• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RAILAJEZEŘÍ-ZÁMEK SNŮ A SPLĚNÝCH PŘÁNÍ
    ZURG
    ZURG --- ---
    Sdílím vaše pocity a nadšení, i pro mě to bylo patrně nejlepší zahajování! Bylo hezky, věci vycházely, děti byly nadšené, šermování sranda. Moc rád jsem vás všechny viděl =) Děkuji všem zúčastněným za super akci!!!

    .. a tentokrát si dám za quest no. 1 dorazit i na Strašení ;)
    MIHAI
    MIHAI --- ---
    Inu, dobré to bylo :)
    Opravdu, ačkoliv z pičování po akci se stal vcelku zábavný sport, dnes bych se do toho musel nutit. Pozitivní pocity z pro mě zatím nejlepšího startu sezóny jednoznačně drtí možné výhrady a připomínky.
    Díky všem! Rád si to s vámi zopakuju.

    Mimochodem: s kým se uvidíme příští sobotu (14.5.) v Postoloprtech a 4.6. na Dni dětí na Jezeří?
    RHIAN
    RHIAN --- ---
    Já čekala, kdo tu lavinu rozpoutá, a už je to tu :-) Tedy se i já přidávám s díky, mám z toho též dobré pocity.. A hlásám jednu nalezenou placatici v naší hromádce věcí, původem bude někde přibližně od Soli nad zlato, nechybí náhodou některé princezně či panu králi?
    ELVOTHIEN
    ELVOTHIEN --- ---
    Ráda bych se přidala. Děkuji všem za skvělý víkend a za to nejlepší zahajování, co jsem zažila. Objednané počasí bylo labůžo, prohlídky skvělé, divadlo povedené! Prostě paráda!
    A moc a moc bych chtěla poděkovat pánoprstenářům; zvládli jsme to, domlácení, ale přece.
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    TAky děkuji, Jezeří se podle mě také moc povedlo... dík všem...
    ISLINGTON
    ISLINGTON --- ---
    Ahoj, chci poděkovat za imho zatím nejlepší Jezeří (díky, Railo), byla to pro mně moc příjemná akce, dokonce i počasí bylo hezky objednáno :) Děkuju všem za příjemný pokec a tak vůbec, special thanks pak patří oběma Rusalkám, rozhodně to bylo nejpříjemnější utopení, kterého jsem se zatím účastnil :)
    ELVOTHIEN
    ELVOTHIEN --- ---
    Má některá z dam LEPIDLO NA ŘASY? A přivezla by ho? Mám řasy (pochybné kvality, ale mám), jen to lepidlo ho***** lepí....
    LUOHRAM
    LUOHRAM --- ---
    Přidávám se.
    ZURG
    ZURG --- ---
    BORUVKA03: roger that, píšu si pro sebe v 16:00 :)
    BORUVKA03
    BORUVKA03 --- ---
    takže pojedeme autobusem z Dejvický v 16:30, sraz na zastávce v 16:15 :)
    BORUVKA03
    BORUVKA03 --- ---
    MARK_SAN: z Dejvický
    MARK_SAN
    MARK_SAN --- ---
    BORUVKA03: Klidně se přidám(16:30), jen odkud přesně to jede?
    KADOUS
    KADOUS --- ---
    BORUVKA03: Já plánuju jet tim prvnim kdyby se někdo chtěl připojit.
    BORUVKA03
    BORUVKA03 --- ---
    BORUVKA03: do Horního Jiřetína nám jede autobus v 16:30 (dorazili bychom tam v 19:00) nebo 19:15 (dorazili bychom tam ve 22:42), obě spojení mají přestup v Litvínově
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    RHIAN: Dík.

    to znamená, že ve 20:47 bysme tam měly být.
    RHIAN
    RHIAN --- ---
    Zastávka se jmenuje přímo Černice, před ní je ještě jedna Černice-mlékárna. Každopádně je to ta úplně poslední, po ní se bus otáčí a vrací zpátky do Jiřetína, kde končí..
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    Kam se vlastně jede na zastávku?
    Případně přijel by pro nás na zastávku někdo, abysme se na kopec dostaly svižněji (pojedu určitě s Ines)?

    Jsem v práci do půl páte, takže přijedeme asi dost pozdě, ale na přesný čas se potřebuju podívat.
    BORUVKA03
    BORUVKA03 --- ---
    chtěla jsem se zeptat, jak se chystáte jet z Prahy (hlavně DpSáci)?
    KAKANA
    KAKANA --- ---
    zašpendlíme, zakrumpíme:)
    ELVOTHIEN
    ELVOTHIEN --- ---
    SELLIGAN: Tak sem s tím :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam