• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RAILAJEZEŘÍ-ZÁMEK SNŮ A SPLĚNÝCH PŘÁNÍ
    RAILA
    RAILA --- ---
    oficiálně na webovky zámku:)


    Pirátské slavnosti na Jezeří (z cyklu Život na zámku)
    Vládci Sedmi moří, piráti a námořníci. Nejznámější legendy pirátských příběhů jako vzácní hosté jeho milosti Knížete. Slavní kapitáni a jejich posádka si pro vás letos připravili pravou nefalšovanou mořskou bouři, pirátskou hostinu a rychlokurz přepadávání movitých lodí, šlechtických dcerušek a ostrovů s pokladem. Kdo ví, třeba krom bohatého programu, šermířských vystoupení a zámeckého tržiště narazíte i na truhlu plnou zlata.
    Srdečně zve
    Dvorní Jezeřský divadelní spolek ŠTĚK ve spolupráci
    SHS Fénix
    TD FAE
    a paní kastelánkou Mgr. Hanou Krejčovou a zaměstnanci zámku
    KATHY_
    KATHY_ --- ---
    KAKANA: Pytel ne, ale deku dostaneš :-D Počkej na Šibáku :)
    KAKANA
    KAKANA --- ---
    máš námořnický pytel :DDD
    KATHY_
    KATHY_ --- ---
    SELLIGAN: Máš veliké námořnické tričko? :)
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    ještě máme na prodej jeden třírohý klobouk, dlouhou rusovlasou paruku a k zapujceni nejaka pruhovana namornicka tricka
    ANTICICKA
    ANTICICKA --- ---
    Já taky taky :) doufám, že budeme mít něco tanečního :)
    RAILA
    RAILA --- ---
    KATHY_: Super:)))Beru všema deseti:) Budete krásný pirátky:))
    KATHY_
    KATHY_ --- ---
    hlásím se :) A moje kámoška ze Sázavy by taky ráda jela :)
    ELVOTHIEN
    ELVOTHIEN --- ---
    Netuším - někdy v květnu páchám viktoriánský piknik, a datum ještě není jisté!
    RHIAN
    RHIAN --- ---
    Za nás celá smečka Mihaiovic, Evička, možná že by i Berenika, kdyby už byla zpět doma a chtělo se jí..
    RAILA
    RAILA --- ---
    Mimochodem:) Kdo všechno přijedete?:)
    RAILA
    RAILA --- ---
    HOLA HOLA, CHÁSKO LÍNÁ...NAPNOUT PLACHTY, VYDRHNOUT PODLAHU, PŘEPADNOU LOĎ!:) jOUHOU:)

    Přátelé:)
    Je na čase vyplout na moře, Otvírání je za dveřmi, tak pojďme vymyslet, co to tam letos návštěvníkům budeme vyvádět:)
    RHIAN
    RHIAN --- ---
    Oj, tak to jsme smutní :(
    MERLE
    MERLE --- ---
    já se bohužel nezúčastním, v tomhle termínu už mám jinou zásadní akci - a obecně květen je pro mě vždycky problém.
    ale zrovna piráty bych si dal rád. njn, užijte si to i za mě.
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    vim, že bylo zvykem, že jsme vam kostymy na Jezeří pujcovali, ale vzhledem k tomu, že potřebujeme vyklidit skříň a potřebujeme peníze (taky se ty kostymy nevracely uplne v poradku, pripadne se nektere ztratily...), rozhodli sme se alespon castecne nahradit finance do kostymu vlozene a jsme tedy nuceni kostymy prodat

    https://picasaweb.google.com/101482433379216759621/KOSTYMYNAPRODEJ?authkey=Gv1sRgCM_M8vrirtmR5wE#
    vybírejte, piste do posty, snad se vam bude neco hodit. Do konce brezna vse musi pryc
    ELVOTHIEN
    ELVOTHIEN --- ---
    SELLIGAN: No tak to každopádně, ne :)
    DORIAN
    DORIAN --- ---
    MIHAI: Přehrada by byla... Fláje by stačily?
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    tak v tom pripade i zpivajici mokske panny jsou nutnosti :)
    RHIAN
    RHIAN --- ---
    SELLIGAN: Ó ne, tam šlo jen o to, abychom měli tématicky pod sebou "mořské" vlny šplouchající. Myslím, že žádní entové se mezi bandou pirátů potulovat nebudou ;)
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    enty a piraty dohromady? neni to uz trochu moc?

    ja svou ucast nemohu zatim potvrdit, kamaradka se bude vdavat..dejte mi cas :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam