• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RAILAJEZEŘÍ-ZÁMEK SNŮ A SPLĚNÝCH PŘÁNÍ
    Zámek Jezeří-perla Krušnách hor, architektonický monument napříč časem i prostorem od středověku po temný věk mosteckých dolů. Místo, kde se snoubí krása i hrůza v jediném pohledu. Jezeří-záchrana zámku, strašení a jiné povedené akce.

    OŽIVLÁ STRAŠIDLA NA JAZEŘÍ
    26.-27.10. 2013
    Karneval mrtvých se blíží! Je čas zapálit svíce, oprášit rubáše a vyrazit do temných zámeckých chodeb. Letos se setkáme nejen s upíry ale i s Dias de los Muertos, Přízraky, duchy, zazděným kominíkem, šílenou kněžnou i duchem popraveného mnicha. A jako novinka, letos poprvé se strašidela rozšíří i na nádvoří zámeckého areálu. Chybět samozřejmě nebudou ani tradiční stánky a občerstvení.
    Přihlášení:

    Průvodci
    Pip plus

    Vypravěči a strašidla na nádvoří

    U alchymisty a přilehlá chodba:

    Chodba-

    Upíří ples

    Sklepení

    Temné kouty zámecké a pohyblivé osoby





    rozbalit záhlaví
    RHIAN
    RHIAN --- ---
    KATHY_:
    SELLIGAN: Ten dotyčný průvodce se prý ptal dcerky té paní, jestli se bojí, a chtěl po ní "dát na to ruku" a ona mu ji vyděšená vždycky podala :-)) Já bohužel průvodce neočuchala, tak nevím, každopádně paní byla nadšená, tak co..
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    Bylo mi s vámi super - hlavně teda v našem upířím salónku a (speciélní dík patří Kathy a Kájovi za ty neskutečné voloviny za scénou), hezky se mi s vámi mrzlo, házelo kyticí a samozřejmě hrálo. Mé trapně teatrální "ach né....to je Van Helsing!!" me bude strasit jeste dlouho :)

    ztráty tento rok :kostýmy ještě nevím, ale Evička postrádá saténovou rukavičku
    a já mám půlku ulomeného zubu (ať žije tesco čokoláda!)
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    KATHY_: ještě táta od Týnky
    KATHY_
    KATHY_ --- ---
    SELLIGAN: Minimálně z průvodců řekla bych. Průvodci byl Merle, Pip, Markus, Filip a to je všecno ne? Jinak byly průvodkyně ne? A nezdá se mi že by jeden z nich nějak chlastal
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    KATHY_: já myslím, že tam nechlastal snad nikdo!
    KATHY_
    KATHY_ --- ---
    RHIAN: To by mě zajímalo který ten průvodce mohl být na mol..
    RHIAN
    RHIAN --- ---
    A já vám sem pro radost nesu vesměs pozitivní reakce návštěvníků, jak jsem tak posedávala venku a družně se zapojovala do cizích hovorů.. děti vycukané, ale plné zážitků, rodiče moooc spokojení. A dostala mě reakce jedné z maminek hovořící k tatínkovi: "Nooo, paní říkala, že jí tam straší manžel, víš.. jsem jí zrovna chtěla říct, jak ten průvodce byl namol, strašně to z něj táhlo - ale byl vtipnej!" :-D Zdá se, že i návštěvníci jsou nakonec tolerantní k náročným teplotním podmínkám a omluví i neprofesionální alkoholický poklesek ;-))
    KADOUS
    KADOUS --- ---
    Ach, budiž blahořečeno písmo, neb zde jedno jest, že stále ještě mluviti nemohu. Zdravím všecky, děkují za vyčerpávající víkend a těším se na fotky. Pokud si někdo měl v úmyslu syslit ty svoje pro sebe, tak to jakože prosim ne. Ď.
    MORGAINE
    MORGAINE --- ---
    ta melodie z poslední místnosti se mi bude zdát celou noc asi...Vážení, nemám dostatek slov na sdělení dojmu, takže ...! (další tři nadšené tečky, a unaveně spokojený strašidloškleb)
    JANAJASMINA
    JANAJASMINA --- ---
    V Mostě budem v cca 19.30.
    RAILA
    RAILA --- ---
    Lidi:) vemte si termosky na horký čaj do zámku...)
    Jinak jídla je tuna...tak doufám, že přijedete hladoví:)
    RAILA
    RAILA --- ---
    JANAJASMINA:
    SEKUBA: Pokud pojede mihai dřív než kolem sedmé osmé, tak i tak pro vás mám odvoz...napište mi na mobil, v kolik dorazíte do mostu, zařídím vám odvoz...s ním se domluvíte, kde se naberete...


    LOGREGAR: My dorazíme tak lehce po čtvrté hodině.) ale klidně tam jeďte dřív, dvojka je vaše:)

    SELLIGAN: Jeďte klidně ve dvanáct...počítá se s námi:)))
    RAILA
    RAILA --- ---
    JANAJASMINA:
    SEKUBA: Pokud pojede mihai dřív než kolem sedmé osmé, tak i tak pro vás mám odvoz...napište mi na mobil, v kolik dorazíte do mostu, zařídím vám odvoz...s ním se domluvíte, kde se naberete...


    LOGREGAR: My dorazíme tak lehce po čtvrté hodině.) ale klidně tam jeďte dřív, dvojka je vaše:)

    SELLIGAN: Jeďte klidně ve dvanáct...počítá se s námi:)))
    RHIAN
    RHIAN --- ---
    Mihai pojede z Mostu někdy navečer, ale čas je ještě ve hvězdách.. nicméně bude mít prázdné auto, resp. tři místa volná, čtvrtá je autosedačka.
    JANAJASMINA
    JANAJASMINA --- ---
    nejede někdo kolem Ústí nad Labem popřípadě z Mostu, či Litvínova někdy kolem sedmé, osmé hodiny večerní? pokud by byly dvě místa volný, tak si je rezervuji.
    SEKUBA
    SEKUBA --- ---
    Nemá někdo kousek volného místa v autě, že by mi vzal spacák a jednu tašku?
    Popř. neodjíždí někdo z prahy až zítra po páté odpoledne, že bych se k němu do auta přibalil i já?
    RHIAN
    RHIAN --- ---
    JANAJASMINA: Oba dny, celý víkend.
    JANAJASMINA
    JANAJASMINA --- ---
    já dorazím až k večeru...jinak je to jen v sobotu, nebo i v neděli? potřebuju naplánovat práci
    LOGREGAR
    LOGREGAR --- ---
    v kolik mame v patek dorazit?
    RHIAN
    RHIAN --- ---
    Tuším, že i pěkně odpočaté a změklé a třeba i pomačkané přijdou velice vhod! ;-)
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    tak jsem vcera opet misto baleni pekla, takze v krabicich pripraven pekny pocet koblizku (s marmeladou, cokoladou, skorici) ,jen doufam,ze v patek nebudou uplne hnusne...holt cerstve krupavoucke jako vcera nebudou...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam