• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TSOHGuerrilla gardening ♠ ♠ ♠ (partyzánské zahradničení)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    YBUKO: know how? vzdyt staci nekde vysadit ostruziny napriklad :) pojedu o vikendu do bauhausu, kouknu co tam vsechno maji
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    YBUKO: du s tebou, klido zainvestuju :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    YBUKO: Praha? :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---


    tak co, gerilujete? ;) ja akorat tak poustim po rece kytky :)


    ODII
    ODII --- ---
    Davam do pozornosti blog s dokumentmi, videami a knihami o pravach zvierat, ekologii, veganstve a zdravom zivotnom style...

    http://tofuethic.blogspot.com/
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    to staci, vsak GG je predevsim o pomijivosti :)
    ISIS
    ISIS --- ---
    TSOH: na pár týdnů .)
    TSOH
    TSOH --- ---
    :)
    nějaká dobrovolnice se jistě najde... to je přeci balzám (mech, pifko, cukr, mléko..) a poležet si někde ve stínu....
    DRAGON
    DRAGON --- ---


    ale potrebujem modelku :)
    TSOH
    TSOH --- ---
    no jo... :) pak má něco růst...
    ASM
    ASM --- ---
    chlapi a co ten cukr.. ten tam nedavate?
    TSOH
    TSOH --- ---
    YBUKO: to me pripada jako blbost... jak presadit ? i když některe vložene fotky vypadají, že je to nějaká ,nalepenost na zeď, což z dlouhodobějšího hlediska ztrácí smysl...
    ten mix mech s kefírem nebo jogurtem a pifkem by měl podpořit ten růst...
    o vejkendu nějakej mech někde snad nadrbu a uvidim...
    TSOH
    TSOH --- ---
    YBUKO: přesadí ?
    původně jak se zde o tom psalo tak jsem pochopil, že se vezme čerstvý mech, který se rozmixuje/smíchá s kefírem (pry možno trochu pifka) a tim pak něco potřít... ale suchý mech asi neni to pravé ořechové... nevim... testnem ne ?
    TSOH
    TSOH --- ---
    YBUKO: moc se v tom nevyznam, ale asi bude lepší používat ,čerstvý mech, ... nevim no... asi to také nějak testnu...
    TSOH
    TSOH --- ---
    CARNAQE: ty jo... toho jsem si ani nikdy nevsiml... a to jsem kolem jeden cas jezdil na kole celkem casto... oci otevrene :)
    ---
    jinak ohledne te Letne - v pondeli 8.6. v 18:00 je domluveno ze se tam nejak setkame a skouknem a promyslime co s tim... tak kdo ma naladu, cas a tak at se stavi...

    YBUKO: jakej ma být poměr (mech:jogurt (pivo?))
    před časem jsem vzal z lesa starej patník co byl porostlý mechem jako kámen na ohniště... je už nějakej pátek na slunečném místě a mechu se stále daří... to jsou věci... ale ty mechove zaležitosti jsou fakt zajimavé...
    KAREN
    KAREN --- ---
    CARNAQE: ahaa, no jestli to neni na nic napojeny a je to jen takovy korytko, tak asi jo... chtelo by to vymyslet nejaky kytky, co vydrzej to slunicko
    CARNAQE
    CARNAQE --- ---
    KAREN: Tezko rict. Ja si myslim, ze to puvodne mohlo byt prave na kvetinovou vyzdobu.
    KAREN
    KAREN --- ---
    CARNAQE: tyjo, k cemu to vlastne je, ten zlabek?? neodtejla tim nejak voda neboco?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam