• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RAILAJEZEŘÍ-ZÁMEK SNŮ A SPLĚNÝCH PŘÁNÍ
    Zámek Jezeří-perla Krušnách hor, architektonický monument napříč časem i prostorem od středověku po temný věk mosteckých dolů. Místo, kde se snoubí krása i hrůza v jediném pohledu. Jezeří-záchrana zámku, strašení a jiné povedené akce.

    OŽIVLÁ STRAŠIDLA NA JAZEŘÍ
    26.-27.10. 2013
    Karneval mrtvých se blíží! Je čas zapálit svíce, oprášit rubáše a vyrazit do temných zámeckých chodeb. Letos se setkáme nejen s upíry ale i s Dias de los Muertos, Přízraky, duchy, zazděným kominíkem, šílenou kněžnou i duchem popraveného mnicha. A jako novinka, letos poprvé se strašidela rozšíří i na nádvoří zámeckého areálu. Chybět samozřejmě nebudou ani tradiční stánky a občerstvení.
    Přihlášení:

    Průvodci
    Pip plus

    Vypravěči a strašidla na nádvoří

    U alchymisty a přilehlá chodba:

    Chodba-

    Upíří ples

    Sklepení

    Temné kouty zámecké a pohyblivé osoby





    rozbalit záhlaví
    RHIAN
    RHIAN --- ---
    SELLIGAN: To je rozhodně fakt! :-)
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    Evička bude krásná upíří nevěsta!
    KAKANA
    KAKANA --- ---
    RHIAN: děěěkuji mockrát, na Jezeří stačí,pac a pusu :)
    RAILA
    RAILA --- ---
    RHIAN: Jasně:) Evičku bereme:)))
    RHIAN
    RHIAN --- ---
    KAKANA: Klidně je naložím Mihaiovi, až pojede nahoru, jinak k vyzvednutí u mě v botníku ;o))
    A našla jsem ještě jedny, taky celkem neutrální, tentokrát úplně placaté obyčejné jeté černé kozačky, kupované asi za dvě stovky u Vietnamců, když jsem byla těhulka a nemohla jsem nic jiného nazout.. taky můžou posloužit.
    KAKANA
    KAKANA --- ---

    RHIAN: jééé, Barunko, já bych určitě nepohrdla:)Kde si je mám vyzvednout? :))
    RHIAN
    RHIAN --- ---
    Co se bot týče, já už mnoho let používám staré okopané a sešlapané černé kozačky.. nízký podpatek a teploučký kožíšek uvnitř, vypadá to efektně a účel to splňuje též moc dobře. Jestli můžou někomu posloužit ve vel. 39, doručím je..
    A jinak jdu s otázkou, jestli by bylo možno přidat mezi upíří nevěsty Evičku? Tu od Bereniky, okatou blondýnku spoluzpěvačku? Je to zatím ve stádiu domlouvání, ale ona by ráda, když jí to vyjde..
    RAILA
    RAILA --- ---
    LOGREGAR: Dvojka je vaše:)
    SELLIGAN: NO to já taky....velmi..

    ANTICICKA: v Jazzovkách ti bude zima a zničíš si je..černé kecky bez potisku ideální...já asi navštívím větve...
    ANTICICKA
    ANTICICKA --- ---
    RAILA: Stačí jazzovky ? Jako můžu si sehnat kldině nějaký gumáky ale nevim jak moc elegantní v nich budu :D
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    bramboračkaaaaa

    RAILA: tyjo, jsem na vas zvedava
    LOGREGAR
    LOGREGAR --- ---
    rád bych rezervoval pro mostecky kmen pokoj číslo 2
    RAILA
    RAILA --- ---
    KAKANA: Tobě a áně kostým šiju, potřebujete černé boty, černé elasťáky nebo kamaše, černý úzký rolák:)))a bílé rukavice:))na detailech ještě zapracuju, to se kdyžtak domluvíme osobně:))
    KAKANA
    KAKANA --- ---
    RAILA: supr, taky mi řekni, co si mám sehnat a jinak hlasuju pro bramboračku :)
    RAILA
    RAILA --- ---
    Miláčci:)
    tak se nám to blíží:)
    Obleky budou, mělo by jich být snad pět, paní kastelánka do strašení zásoby zreviduje a zařídí vše potřebne.
    dnes také nabídla šaty pro mínu k zapůjčení, možno kdykoli vyzkoušet.
    Bude jídlo...buřty na večer, párky na odpoledne, snídaně snad dvě a hutná domácí polévka...řekněte si jesti bramboračka, gulášovka nebo zeleninová s noky.
    řekněte si, pokud někdo něco potřebujete, pokusíme se to objenat a koupit či vyrobit.

    Kájo, prosím, pojd se potkat tenhle týden, potřebovala bych si od tebe stáhnout tu strašidelnou muziku, cos tu postoval a musím začít kompletovat soundtracky pro jednotlivé místnosti.

    KAKANA
    KAKANA --- ---
    RHIAN: Jak nejhorší, to je přece skvělý....:DDD Strašení v plenkách!
    LOGREGAR
    LOGREGAR --- ---
    a já obstaram to večerní opijení
    RHIAN
    RHIAN --- ---
    KAKANA: Mno, nejhorší na tom je, že ona by zřejmě tančila docela s chutí :-)))
    KAKANA
    KAKANA --- ---
    Já si ho klidně vemu, ale bude se mnou tančit smrt na chodbě a večer se opíjet :DDD
    RHIAN
    RHIAN --- ---
    Ach bóže bóže, vemte si někdo na víkend to moje dítě, ať můžu takýýýý :-D
    RAILA
    RAILA --- ---
    ELVOTHIEN: Uvidíš:)

    Ještě čekám na odpovědi od tejňáků:))

    Inko? Co ty?:)))
    ELVOTHIEN
    ELVOTHIEN --- ---
    RAILA: Já bych i průvodcovala, ale já to budu vědět příští týden, jak to se mnou bude :(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam