• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RAILAJEZEŘÍ-ZÁMEK SNŮ A SPLĚNÝCH PŘÁNÍ
    Zámek Jezeří-perla Krušnách hor, architektonický monument napříč časem i prostorem od středověku po temný věk mosteckých dolů. Místo, kde se snoubí krása i hrůza v jediném pohledu. Jezeří-záchrana zámku, strašení a jiné povedené akce.

    OŽIVLÁ STRAŠIDLA NA JAZEŘÍ
    26.-27.10. 2013
    Karneval mrtvých se blíží! Je čas zapálit svíce, oprášit rubáše a vyrazit do temných zámeckých chodeb. Letos se setkáme nejen s upíry ale i s Dias de los Muertos, Přízraky, duchy, zazděným kominíkem, šílenou kněžnou i duchem popraveného mnicha. A jako novinka, letos poprvé se strašidela rozšíří i na nádvoří zámeckého areálu. Chybět samozřejmě nebudou ani tradiční stánky a občerstvení.
    Přihlášení:

    Průvodci
    Pip plus

    Vypravěči a strašidla na nádvoří

    U alchymisty a přilehlá chodba:

    Chodba-

    Upíří ples

    Sklepení

    Temné kouty zámecké a pohyblivé osoby





    rozbalit záhlaví
    RAILA
    RAILA --- ---
    SELLIGAN: Ježiš, sypu si popel...v hlavě ho samozřejmě počítám automaticky...nevím, proč ho nemám na tom papíře....jasné....už jen čekám až se rozhodně, co bude:) A bude s Morgain:))))Já jsem taky tele:)
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    Merle je taky pruvodce...pocitas s nim?
    RHIAN
    RHIAN --- ---
    Téda, scénář dobrý, ještě teď se tady chechtám :-) :-)
    RAILA
    RAILA --- ---
    Scénář k dispozici na nástěnce:)))
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    RAILA: Cool, věřím, že bude super. Pokusí se najít svůj přístup na nyx a přidat se i sem do klubu.
    RAILA
    RAILA --- ---
    MORGAIN: Vleze se:)
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    Ptala jsem se kamarádky, která studuje na vejšce učitelku pro mateřskou školku, jestli by nechtěla jet. Vleze se Railo?

    (BTW: když tu tak mluvíte o té zlatovlásce, tak je to drobná jezká blondýnka)
    LOGREGAR
    LOGREGAR --- ---
    chci se zeptat jak to bude s ubytovánim?mame zase rezervovanou dvojku?
    RAILA
    RAILA --- ---
    RHIAN: Jo...já už taky neumím číst...:) Už chápu..Nu..dobrá otázka:)

    RAILA
    RAILA --- ---
    RHIAN: Inu, taková oblíbená jarní činnost...Maturita:)))
    RHIAN
    RHIAN --- ---
    Ale proč by padala Madla na Zlatovlásku??? :-D
    RHIAN
    RHIAN --- ---
    Teda pardon za příspěvek naprosto OT, ale to veršování.. naše Madla z půdy spadla, rozbila si koleno o dubové poleno :-))
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    RAILA: vousatý sudičky paráda!

    KADOUS: kostym nejak vymyslime tatinku :) koruna se udela, hermelin a plast mame
    RAILA
    RAILA --- ---
    ELVOTHIEN: Haník s kostýmem u atrakcí..to bychom měli:)

    KADOUS: Beru na vědomí, budiž z tebe Werich.


    LOGREGAR: Nevím, proč jsem si představila tři vousatý sudičky nad pivem, jak se dohadujou, co dají do vínku třeba takové Růžence...mazec:DDD
    RHIAN
    RHIAN --- ---
    Na atrakce berem kohokoli, kdo nebude využitej (zas aby se to netřískalo s programem uvnitř, zámek má samozřejmě přednost), lidi se hodí, když nebudou studentky..
    KADOUS
    KADOUS --- ---
    Tak když si můžu vybrat, tak jelikož na Zlatovlásku Madla padla, klíďo se nechám opěvovat svými dcerami jakožto král v Sůl nad zlato. Bude to příjemná změna oproti masakrům mé maličkosti na strašení.
    LOGREGAR
    LOGREGAR --- ---
    dneska mame poradu v hospodě.poslední vstřízlivej ti napíše
    ELVOTHIEN
    ELVOTHIEN --- ---
    RAILA: Haník by byla značně vyvinutý princ v těch špatných partiích! To by jako neklaplo ani náhodou. Nechecš ji dát k dispozici Mihaiovi coby vílu u soutěží pro děti? Kostým má a neměla by problém.
    RAILA
    RAILA --- ---
    Přátelé:) Blbne mi nyx, nemůžu upravit nástěnku...takže až to půjde, přepíšu to:)
    Napadá někoho varianta za s čerty nejsou žerty?
    Lothare? Saku? Kájo? Už by stálo za to říct, co budete hrát...
    RAILA
    RAILA --- ---
    ELVOTHIEN: Určitě jí chci...jen mi dej čas...mám ted spoustu princezen, možná budu potřebovat prince:)))
    ELVOTHIEN
    ELVOTHIEN --- ---
    Btw, Railo - máš možnost někam umístit Haníka (tu mojí spolužačku z archy, co se mnou dělala ty křídla)? Abych věděla, co jí mám říct, jestli ano, nebo ne, jaký kostým a tak?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam