• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RAILAJEZEŘÍ-ZÁMEK SNŮ A SPLĚNÝCH PŘÁNÍ
    ELVOTHIEN
    ELVOTHIEN --- ---
    RHIAN: Nemusí tam nutně být jenom cirkus Humberto, ikdyž jsi s tím uhodila hřebíček na hlavičku :)

    Jen škoda, že už bude chladno, takovejch věcí se dá udělat na holou kůži.... uíííííííííí
    RHIAN
    RHIAN --- ---
    ELVOTHIEN: Drezér mrtvých zvířátek.. krasojezdkyně s houpacím koněm (anebo s rozbitou hlavou, celá od krve a v ruce koňskou ohlávku či tak něco).. akrobati nebo artisti.. a mrtvej pan principál v cylindru. A hrát k tomu bude hudba z Cirkusu Humberto :-))))) Ježíš, jen to píšu a naskakuje mi husí kůže, checht :-))
    RAILA: Já se tentokrát s Aničkou do průvodcování nehrnu, my až zase na jaře, tohle bude dlouhá a náročná akce, kterou bychom nedaly (dlouho by na zádech nevydržela, po chvíli se začne nudit a dávat to hlasitě najevo..), ale určitě budeme nějak operativně poblíž a vypomůžeme, jak můžeme..
    ELVOTHIEN
    ELVOTHIEN --- ---
    RAILA: Mrtvý lunapark zní super, ale co krom creepy-dead-Stephen-King-like klaunů a třepotajících se Silent Hill mrtvol tam bude?

    Protože v tom případě to všechno bude muset být takové to flitrově a sparkly creepy.
    Víš co - mrtvé baletky, upíři-kouzelníci, ďáblové, skřeti.... a nějak mě nenapadá, jak to vizuálně dát dohromady.

    I když s nějakým budgetem se dá ledacos udělat, doslova některé věci vidím před sebou. Ale chtělo by to se sejít, něco vymyslet a zrealizovat.

    Btw, co kdybych řekla Lamče, třeba ji to bude zajímat ;)
    RAILA
    RAILA --- ---
    SELLIGAN: Moc hezky se to rýsuje:) Vypadá to na mrtvý lunapark:)cirkus mrtvých:))))Klauni by tu byli...Silent hill byl hodně hustej...Impro cirkus by to mohl dostat jako téma...mrtvé klauni nebo
    Silent hill:)
    A musíme vymyslet hodně efektní průvodce:)))Kdyby jel Frael jako šáša....ale Pip už se taky nemůže dočka...Tomáš... Ještě někdo máte chuť?:)
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    MERLE: fuuuuj ja videla asi 10min filmu TO a zabilo me to, od te doby mam fobii z klaunu a jinyh humusaku

    RHIAN: myslim, ze tam umrem uplne vsichni :)))
    MERLE
    MERLE --- ---
    začínám se sám bát, co za monstrum jsem to vypustil z klece.... a těšit! MUHAHAHA!!! :)
    ELVOTHIEN
    ELVOTHIEN --- ---
    RHIAN: Dobře, teď se bojím víc, než toho dnešního zubaře. Fuj, mrtvé klauni!

    Ještě k tomu znovu zopáknout něco jako Silent Hill, a budou utíkat s jekem malí i velcí!
    RHIAN
    RHIAN --- ---
    IRWIN: Jooo, četli! A jestli četli i návštěvníci, ještě dlouho by na takové setkání vzpomínali :-)))
    IRWIN
    IRWIN --- ---
    No ono mě vždycky klauni sami o sobě přišli creepy (četli jste TO?) a mrtvý klauni už není něco co bych chtěl vidět. :-D
    RAILA
    RAILA --- ---
    MERLE: Myslím, že Merle nás všechny donutil se zamyslet a já jsem rozhodně vydat se tímto směrem:))))
    MERLE
    MERLE --- ---
    ELVOTHIEN: přesně to mám na mysli...
    ELVOTHIEN
    ELVOTHIEN --- ---
    MERLE: Bléfuj Tučňákův cirkus... z toho mi bylo vždycky špatně po těle i po duchu...
    Mrtví klauni.... bheeeeeee...fuj...
    MERLE
    MERLE --- ---
    termín zapsán, pokud mě nesní něco silnějšího, přijel bych.

    co to tentokrát pojmout trochu "vesele" - takové ty vtipy, kdy se člověk zasměje, ale není to zrovna veselý smích? uplně vidím fraela jako šášu, a podobné :)

    nápady:
    1) prostě strašidelný zámek - během doby se tu usídlila lecjaká strašidla. každé normálně straší jindy, ale v tenhle jediný den jsou tu společně a musí spolu vycházet - hádky na chodbách, urážky jiných (a vyřiďte lidojedovi, že je mu smrdí z pusy). takové celkově míň strašidelné, ale víc scénkové - pro zábavu a pro děti.

    2) mrtvý cirkus - všechny ty rádoby veselé postavičky se pořád snaží bavit publikum, ale jde to nějak ztuha... balerína, tanečnice, klauni, krotitel mrtvého plyšáka, prodavač zeleného popcornu, konferenciér a podobně. něco jako tučňákův cirkus v batman se vrací.
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    dějové strašení? - no já nevím...už jsme jednou měli masky a nikdo to moc nepochopil...

    spíš v každé místnosti něco jiného. Jinak by v těch scénkách museli probíhat lidé (něco jako Peldrik v naší scénce, kde křičí Rusalkooo) ale to se on i rusalky nabehali dost.

    a rusalky v zavojich,.,...to uz taky bylo nekolikrat...chce to fakt neco noveho..

    az se dam doporadku, mrknu na to, zkusim neco vymyslet
    ELVOTHIEN
    ELVOTHIEN --- ---
    Tak bez pruvodcu to nejde, o tom ani po tom. Ale vsak vis, co myslim. Ono to pujde, napadu ma kazdy v rukavu dost. Kdyz se nasypou na hronadu, vzdycky se neco vymysli ;-)
    RAILA
    RAILA --- ---
    ELVOTHIEN: To jsem si taky říkala, ale musíme počítat, že na průvodcích to zase bude stát...oni dělají téměř padesát procent úspěchu...návštěvníci je milují, zvlášt pokud mají pocit, že je jim věnována konkrétní pozornost a to jim průvodci zajišťují.
    Zkusíme vymyslet okruhy místností a nějak je rozumně pospojovat:)
    ELVOTHIEN
    ELVOTHIEN --- ---
    RAILA: Zvlášť když bude hnusně, tak se to moc nedá zařídit. A dějově netuším, jak průchoďák zajístit, aby se účastníci nezbláznili.

    Spíš to nějak provázat tématicky, než přímo...ech...dějově... Víš, co myslím... Aby každá místnost nebyla každý pes, jiná ves, ale něco je spojovalo, a nebyl to průvodce!
    RAILA
    RAILA --- ---
    Dějové strašení bych úplně moc ráda, ale to nejde...při tom návalu lidí je to nejmožný, leda by byl program venku a bylo u čeho čekat a to nevím, jak udělat...
    RAILA
    RAILA --- ---
    Strašení je letos posledí víkend v říjnu, mám pocit kolem 28.-29.10., ale ted u sebe nemám kalendář.
    Taky bych ráda pulnočák, takže letos by se to nemělo krýt:)
    Silent Hill bychom mohli dát jako téma určitě.
    Jen ty trasy koukám, že jsem napsala blbě...nění do dějová trasa ale trasa pro děti...jen něco malého...přišlo to jako dotaz od Inésky a dávám to v plen, páč je možné to technicky zajistit, ale je otázka, jak to zvládnout.
    ELVOTHIEN
    ELVOTHIEN --- ---
    RAILA: Když budu dost zavčasu vědět, kdy letos Strašení bude, ráda vypomůžu (jen bych možná ráda i na Půlnočák, který má na nástěnce datum 11.-13. listopad 2011)

    Dvě trasy - dějová, a procházecí, se mi zdá jako dobrý nápad. Do dějovky se dá zařadit klidně nějaká rádoby scénika/tanec, což by v průchoďáku zapadlo, ale tady by se nějaké hrátky na efekt určitě daly udělat.

    Mmch, strašně s láskou vzpomínám na věci typu Silent Hill, myslím, že to by se v kontrastu s La Calavera Catrina strašně pěkně vyjímalo. Krásná smrt vs. fakt ošklivé věci.

    Taky mi už delší dobu v hlavě brouzdá taková ta myšlenka rusalek v lese - místnost plná povlávajících záclon a postupně cestou krásné dívenky, které jsou krásné, krásnější (ale časem více od krve), až po ty extra krásné papjící nějakého nebohého jinocha (moc čtu japonské pohádke, ale víte co.) Krásné věci děsí nejvíc, když jsou převrácené naruby ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam