• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RAILAJEZEŘÍ-ZÁMEK SNŮ A SPLĚNÝCH PŘÁNÍ
    RAILA
    RAILA --- ---
    ANDROMEDAAA: Těšíme se na tebe:)
    RAILA
    RAILA --- ---
    Poprosím mostecké, aby se opět vrátili k čistě praktické organizace akce a to hlavně, čím mohou přispět, jaké role a kostýmy mohou zařídit:) V tuto chvíli soupis kostýmů neuškodí:)
    Lauro, zkus mi do pošty napsat nějaké nápady na humor scénky...píšu scénář, mám ještě možnost to zakomponovat:) děkuju:)
    ANDROMEDAAA
    ANDROMEDAAA --- ---
    máte mě tu také,tak doufám že tu k něčemu budu:-)
    RAILA
    RAILA --- ---
    SAKUHEN: Děkuji za názor do diskuze:)
    RAel, Ivette měla zajímavou poznámku k přízrakům...něco nás to bude stát...ano ne? strašidelné ano ne? Jak ti to zapadá do koncepce?:) Osobně říkám ano, pokud zvládneme kostýmy:)
    LOGREGAR
    LOGREGAR --- ---
    je to tak.pokud společná nalada znamená že jsme nasraní a vzajemná spolupráce znamená cenzurovat projev.
    RAILA
    RAILA --- ---
    Omlouvám se všem nově příchozím. Doufám, že se nenecháte odradit zdánlivě nesrozumitelnými příspěvky. To je pouze místní mostecký humor na podporu společné nálady a vzájemné spolupráce:)
    SAKUHEN
    SAKUHEN --- ---
    Promin Railo ale prislo mi ze vyjadrit se tu k organizaci snazilo dost lidi a nebrala jsi je v potaz... z toho jsem usoudil ze k tomu tahle diskuze neni.
    RAILA
    RAILA --- ---
    LOGREGAR: Velmi ti, Kájo, děkuji, za tvůj příspěvek, bude vzán v potaz.
    LOGREGAR
    LOGREGAR --- ---
    Příspěvky, které nerozvíjejí praktická řešení a diskuze přímo se týkající akce nejsou v tuto chvíli žádoucí
    -takže proto byla moje kritika organizace smazána?že jsem projevil jiný nazor nez organizátor?
    SAKUHEN
    SAKUHEN --- ---
    Asi jsem prohral...
    RAILA
    RAILA --- ---
    Velmi děkuji mosteckým přátelům za jejich podnětné příspěvky a nezištnou pomoc při organizaci akce na Jezeří:) Budou vzány v potaz.
    ALLEERA
    ALLEERA --- ---
    Retard je uplně normální holka, pěkná a fajn.
    RAILA
    RAILA --- ---
    ALLEERA: Příspěvky, které nerozvíjejí praktická řešení a diskuze přímo se týkající akce nejsou v tuto chvíli žádoucí. I tento přízpěvek po přečtení bude brzy vymyzán. Ale velmi přivítám jakékoli nápady a možnosti rozvíjet předeslaný scénář:)
    SAKUHEN
    SAKUHEN --- ---
    MRDAT PRDELE!
    KATHY_
    KATHY_ --- ---
    ALLEERA: i ty jedna disidentko!!! :)
    SAKUHEN
    SAKUHEN --- ---
    Jdem soutezit o to kdo bude smazan driv!
    LOGREGAR
    LOGREGAR --- ---
    retard je přezdívka,a nejede,nemá čas
    LOGREGAR
    LOGREGAR --- ---
    taky jsem měl ten pocit,že jsem tady něco psal.Že bych byl zakazaný autor??
    ALLEERA
    ALLEERA --- ---
    Kájo, zavřel jsi vrátka?
    RAILA
    RAILA --- ---
    LOGREGAR: Kájo:) A co tam bude tvá sestřenice dělat? Jen praktická otázka...:) A co myslíš tím retardem? Tvůj vztah k ní, nebo její mentální stav?Rovnou říkám, že si na triko takovou osobu vzít nechci, leda by měla zodpovědný dozor. A v tuto chvíli mám lidí dost, ale je možné je přivítat jako návštěvníky:) Kdyby se to změnilo, dám ti vědět.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam