• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RAILAJEZEŘÍ-ZÁMEK SNŮ A SPLĚNÝCH PŘÁNÍ
    MALAKK
    MALAKK --- ---
    MIHAI: Zapomeň na plán. Stejně se bude improvizovat. Jeslti pojedeš na Jezeří, musíš být hlavně připraven na všechno.
    RAILA
    RAILA --- ---
    MIHAI: Super:)
    Jasné, že role bude..pracuji na základním nástřelu, ale jasné, budu potřebovat pomoc s nápady a tak:)

    Vydržte, lidí, deset věcí najednou, popořadě dealuju a vymyšlím..
    MIHAI
    MIHAI --- ---
    RAILA: Tak nakonec je všechno jinak. Protože máme v pátek turnaj, tak nemá cenu někam jezdit a proto budu mít čas. S holkama je to spíš tak, jako že krátká návštěva, nebo vůbec, ale já bych mohl plnohodnotně.

    Pokud se ti do konceptu hodí človíček, pokládající zdánlivě banální otázky a nespokojující se s banálními odpověďmi (něco na způsob Sokrata - pozor, neplést si s disperzním nátěrem), tak jsem tvůj. Případně nadhoď něco, co bys ode mě potřebovala. Akorát s kostýmem si nejsem moc jistý - něco z prostěradla bych asi uvázal, jenom se bojím zimy :)

    A samozřejmě čím dřív se dozvím charakter, průběh, časový plán a tak vůbec, tím líp se budu moct připravit.
    RAILA
    RAILA --- ---
    LALALEE: No tak to rozhodně:) super ve všech variantách:)
    RHIAN: Tak uvidíte:) Sic bez Jiříků to bude polovičaté..ale když vás budeme mít na strašidla, oželíme vás na antiku:)
    LALALEE
    LALALEE --- ---
    RAILA: ete nevim, jak straseni, ale na antiku bych dorazila, pokud to neva... :) beru cokoli :)
    RHIAN
    RHIAN --- ---
    RAILA: Ou, to je víkend prodloužený státním svátkem, to asi nebudeme moci.. :-(
    ZURG
    ZURG --- ---
    RAILA: ok, roger that. díky za termín.
    RAILA: Hm, myslím, že bych měl zájem :)
    CHARLOTKA
    CHARLOTKA --- ---
    Na antiku bych smnad i jela - budu ráda můzou :)
    KATHY_
    KATHY_ --- ---
    RAILA: A jak by sis to představovala? Jinak mě už říkala Anička a Pavlínka že by jely, možná i Vendulka a Kamči se zeptám tenhle víkend :)) Jo a samozřejmě já :)
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    pokud by byl zajem mam (krom hromady kostymu a latek pripravenych na jezeri-snad casem po nekom poslu) mam take anticky prehoz (saty) co jsme meli na Snu noci svatojanske

    RAILA
    RAILA --- ---
    Přátelé:)
    29.9. v sobotu Antické odpoledne na Jezeří:)
    Pojďme ho dát dohromady a říct, jak návštěvníky obohatit zábavnou formou o trochu klasiky řecka a říma:)
    RAILA
    RAILA --- ---
    ZURG: Zurgu, vždycky je strašení. Je to stejné jako s daněmi a smrtí..ty máš taky jisté...takže otázka vždycky stojí pouze na tom kdy je strašení...a strašení je téměř vždy poslední víkend v říjnu...
    letos 27.-28.10.
    ZURG
    ZURG --- ---
    Dotaz - bude letos strašení? Nejlépe v nějakém termínu kdy bych mohl konečně zkusit dorazit? :))
    MALAKK
    MALAKK --- ---
    RAILA: Some people look there RIDICULOUSLY good... (And I didn´t even mean me.)
    RAILA
    RAILA --- ---
    www.jamfoto.cz
    Heslo jsem já s velkým písmenem:)
    KATHY_
    KATHY_ --- ---
    SELLIGAN: Kde? Já je tam nikde nevidím
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    no a hlavně už máte i skvělé profi fotky od Bětčiných rodičů :)
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    no a hlavně už máte i skvělé profi fotky od Bětčiných rodičů :)
    KATHY_
    KATHY_ --- ---
    KLON: Jůůů, super díky :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam