájovi a spol. nebude vadit..:)
    RAILA
    RAILA --- ---
    LOGREGAR: Ahoj:)
    Jako..obvykle jste chtěli sklep, stejně jako máte automaticky pokoj č.2. Můžete být i jinde..nikdo neříká:))Ale tentokrát by byl sklep výhradně váš:)
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    Railo mozna budu mit pro tebe jednu jezibabu :) Jeste dam vedet jestli potvrdila.
    LOGREGAR
    LOGREGAR --- ---
    četl jsem ten e-mail od teba jano a jestli jsem to pochopil dobře tak nás umístíš do sklepa?Jak jsme byly posledně?

    ALLEERA
    ALLEERA --- ---
    Áno, to je přesně ten.
    RAILA
    RAILA --- ---
    ALLEERA: Jeslti je to ten, co udělal to album z čertovy kaple, tak ho beru:)
    ALLEERA
    ALLEERA --- ---
    Ahoj Jani, doslechla jsem se, že postrádáš na Jezeří fotografa. O jednom hodně dobrém bychom věděly, popřípadě snesl by se jeden navíc?
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    btw, kostymni pujcovna vite kde je :) U nas samozrejme. Piste od posty, pujcim co budu moci. Nekde mam snad i fotky
    KATHY_
    KATHY_ --- ---
    RAILA: Tak super :) a co bude dělat? Aby si sehnal kostým?
    RAILA
    RAILA --- ---
    KATHY_: Není problém:)
    KATHY_
    KATHY_ --- ---
    Ahoj Jani, mám se tě optat jestli by nemohl přijed i Koli? Moc rád by si prý zastrašil :) Kostýmů má dost a jako bonus nás tam hodí autem :)) Takže se za něj moc přimlouvám :)
    MIHAI
    MIHAI --- ---
    RHIAN: ...když se po něm válejí jen vdané a zoufale nezletilé...:)))
    RAILA
    RAILA --- ---
    RHIAN: Muhehehe:)
    RHIAN
    RHIAN --- ---
    Hehe, Mihai by chtěl být dospěle a mohutně vypadající jedinec, aby se po něm mohly válet vnadné ženy.. :o)))))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam