• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RAILAJEZEŘÍ-ZÁMEK SNŮ A SPLĚNÝCH PŘÁNÍ
    KAKANA
    KAKANA --- ---
    a kruci!
    ALLEERA
    ALLEERA --- ---
    Tak se bohužel obávám, že ani letos na otvírání sezóny na Jezeří nepojedu, vyskytla se šichta v nepravý čas.
    ZURG
    ZURG --- ---
    SELLIGAN: no, pro princezny - ano .))
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    ZURG: chceš ho? :))
    RAILA
    RAILA --- ---
    BORUVKA03: Zkusím ti něco sehnat...
    INESKA
    INESKA --- ---
    tak jo, budu Helenka :)
    ELVOTHIEN
    ELVOTHIEN --- ---
    BORUVKA03: a nějaký jednoduchý tabard. Černá a červená látka jsou na snadě, když už jsi z Káááááárlštějna.
    ZURG
    ZURG --- ---
    BORUVKA03: potřebuješ kamaše a halenu, to je takový základ, řekl bych
    BORUVKA03
    BORUVKA03 --- ---
    ehm, když už se tu řeší ty kostýmy-nevím jak udělat/sehnat kostým na panoše...
    ZURG
    ZURG --- ---
    SELLIGAN: imho by se hodil :-)
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    tak me napadlo - neslo by na princezny zapujcit treba kostym Madly ze Zvonika? (BTW mam ho ted u sebe, spatny zips :) Ja jen jestli by to vypadalo dobre a tak..
    RHIAN
    RHIAN --- ---
    SELLIGAN: Já bych k tomu měla ještě poslední OT příspěvek - normálka zaveď sešitek s datem a předmětem výpujčky a chtěj to vždycky podepsat :-) Je to sice trochu zvláštní, ale nám se to osvědčilo např. s knížkama, který pořád někde cestovaly, až se nevrátily..
    RAILA
    RAILA --- ---
    MORGAIN: Dobrý nápad:) Upravíme to na místě, budeš dělat helenku:)
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    KAKANA: me je tzo jasny...bordel je u me...nebo si ho jeste nekdo pujcoval, ale ja porad nekomu neco pujcuju a pak mi to prijde treba za pul roku (ted mi vracela kamaradka kostym co mela pujceny na minule jezeri a ja ani nevedela ze ji to pujcovala...si zacnu psat vypujcni dennik :)

    a prestanu tu spamovat hlavne
    KAKANA
    KAKANA --- ---
    SELLIGAN: Madla ti ho vracela, hned jak ho ze sebe stáhla, pokud si dobře pamatuju :)
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    INESKA: Nevím, nakolik bude Raila souhlasit se změnou scénáře, ale napadá mě, že bys mohla být Helenka Vondráčková v Šíleně smutné princezně. Princ tam je, huděbně nadaná jsi taky, mohly byste se nahánět chvíli v zahradě a tak... :-)
    INESKA
    INESKA --- ---
    Tak jsem si to přečetla dozadu jak jen to šlo a týkalo se plánované akce. Chtěla jsem se přihlásit na Zlatovlásku, ale jestli se nepletu, tak už jí někdo má. Je v tom případě něco dalšího plánovaného? Je nějaká role potřebná? Nebo mám zkusit popřemýšlet?
    RAILA
    RAILA --- ---
    INESKA: Vítej:))
    RAILA
    RAILA --- ---
    SELLIGAN: Neřekla bych, že bychom tak hezký kostým nechali na zámku....
    ELVOTHIEN
    ELVOTHIEN --- ---
    SELLIGAN: Nezůstával Puk Madle, když v něm hrála?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam